bugün

Bir daha cevap verilmeyecek kişi.
engellenesi suratsız sıfatsız.
insan .... sayın yazar diye bişeyler karalar. bu neyin kasıntısı sözlük burası.
Bu aralar yasin e karşı tavrım.
birkaç gündür benim bu. sabah akşam eu4 oynuyor, arada su içip sözlüğe giriyorum. kızmayın lüften mesajlarına cevap veremediklerim.
Normal bir siyalogda cevap vermiyorsa Karaktersiz ve eziktir. iki kelime bir araya getiremeyeceğinden cevap vermez. Beyin fonksiyonu yavaştır genelde.
Cevap vermemekte kendine göre sebepleri olan kişidir.
Yavşağın göt herifin önde gidenidir. Olum niye yazmıyosun .
Başkasıyla konuşuyordur yA da önemsemiyordur vs. Vs.
biraz seçicidir.
ağzını yüzünü patlatana kadar dövülmesi gereken kişidir.
Bende sıkıntı var galiba çözemedim ben bu işi,adama mesaj atıyorum whatsapp'tan çift tık oluyor aradan saatler geçiyor tekrar giriyorum whatsapp'a son görülmesi 30 dakika önce falan ama beyfendi cevap yazmıyor bana.

whatsapp'a girip de cevap yazmaması insanın sinirini bozuyor konu önemli olunca, bilmiyorsan da bilmiyorum yaz yeter ki yaz ama
Bir çok kişiden mesaj geliyordur ve sen gerilerde kalıyorsundur.
Benim bu! Canım cevap vermek istemiyordur. Tıklari ve son görünmeyi zaten yıllardır kullanmıyorum. Önemli bisi olursa ararlar diye düşünüyorum. Yani mesaj hep ikinci planda.
Kişiliksizdir evet.
bir taciz mesajı ya da arkası kesilmeyecek türden bir mesaj değilse göt kişidir.
Attığınız mesajı ve kendinizi sorgulamanıza neden olan kişi. Gerçi sorgu sual olsaydı başlığı olmazdı.

Sesli Harflerin içinden göçtüğü bir mesaj ciddiye alınmaz. Noktalanmış, Fikir beyanına nokta konmuş mesaja da cevap verilmez. içinde hakaret ve sövgü olan mesaja da cevap verilmez, mahkemeye verilir.

"Ck gzll bgndim." ne diyelim buna?

':)'

Tek gülücük size çok amk!
Olabilir herkesin mesaja cevap verecek diye bir durumu yok ki. Sevmez mesajlaşmayı atmaz. Yüz göz olmak istemez. Sizde bir daha atmazsınız olur biter. Bence normal.
Kendini bir bok sanan kişimsidir. Arada ben de yaparım.
Kankam simdi muhtemelen seni çok da önemsemeyen biridir, yoksa mesaj attığın an yapıştırırdı cevabı. olur öyle şeyler sen bozma kendini.
Ha önemsediğin birinin yapması üzer ama dünya kötü be olm napcan.
Sık sık benimdir.

Mesajlaşmak istemiyorum. iletişim kurmak istiyorsan ara konuş. Ben yeri geliyor yemek yemeyi bile erteleyen, öğün atlayan, buna üşenen bir insanım.
Hayatimda bir daha görmek istemediğim kişi!
Çoğu zaman yaparım bunu ama havalılıktan vs değil konuşulan konu ya ilgimi çekmemiştir ya konu hakkında yorum yapıp o konuyu konuşup uzatmak istemem ya da karşımdaki kişi her mesajına cevap verecek kadar değer verdiğim bir insan değildir. Aslında bu konuda yalnız değilim muhtemelen herkes bu sebeplerden cevap vermiyordur mesajlara.
2 ihtimal vardir.

Gormemistir.
Cevap vermek istemiyordur.

Saygi gostermek gerekir.

2 tarafli olarak bu saygiyi herkesten beklerim.
Benim gibi kafasında bin tilki dönen kişidir. Muhtemelen ışık hızıyla unutuyordur.
güncel Önemli Başlıklar