bugün

ŞiMDiYE KADAR AK PARTiLi YOBAZLAR TARAFINDAN ROKET ATILIP YOK EDiLMESi GEREKiRDi. KAPILARINA '' CUMAYA GiTTiK DÖNECEĞiZ.'' YAZMIŞLAR. SiZi GiDi KAFiRLER SiZii. ÖBÜR DÜNYADA YANACAKSINIZ! AMA BiZ YiNE DE BU DÜNYAYI SiZE ZEHiR EDECEĞiZ.
Ne zaman herhangi bir saldırıya mazur kalacak diye merak ettiğim dernektir. Dayanamazlar insanlar farklı görüşlere zira. Kafaları da basmadığından başka yerleriyle karşılık verirler.
Ne işe yaradığını anlamadığım dernek.
toplanıp selfie, halay, fırt gibi şeyler çektiğini düşündüğüm dernek.
yani dernekler para falan toplayıp öğrenci okutur hayrına, siz toplasanız hayırlı bi iş diye çocuk da okutmazsınız. ya da şey olabilir bak, kapı kapı dolaşıp ateizmi anlatmak. ama şimdi islamda iyiliği emredip kötülükten vazcayırmak amaçlı yapılıyor bu eylem, hani iki uclu, yapana da yapılana da hayrı dokunur mantığıyla. siz neyle yapceksiniz bunu eğer kapı kapı gezseniz.
her hafta evsizlere çorba yardımında bulunduğunu bilmeyenlerce halay çekiyo bunlar yeaa diye sallanan dernek.

lan insan bi girer sitesine bakar hiç olmazsa..

https://www.facebook.com/events/1604765036403947/
Götleri sıkışınca Allah'ım bana yardım et diyen topluluktur ve öldüklerinde cenaze namazları kılınan topluluk.
misyoner bir yapılanmadır, dış desteklerle kurulmuş olup amacına ulaşamamıştır.
müslümanları kale almayan dernektir, ayrıca karı isteyen hacı hocaya gitsin onlar size bir kaç tane nikahlı temizinden bulur.

faydalı bir dernektir, sırf birileri geri kafalı diye buna teslim olacak değildir.

ayrıca kimsenin tanrıya inandığı yok, göt korkusuyla biri dine inanıyorsa insana sizde ne göt varmış ki yıllarca inanıyorsunuz demezler mi?

derler, ben dedim. ayrıca her yere şube açmasını istediğim dernektir. çünkü her yerde olan ateistlerin bu tür derneklere ihtiyaçları var, toplanıp örgütlenmeye ihtiyacı var çünkü.
Hayır yanı anlamıyorum.
Ne konuşuyorlar ki toplanıp;
-yok
Dağılın. *

Düdüt: system error uyardı ateist diye işten çıkarılanların haklarını savunuyormuş.
Alttaki Sus sen kız birgül...
Gereksiz özentilerle dolu kendini aydın zanneden zeka özürlülerle doludur.
kuranın torrentle indirildiğini sananlar derneğidir.
mutlaka üye olunması gereken dernektir.
88 bin cami, sayısız vakıf ve kuran kursuyla, devletin tahsis ettiği 3 milyar dolarla, ayrıca tüm okullarda okutulan zorunlu din dersleriyle yapılan propagandanın meraklılarının donlara doldurmasına, yorum üzerine yorum yapmasına, türlü iftiralar atmasına vesile olan dernektir.

işte gerçek böyledir... başlangıcında temsil edenleri, ifade edenleri az olsa bile (örneğimize baktığımızda, dev bir organizasyona karşı, 20-30 kişinin bir iş hanında kurduğu dernek) yalanlar imparatorluğunun taraftarlarını tir tir titretir. sonunda gerçek kazanır, yalan kaybeder... hak olan gerçek, batıl olan yalandır..

teistlerin, o devlet destekli dev organizasyonlarına rağmen, şu dernekçikten bunca rahatsız olmaları manidar değil mi?
Gençler nüfus cüzdanında ıslam yazıyor. Ayıptır yani cool takilicam diye günahkâr olmayın..
sadece ateistlere değil dini inancı olmayan herkese açık olan dernektir. gelin katılın.
inancın yokluğuna inanmayı tercih etmiş ama ozunde bir şeyin varlığını ya da yokluğunu tartışmak o şeyi zaten kabul etmektir diye sinirlerini bozacağım bi dernektir.
Kendi kendine kurulmuştur.
yanmaya hazır adaylar tövbe edin arkadaşlar geç kalmadan .
ateizm Derneği'nin kurucuları yoktur. kendi kendine doğal seleksiyonla kurulmuştur nokta.
(bkz: 7 ekim 2015 ateizm derneği çorba yardımı)
http://galeri.uludagsozlu...eizm-derne%C4%9Fi-853197/
bismillah denip açılmış dernektir. maksat çeşitlilik olsun. sanki salata yapıyoz amuğa.
https://www.youtube.com/watch?v=5Xmw1tkHsmY

fiyatı yüksek orospu gibi insanları aşağılamaya çalışmaktansa,2 kelimeyi bir araya getirebilecek insanlardan oluşması gereken dernek.bunun gibi karikateist grubu tandanslı,islamcılardaki "cevab veremedi"nin ateist versiyonu olan amcalar yerine,2 tane cümle kurabilecek adamlar getirsinler derneğe.yoksa böyle rezil duruma düşüp,haklıyken haksız duruma düşecekler.
Sa atayiz kardeş ben mömin keko, kafan güzeldir inş çünkü bize 1 tane lazım oldu da.*

Denilip basılması gereken dernek. Evet.
(bkz: atesitler buraya gelir misiniz)

derneğin bile başkanı var bu dünya sahipsiz öyle mi? inancınıza sokayım.