bugün

kendilerini süper fikir insanı sanan bir çok ateist tarafından karşılaşılan durumdur. ateistlerin çoğunlukta olduğu toplumlardaki inanç sahiplerinin durumları gerçekten çok acı olabilir.
bir islamcı yazarın sözde geri bildirimleri olan önermeler bütünüdür sanırım...
genellikle tam tersi olan durumdur.

insanlar ateizmi savununca düşman ilan edilirler.
(bkz: yok ebesinin amı)*
yoktur öyle bir şey. ama tam tersi vardır.
-sanırım birisi, bu önermede kafir zındıkları yakacak /gibi/
çocukça bir şikayettir. bulunduğumuz toplumda ateistler %1'den bile az.
yanlış bir önermedir. Birkaç emo ateist ile konuşup genelleme yapan bir kişinin çıkarımı olması muhtemeldir.
ateistlerin dışlanmamasını söyleyince dinsiz ilan edilmek kadar saçmadır.
sivas/kangal'da yer alan balıklı göle sedef tedavisi amacıyla ailesi ile beraber gelen ermeni kişisi ile aramda ingilizce olarak geçen diyalog.
ayrıca ermeni kişisi 10 yıl kadar rusyada şuan ise fransada yaşadıkları için başta rus olduğunu söylüyordu. taa ki kız kardeşlerinin otel odalarındaki kanalları ermeni kanallarına ayarlattığını bizzat öğrenene kadar.

+darwin teorisine inanıyor musun?
-hayır inanmıyorum.
+ha ha ha olacak şey değil nasıl inanmazsın?
-inanmıyorum.
+ben ateistim ve kutsal kitaplar tamamen saçmalık. darwin teorisini kutsal kitaplardan arınmadan anlayamazsın.
-fuck off please.

yani eleştirmeye gerek yok aslında. bi siktir git denilip kenara geçilebilir. adam sedef hastası ve şifa o mucize balıklardan ve sudan geliyor. halâ anlamamış denyo. ayrıca ben(biz) kendisi gibi olsaydık türkiye sınırları içinde bırak tedavi görmeyi adımını atamazdı. lavuk işte. ateistler bizzat asıl faşistlerdir. bir müslümanın merhametinin (hizbullahçı vb. pzevenkler müslüman kategorisine girmezler) %1'i kendilerinde bulunmaz.
eleştirince değil, dine döndürmeye çabalayınca oluyor o.
tekme atıp kaçasım bile geliyor sen ne diyosun!
(bkz: yok öyle bir şey) Tam tersi kesinlikle vardır. *