bugün

olmaz. birileri görür bizi burda. daha tenha bir yere gidelim.
hey! şu lanet olası atlara sahip çık jr solcu al bu bahşişin. tanrım! kime güveniyorum böyle. bu lanet yerde neden ateş yakılmadı hala lanet olası herifler neyi bekliyorsunuz böyle ha! lanet koca kıçınız hala donmadı mı.
Tanrı aşkına, yaklaşık 15 gündür bu atlarla mı yolculuk yapıyorsunuz. Tanrı bunun için sizi cezalandıracak. Hey, birileri ateş yaksın Kıçımız donmadan önce. ilk nöbet bende.
Yorulan Reis cümlesidir.

Hey abraham, dostum o kokuşmuş sinekli poponu kaldırıp neden işini sen görmüyorsun.
Yarın sabah yola çıkacağız hazırlık yapın.Nehrin karşısındalar!
St graw neredesin?.*
Bu başlığa geceleri yazıyoruz, lütfen.
Kovboy filmlerinde geçen repliktir.

Yooo dostum yooo ben o gaza bir daha gelmem, bir kere geldim nickaltımda şizofren ilan edildim*
görsel
Sigaralar benden, gece boyunca lazım olacak.
atları niye bağlıyorsunuz ibneler, hayvanlara özgürlük.

su içer gelir onlar...
Bu bağlamda ortama neşe lazım. Atlarla ben ilgilenmek isterim. Evet.
+sigaram nerede?! oh jason... seni lanet teksaslı. seninle yola çıkmamalıydım. hemen o maymun boklu kıçını atından indir ve sigaramı geri ver!

-yoksa ne yaparsın, cowboy?

+o lanet kıçında ikinci bir delik daha açarım!

=sakin olun baylar, zaten yeterince düşmanımız var. bu lanet yerden çıktığımız zaman dilediğiniz gibi dövüşebilirsiniz. sherman, benimkinden al.

(kibrit sesi ve sigara cızırtısı, hafif bir yel, önünde duman tüten keskin bakışlar.)

=burası güzel bir yer. dolunaya bir bakın. üstelik çimler ve ağaçlar da var. ilk nöbeti ben alıyorum, atları bağlayın. geceyi burada geçiriyoruz.
Burada mi ? Ah lütfen sacmalama. Burasi olmaz. Birileri bizi gorebilir. Surada bir yer var. Oraya gidelim. Hem kuytu bir yer. Kimse de bizi gormez. Hadi tatlim cabuk ol.
-dostum, bu at çok bitkin görünüyor. yaşlı ve hasta. daha kendini zor taşıyor!

+onu vurman gerek. bunu dün de söylemiştim, senin yüzünden hızlı yol alamıyoruz.

-o at 10 yıldır benim dostum. böyle bir şey yapmamı nasıl bekleyebilirsin?

+oh jason, tanrı aşkına! ona bir bak! o lanet atın gözlerine bir bak. acılarını sonlandırman gerekiyor.

=sherman haklı dostum. hayvan çok acı çekiyor.

-hayır. ben onun derdini biliyorum. o sadece akşam yemeğini düşünüyor.

+canın cehenneme teksaslı!
” Kötü adamlar bile annelerini sever. “
şu ilerde ambar büyüklüğündeki kayanın ardında bir yabandomuzu gördüm, siz ateşi yakın ben onun peşinden gideceğim.
biraz uyumalıyım. yaşlı attan inme zamanı.
Yeter sikicem gecenizi de atınızı da bi bitmediniz amk ya.
At var dediniz geldim.
şu küçücük gemide niye düzen bozuluyo be kamil.
La, at deyince hep aklıma at üstünden düşen çomarların başkomutanı geliyor, eyi mi?
o çalı benim.
(bkz: adamı kusturan amerikan filmi klişeleri)

genellikle kovboy filmlerinde rastlanmaktadır.
(bkz: atları qoşun geceni burada keçiririk)