bugün

Yenı nesıl sunucu. Seflerın duellosunda sunuculuk yapan er kısı. Itıcının allahı fakat yınede gıderı olan kımse.

Edıt: ulan bende dıyorum bu herıfın sesı nerden tanıdık gelıyor dıye. Efenım sesı adnan oktar'ın sesının aynısıdır suan cozdum.
Şeflerin düellosunu sunan, itici, sesi iğrenç kişi. Ama yukarda Allah var iyi çocuk.
beceriksiz, türkçesi kötü ve yapmacık.
daha ne olsun.

ali poyrazoğlu'nun piyasaya sürmelerinden değildir umarım.
"acaba saçlarını neden öyle yapıyor, acaba saçı mı yok yoksa peruğu ıslak kalmış, kirlenmiş ama takmak zorunda mı kalmış?" gibi sorular sorduruyor insana. bknz: show tv'de şeflerin düellosunu sunmakta.
şeflerin düellosu yarışmasında fragmanda 'atılgan poyrazoğlunun sunumuyla' diye bastıra bastıra söylendiğini duyunca demekki mühim bir şahısmış nasıl duymadım diye ezik hissettim kendimi, sözlüğe bakınca rahatladım.
hayatımda gördüğüm en kötü, en itici, en bet sesli sunucu.
neyse ki türkçesi bozuk değil, biraz katlanabiliyor insan.
Sesini Acun ılıcalı adlı şahsa benzettiğim , itici mi itici , gereksiz mi gereksiz kişilik.
"Jüriyi etkilemek istemem ama" ile başlar genelde cümlesi.
görevini yapmaya çalışan sunucu.
sert ol, acımasız ol, heyecan yarat, süreden bahsedip ger ortamı demişler, ne yapsın adam? siz sinir olmayın diye ılımlı mı olsun? öğrenemedik formata göre değerlendirme yapmayı.
kendisi hakkında söylenen kötü şeyleri anlamıyorum bir türlü. adamıon görevi ortamı germek, yarışmayan heyecan katmak felan. format gereği adam konuşuyor işte. ben kendisini gayet kibar ve samimi buluyorum. yarışmacılardan birinin annesine annecim diye hitap etmişti geçenlerde. hoşuma gitti, sıcak buldum kendisini. program dışında eminim daha da bir sempatiktir. ayrıca çok da saygılı.

çakma acun filan da demişler, alakası yok. kendisi acun'dan kat kat iyidir. seviyorum kendisini, eğer bunu okuyorsa, sevgilerimi gönderiyorum kendisine, yalnız yıldızının parlaması için daha kaliteli bir programa geçerse iyi olur adına.
özellikle dikkatlice dinlerseniz eminim kimse söylediklerini duyuyor ama dinlemiyor acayip boş konuşuyor. hani resmen zaman öldürüyor malını pazarlayan pazarlamacı gibi. dersini çalışmamış bir öğrenci. 40 yaşındaymış kendisi muhtemelen tecrübeli fakat; kendisini hiç görememiştik ekranlarda daha önce.
Kızlara yaziyor...
Saclarini hangi danaya yalattigi merak konusu olan adam.
(bkz: ağız ishali)
Samimi gozukmeye calisip itici olan sunucu. Ozunde iyi biri gibi duruyor ama sunuculugu evlerden irak.
Cok itici bir ses tonuna sahip, birde yalaka bi tipmis izlenimi veriyor bana.
boş boş konuşan adam. kimsenin onu dinlediği yok bir de.
kendi söyleyip kendi gülüyor.
gerçekten de, artist gibi denilecek düzeyde yakışıklı bir fizyolojisi vardır. hafif latin havası da yok değil.

ama ne var ki, sempatiklik yapacağım derken sürekli konuşması ve evlerden ırak ses tonu tüm bunları alıp süpürüyor.
sesi herkesin nezdinde, kötüdür. tartışmasız. ama diğer jürideki adamın sesinden kötü değildir. o kadar da değil!

dünkü programda, marmaris-fethiye arasını 1 ayda yürüyerek alan gence "ruh hastası mısın sen olum?" dedi. hafif kompleksli de galiba.
şeflerin yalakası.
kanal değiştirme sebebidir efendim.
sinir bozucu bir ses tonlamasına sahip. yaptığı espirler olsun, şeflerle muhabbeti olsun 2.sınıf.
ha bi de enson yarışmada emin diye bir şefe aşırı dereceye varan iltifatları sonucunda kendisinden kıllanmadım değil hani.

neyse iyi ki tv izlemiyorum. arada böyle yapımlar denk gelince izliyorum. şu adamı görünce ne kadar isabetli olduğumu anladım.
bugünkü şeflerin düellosu fragmanında bir kadının ağlamasına sebep olan evlat olsa sevilmeyecek tiksinç heriftir. ayrıca gördüğüm yerde ağzının ortasını yumruklayacağım gereksiz insan. kendini sunucu sanan bunun gibi kalitesiz insanları televizyona çıkaranları şiddetle kınıyorum, lanetliyorum.
Evli barkli, duzgun adamdir. Bir yanlisini gormedim henuz. Zaten durumu zor, saatlerce program sun yemekten tadma is mi bu?
showtvyi izleyememe nedenidir. ukalanın dibidir. ayrıca da eziğin önde gidenidir. sokakta hamamböceğiyle yanyana görsem kesin bu herifin üzerine basarım.
bide her programda smokin giyme zorunluluğu var gibi elemanın. anlamadım gitti.
acun ılıcalı'yı dolandırma iddiası var. kimsenin suçu sabitlenmeden suç isnat edilmemeli fakat bu işi yaptıysa gerçekten iyi bir iş çıkarmış. fakat iyi bir dolandırıcı olmak için çok zeki olmak gerekiyor.

http://www.gazetevatan.co...cikarildi-721958-magazin/