bugün

bazı veledi zinaların götünün üstünde sıcacık evlerinde köy hayatından bi haber olarak girdikleri önerme.

bre veledi zinalar köyde bi bagınız bi bahceniz olsun bi yaban domuzu avına çıkın öyle konuşun...
fotoğraf montaj değilse bu elemanlar süzme ruh hastası.
görsel
Doğru yedigin kadar vur mahalleyi köyü beslemek için değil AMK. Gerçek avcı yasak olan türleri vurmaz vurduğu avı orada yer eve bile getirmez ama yok öyle avcı sayıları çok az.
avcılık orospu evlatlığıdır.
Zevk için hayvan öldürmeyi spor diye yutturuyorlar. Bu acı bir durumdur. Ayrıca civcivleri boyamayın!
siktiğimin salaklari insan halinden anlamayan sikikler burda caniliktir hayvanlıktır diye atıp tutuyor ulan anasını siktiğimin salağı herkes senin gibi şehirde yaşamıyor ki gidip kasaptan alsın etini (ki o aldığın ette bir zamanlar kanlı canlı hayvandı zaten öldürülüs amaçları bile farklı değildir) ulan sikik! adam köyde yaşıyorsa kendi yiyip içtiğini bile tarlasından kaldırıyorsa kimseye muhtaç olmayan adam gibi bi adamsa gider dağa paşalar gibi avını yapar yiyecek etini de ordan çıkarır buna dinde karışmaz akıl mantıkta karışmaz.. Ha bu dediklerim sadece zevk için yapılan avı kapsamaz. insanın ihtiyacıysa bunu gidip doğadan almak ilk insandan bu yana insanoğlunun en doğal hakkıdır kimse de buna karışamaz siktiğimin avelleri beyni sulanmış orospu evlatları.
Anti-avcı timleri de olmalı artık.
Büyük itliktir. Heheh.
gerçek orospuların gerçek çocuklarıyla ilişki yaşamak sahiden de kötü müdür? yaşayan varsa tıklatsın ltf. morartın mesaj kutumu.
ciftlik hayvanı veya avlanma neticesinde katledilmis hayvan ne farkeder? ahlaksız ruh hastaları yapar ancak boyle bir seyi.
Avcılık spor değildir. Vahşettir. Hiçbir hayvanı katletme hakkımız yok, şerefsizliktir sırf zevk olsun diye hayvanları vurmak.
Yabani hayvanların soyu hızla tükenirken ve beslenmek için artık avlanmaya ihtiyacımız yokken yapılan düpedüz orospu çocukluğudur. Hayır bir de buna spor diyenler var avcılık sporsa bu sporu yapanın ecdadını sikmek cennet garantili sevaptır. Hadi bakalım verdim fetvayı aq.
görsel
Yanlız bu avcılık değil
Ağzınızdan çıkanı kulağınız duysun!!!
Her ne kadar o şekilde söylemek,hakaret etmek doğru olmasa da ben silahlı avcılığın doğa katliamı olduğunu düşünüyorum.

Bence insanlarımızı avcılıktan çok taktiksel silahlanma,poligon atıcılığı ve askeri disipline özendirmeliyiz. Bu gibi disiplinler yaygın kanıların aksine psikopat insanlar değil silah disiplinini kavramış ve soğukkanlı insanlar yetiştirmemize yardımcı olacaktır. Nitekim Rusya gibi ülkelerde de okullarda silah kullanımı ve temel düzeyde taktik eğitimler çocuklara bu özellikleri kazandırmaktadır.

Ancak avcılık bambaşka bir şeydir. Kendisini silaha karşı savunamayacak bir hayvanı sırf derisi için öldürmek düpedüz bir cinayettir,askeri disiplinden ve felsefeden tamamen uzak ve hatta aykırıdır.
insanın orospu çocuğu olması değil, içinde ki vahşet öldürme duygusunun yansımasıdır.
gerçekten bir canlıya karşı tetiğe bastığında spor yaptığını düşünüyor musun?
tanım; en az senin kadar yaşamaya hakkı olan bir canlının katledilmesi.
Burada atıp tutuyorsun bre cahil yasal avcı devlete vergisi ödeyen,sezon dışı av yapmayan,vergi borcu ve sabıka kaydı olmayan devlet tarafından iznini almış kotalı avcıdır.Be hey hödük sen ki akşam eve gelirken biraları zıkkımlanıp çekirdek kabuklarıyla oturduğun parkın ağzına sıçarken ben dağ bayır dolaşıp kara demlikte çay içiyorum.Etme eyleme klavyecan avcı leylek vurmaz vuramaz kota da yok kurt yok tilki yok kotada.Her önüne gelen de avcı olamaz doktor raporuyla sağlam olduğunu ispatlamak zorundasın.Silah vermezler koçum.Avcı yivsiz silah atar.Sizin o dediklerini yapanlar bohçacılar.Senin aklının hayal bile edemeyeceği yerlere gidebilmek için sabahın köründe kalkıp kilometrelerce yolu yayay kat ediyorum.Senin açlıktan geberip gideceğin dağın başında ben ateş yakıp hayatta kalmayı avcılardan öğrendim.Kotası dahilinde vurduğum kekliği,bıldırcını kızartıyor mis gibi dağ havasında avcı arkadaşlarımla omuz omuza yemek yiyorum.Burada atıp tutarsın ama bir hayvanı alıpta veterinere bile götürmeyi bırak ne bir kap yem ne bir kap su koyarsın önüne ama akşam yok mu o rakının yanında tarlada yetişen etini de yersin.Şimdi söyle hangimiz orospu çocuğu.
Yine de bilmeyenler için bir kaç madde yazayım:
Avcı:
+Avcının tüfeği yivsizdir
+Sezon dışı av yapamaz
+Kota dışına çıkmaz/çıkamaz.
+Tüfeğe koyabileceği fişek 3'tür.
+Yaralı ava ateş edilmez.
+Takozsuz silah taşıyamaz.
+Belgeleri eksiksiz ve o güne ayrılmış kota kağıdı bulunur.(Sorulduğunda ibrazı zorunludur.)
+Silahı ruhsatlıdır.
+Vergi borcu yoktur
+Sağlık raporu vardır.
+Sicil kaydı yoktur.
+Kurs görür , sınava girer belge alır , belgeyi belgeye çevirir.Harç parası öder,pul parası öder,dernek parası öder.O harcı bu harcı öder.
+Besleme yapar.
+Tarlaları mahveden domuzları avlar.
Avlanmak insanın doğasında var ama artık gününüz de ihtiyaç değil, sırf zevk için mis gibi hayvanlara kıyanlar evet orospu çocuğudur.
birazdan söyleyeceklerim, "gerçek avcılık bu değil" diyen sözlük mallarına ithafendir.
Ne ulan gerçek avcılık bre dürzüler? avcılık dediğin şey bir hayvanın yaşam alanını işgal edip canını almak değilde ne?
"Gerçek islam bu değil" diyen kişilerdensiniz siz kesin.
görsel
(bkz: çok doğru)
daha da beter amk. orospu çocukları böyle can almıyorlardır. ne istiyorsunuz lan zavallı hayvanlardan. ahı tutar inşallah hepinizi.
Balık avlamak da dahil mi? Yemek için değil satmak için.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar