bugün

görsel

2009 yılında beyazperdede gördüğümüz ve görsel efektleri ile pek çok kişinin aklını başından alan; hatta o dönemde oyunları ve çizgi romanları bile yapılan Avatar filmi, 13 yıllık uzun bir aranın ardından nihayet geri dönüyor. iki yıl önce çekimleri tamamlanan ancak pandemi nedeniyle bitirilemeyen Avatar 2’nin bu yılın sonunda çıkacağı açıklanmıştı.

Daha önce Avatar 2’nin su altı çekimlerinden pek çok fotoğraf paylaşılmıştı. Filmin yapımcısı Jon Landau da geçtiğimiz yıl filmin konusu hakkında açıklamalarda bulunmuştu. Bugün ise film hakkında yeni bilgiler geldi.

16 Aralık 2022 tarihinde sinemalarda yerini alacak olan Avatar: The Way of Water hakkında yakında çok daha fazla bilginin ortaya çıkacağı tahmin ediliyor.

https://www.webtekno.com/...mi-aciklandi-h123195.html
görsel

Afişi yayınlandı.

16 Aralık 2022'de sinemalarda...
bir kaç yılda bir film seçer giderim sinemaya, filmin havasını daha dolu yaşamak için.

bu ve martta con vik 4 ü sinemada izleyeceğim.
görsel

Efsane geri döndü.

Yerimizi aldık.

Swh...
Efektlerin içinde boğulduğum film.

Az çok Dünya'ya benzeyen Pandora gezegenini muhteşem efektlerle gösteriyorsunuz iyi hoşta. Bu kadar fazla efekt göz kanatıyor yav. Hele bir okyanus sahneleri var. Amk 3 saatlik filmin 2 saati su altında geçiyor. izlerken Suda Boğuldum ya yeter...

Tamam bu filmde, avatarların yaşadığı Pandora'nın içinde farklı avatar topluluklarını görmüş olduk. Bu yeni şeyler güzel. Umarım devamıda gelir.

Fakat....

Asıl dünya'ya ne oldu? Bunuda gösterin yav.

ikidir devamlı avatarlar işgal ediliyor. Anladık !... Ama dünyayı da gösterin. insanlar yaşamak için neden başka gezegenleri aramaya başladı? Caaanım dünyama ne oldu? Bunları da gösterin bi zahmet.

Filmde insanoğlunun salaklığı beni benden alıyor mk. Sen son teknolojiyle donatılmış bir şekilde gel. ilkel avatarlara yenilip dur. ikidir devamlı yenilip duruyorlar. Daha insanoğlu kazanamadı mk.. .

Bir de insanoğlunu işgalci olarak nitelendiriyorlar hep. Yav avatarlarla savaşmak yerine diplomasi masasına oturun. Deyin ki; insanoğlu ölüyor. Yaşama ihtiyacımız var. Gezegeninize gelip yerleşelim. Birlikte ortak yaşayalım. Hem sen gelişirsin hem ben yaşama fırsatı bulurum deyin yav. ikidir devamlı işgal ediyorlar güzelim gezegeni.

işgal işgal nereye kadar mk. Film böyle giderse beğenilmesi düşer. Benden demesi...
3d de izledim öncelikle gideceklere imax de izlemelerini tavsiye ederim. ilk filmde ki gibi görsel efektlerle benim yine aklımı aldı gerçekten ama adamların filmi senaryosu için de çekmediği belliydi. bu arada filmi ağzım açık izlerken sık sık sally ablanın *aşşakları da yüzüme geldi şlap şlap. o nasıl bir savaşma o nasıl bir karakter oyunculuk hayran kaldım.
izlemek için zaman ve para ayırmam gereken, ama değeceğine emin olduğum film.
açılışında 490 bin seyirci izlemiş.

görsel

demek ki egonomi çok iyi.
Bu cuma gitmeyi planlıyorum.
iyi bir yılbaşı hediyesi olabilir. sevdiğiniz kişi ile birlikte izlemeye gidebilirsiniz.
neredeyse 3.5 saatlik bir resital. her dakikasını değdi.
Sen sosyalleştin mi AMK maşallah ya.