bugün

"mustafa kemal atatürk" yazarak katıldığım kampanyadır yüce atatürkün adı şanı her yere yakışır.
mustafa kemal atatürk tüneli olsa daha iyi olur.
yonetimi altinda yasadigimiz gericiler bart simpson yaparlarda Atatürk yapmazlar. yapamazlar çünkü korkarlar.
trollemek için fethullah gülen yazanlar çıkacak mı acaba merak ettirmektedir.
Büyük harfler ile katıldığım oylamadır.
Şu an ülkede ismi atatürk olan her şey ya satılıyor ya da ismi değişiyor bu yüzden olmayacak olaydır.
Gelip geçici çıkar insanları tünele Atatürk adını verse ne olur vermese ne olur?
Türkiye atatürk'ündür.

Kolayca katılabileceğiniz kampanya.
ben de atatürk tüneli için oy verdim ama sitede oy oranları görünmediği için, ne oy verirsek verelim adamlar ne isterseler onu yapacaklar maalesef.
Bıkmadınız her yere atatürk ismi vermekten.
Atatürk ismini verince noluyor değerine değer mi katıyor?
Atatürk ismi bazı frekansı bozuklara niye batıyor bunu anlamak bayağı zor. Atatürk deyince arka taraflarında malum bir yerleri mi zonkluyor acaba?
Muşmula suratlının biri de tanrısına saldırılmış kul gibi savunmaya geçmiş hemen.
Utanmasa caddedeki umumi tuvalete de atatürk ismi koyacak.
Frekans diye umumi evlere düşmüş tipler varken tuvaletlere ne hacet atatürk adını koymaya?
Bent deresine atatürk ismi koy muşmula malum oradan çıkmasın ya daha yakın hissedersin kendini.
Hangi derede neler oluyor en iyi tecrübe eden ve bunu sözlükte paylaşan bilirmiş zaten.
Zaten herşeyin ismi atatürk okullara stadlara kadar herşeye atatürk ismi verilmiş zamanında şuan chp iktidarda olmadığı süreceki iktidara gelmesi çok zor böyle büyük projelere atatürk ismi zor verilir. birdaha.
o kadar atatürk barajları havaalanları stadları vs var. neyinize yetmiyor.
Başına Başkomutan sıfatını da ekleyin derim.
Ağlayan küçük çocuğun eline tutuşturulan oyuncaktır.

merak eden yazılarıma baksın, akp muhalifiyim ve gezi direnişini milat kabul edip olaylara bakıyorum. o günden bugüne beni en tiksindiren ve sinirlendiren konu, devlet yönetimindekilerin eleştiri aldıklarında eleştiren halk kitlelerini yok saymaları, böcek gibi tiksintiyle bakmaları ya da yardakçılarının altına paspas etmeleridir. Ve o dönemden beri yakın takip ettiğim husus da her şeye rağmen hakkımızı aradığımızda elimize ne geçtiği-ne verildiğidir. Atatürk'ü yok sayma çalışanların devlet yönetiminde olduğu bir durumda, onların üzerinden rant elde edeceği bir tünelin isminde Atatürk olup olmaması hayatımızda neyi değiştirecek allahaşkına? uğraşıp, peşine düşüp, mücadele edip elde edeceğiniz tek bir tabelanın yerleşmesi mi? Bu mudur bu kitleye karşı elde edebildiğiniz zafer?

durup durup oylama için kampanya yapacağımıza şunu yapsak ya: Her bir kişi, başka bir kişiye Atatürk'ün bu ülkeye getirdikleri ve projeleriyle ilgili bilgi versin. Neler planlamıştı da biz gerçekleştiremedik, vardı baltalandı, yapıldı ve bugünküler sürdürmeyi bile beceremeyip bok etti; hepsini.

ama farkındayım; aklınızda bir Atatürk silüeti var, iyi ihtimal istiklal Marşı şiirini, gençliğe hitabeyi ezbere biliyorsunuz, daha iyi ihtimal Nutuk'u okudunuz. ama onun adını anarak ülkenin her yerinde anıtlaştırmak Atatürk'ün ilkeleri ve devrimleriyle bağdaşıyor mu; herşeyi geçtim bunun muhakemesini yaptınız mı merak ediyorum? hiç çağırmayın, daha fazla tabela ve anıt lazım değil. fakr-u zaruret ve cehalet içerisinden bir insanımızı çıkartın, Atatürk ilkelerine bir ömürlük hizmeti gerçekleştirmiş olursunuz.
eğer gerçekten anketin sonuçlarına bakılarak isim verilecekse, bana sorarsanız sonuç bu kampanyaya destek verenler için hüsran olacaktır. zira anketten recep tayyip erdoğan çıkacağı kesin. benim diyen demokrat çıksın desin ki" ben bu sonuca saygı duyuyorum."
E.erdoğan tüneli olması daha makbuldür. Sonuçta giren çıkan çok olacak.
görsel
bir büyük esere atatürk adı verilmiyormuş, lan yapın elinizde belediyeler var size engel olan ne ki? sağa sola atatürk heykeli dikeceğinize büyük eserler yapaydınız.
görsel
Aman sen de dedirten kampanya. Zaten dag tas sokak cadde Atatürk isminde bi ton yer var. Cok istiyorsanız chp gelince (ahahaha) iktidara gecmiste olduğu gibi her yeri yine Atatürk koyarsiniz. Onun haricinde yapabileceginiz bir sey yok. Ayrica avrasya tünelinin adınin recep tayyip erdogan olmasini isterim zira coktan hak etti ama kabul edecegini sanmiyorum.
Cumhuriyet de olabilir.