bugün

ateistlerin genelinde ortaya çıkan saçmalıktır.
-ben olmayan bişeye inanmam kardeş ben ateistim.
-aklı olanlar oruç tutmaz.
-görmediğin birisi için günde 5 kez eziyet çekmek mantıksızdır.
gibi sözlerle aşağılamayı güzel birşey sanmalarıdır.
inanış biçimleri insanların kendi iradeleridir isteyen istediğine inanır. ama kimse kimsenin inanışıyla dalga geçemez. neyi kanıtlamaya çalışıyorsunuz anlamış değilim.
e elinde tesbihle doşalıp millete kafa tutanlar artist sanıyorda kendini adam yaratana kafa tutuyor aklınca haklı tabi artistlik yapmakta. kız olsam verirdim yani ne yapayım.
Geneli yaşadıkları çevreden ve arkadaşlardan etkilenir bu kìzlar için yapılan genellemedir ama ateist olduğunu söyleyen erkeklerin aklında kìzlar vardır. Erkekler için genellemeye ihtiyaç yoktur...
ergenus yaşlarda başlanılan trend.
+ben ateistim abi bundan sonra böyle.
-niye?
+en çok bunu söyleyince dikkat çekiyorum.
artistliği korkana kadardır. ödü bokuna karışınca 'allah' diye inler bu ergensiler.
artisliği de patinaj sanmaktır. patinajı montaj, montajı şantaj... böyle gider. tam maldırlar ha.

not: ateist deilim. ama ciddi ciddi yukarıdakileri yazanlar kadar da mal olmadıklarını zannediyorum.
Bizim gençliğin başına ne gelirse zaten artistlik yüzünden geliyor. Sigaraya, alkole, kerhaneye... hep bu yüzden bulaşılır sonra da bağımlı olunur.
artistik yapıcam diye insan hurileri, sonsuz cenneti reddeder mi lan? manyaklar sizi.*
ergenlere özgü bir gerizekalılık türü. insanların dini inançlarını didikleyip ateist olduğunu öğrenince coşar ergen bünye . yeeaaa abi yeeaa atayistler hep artiz heaa karı kız götürmek için yapıyolar yeaaa uçak düşse bi tane ateyiz kalmaazz heaaa ekökekköö... e iyi de sana ne güzel kardeşim ?
"bir memlekette, namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur" demiş paşa. dindarların dindar görünmemek için kırk takla attığı bir ortamda, elin ateisti de din düşmanı da bir karşısındakinin mıymıylığına ve sünepeliğine bir de kendi arsızlığına bakıp, tabiki kendini bir bok sanar.