bugün

şöyle bir şeydir efendim ;

Sevgili Avea,

Nasıl çekiyorsun? iyi çekiyor musun? Aslında bu sıralar seni iyi çekiyor görmüyorum. inşallah çok yakın bir zamanda düzelirsin. Beni sorarsan ben burada iletilmeyen mesajlarım yüzünden fıtık oldum, düzelmeye çalışıyorum. Neyse mektubumu pek uzatmadan faturalılıların ellerinde faturasızlıların gözlerinden öperek bitiriyorum. Sevgilerle...

nickinmivarderdinvar
sevgili avea,

satirlarima ba$lamadan önce bana bu kalbin kadar temiz bir sayfayi ayirdiğin icin cok te$ekkür eder..ditttttt

lan o hatiramiydi.
sevgili avea,

gonderdiğin mesajlar olmasa kendimi robinson crusoe sanacağım. hatta ben robinson crusoe'um avea. sen de benim cumamsın.
beni mesajsız bırakma , bu koca ve kötü dünyada beni yalnız eyleme. hayat sensiz çok zor.

siradanbirsozlukyazari
avea,
sana sevgili, değerli gibi hitaplar kullanmak istemiyorum. çünkü hitap kelimesinden sonraki kelimelerin ilk harfleri büyük harfle başlar, ama bu, sözlükte pek mümkün değil.
çok avantajlı görünsen de hiçbir esprin yok. seni tercih sebebim ise kamu tarifelerinden birinden faydalanmaktı ama eminim ki ona ödediğim vergi tutarı ile uzun uzun konuşur, daha az fatura öderdim.
maalesef üstüme yapışan sürekli numara değiştiriyor etiketinden kurtulmak için hala aveadayım, yoksa sevdiğimden değil.
hiçbi yerde çekmiyosun, milleti kandırıp durma. yurtdışında hiç çekmemene ve kullanılamıyor olmana rağmen nasıl o kadar yüksek fatura geliyor anlamıyorum.
hani birini rehberden silersin de bahanen "sim kartım kayboldu" olur ya, umarım bigün simkartımı kaybederim de, o bahaneyle başka bir operatöre geçerim.
biraz icraat avea, lafla olmuyor.
please.
kafalarına göre numaraları taşıyan operatör avez;
siz işte bu kadar büyüksünüz. ayaklı numara taşıma oparatörlerinizin mi politikası yoksa sizi ngenel politikasımı bilmiyorum ama iznim bilgim imzam olmadan turkcell 54641323-- no lu numaran şu dakka itibariyle krumsal itibarı 0 olan avea ya geçirilmiş. Daha doğrusu avea tarafından gasp edilmiş. nasıl bir kurumsal yapınız var ki bayileriniz yalan yanlış işlemlerde bulunabiliyor veya o meşhur ayaklı bayileriniz. yıllardır kullandığım numaramı gasp etmekle kalmıyorsunuz tekrar turkcelle geçme isteğimide karşılamıyorsunuz. savcılığa başvuracakmışım o kadar küçüksünüz ki avukatlarınız bile yetersiz. siz yetersizsiniz ki müşteri hizmetleri yetersiz. yarın ev numamızıda aveya geçirirsiniz diye ev numaramı bile vermek istemedim. ayrıca hattımda bulunan 25 tl ve bedava dakika ve sms ler size helal olsun bu kadar düştüyseniz söyleyecek birşey yok.
şaşkın avea;

ben turkcell le birlikteyim, bunu bildiğin halde neden durmadan bana mesaj gönderiyorsun?

olmaz ama...ayıp...
--spoiler--
bak kardeşim avea,

benim adim julian assange, wikileaks'in kurucusuyum belki duymussundur, hayatim hackerlikla, internet aktivistligiyle geciyor. zamanimin cogunu, yerin 500 metre altinda bir siginakta kelle koltukta geciriyorum. 70 milletten sukiastci ve interpol pesimde, bu stresli hayatim nedeniyle saclarima ak dustu, karim beni terk etti, anam babam her hafta ulke degistirerek yasiyor ve ben her gun agliyorum. hayatimdaki tek rahatlama kaynagim bu site, sagolsun burdaki caycimiz munir abi bana turkceyi ogretti ve ben her gun burda yasadigim stresi unutabiliyodum, taki senin actigin siktiriboktan basliklari gorene kadar. bana bak orospu cocugu, seni ip adresinden buldum, ilk okul karnene bile ulastim, gunde kac kez 31 cektigini bile biliyorum ve butun hayatimi riske atarak kimligimi desifre ettim ve turkiyeye ucak bileti aldim ve buyuk ihtimalle bu son yolculugum olucak ama senide yanimda goturmeden bana rahat yok, munir abiyle geliyoruz. seni sikicez ve ölüceksin.

saygılar
--spoiler--