bugün

ateistlerin nasıl bir yozlaştırılmak istenen medeniyetin tohumları oldukları ikiyüzlülüklerinden bellidir.

şunu söyleyeceğim; bir ateistle ne zman otursam, muhabbet etsem, çay içsem; sürekli "islam"ın yanlışlarından behseder. sürekli "islam"a eleştiriler getirir. halbuki "hıristiyanlık" da bir dindir, "yahudilik" de. ama "hıristiyanlıktan" ya da "yahudilikten" söz açıldımı ağızlarını bıçak açmaz.

ben bir müslüman olduğumu düşünüyorum hamdolsun. defalarca kez incil okudum. defalarca kez tevrat. ama bu adamların zerre bilgisi yok bu kutsal kitaplardan ve o dinlerin benimsediği yaşam şekillerinden. "madem ateistsin, dinleri inkar ediyorsun, dinlerin afyon olduğunu düşünüyorsun; hepsine eleştire bir bakış at. neden sadece islam'ı baz alıyorsun?" diye sormazlar mı adama?
(bkz: herkesin inancı kendine kapat konuyu diyen inançlı)
sağdan italyan soldan fransızdırlar. *
(bkz: ramazan da yardım ikiyüzlülüğü)
yanlış bir saptamadır.

müslüman bir insan ile konuşan ateist'in incil hakkında mantık hatası tespiti ne derece yerinde olur bir düşünün. ben ahmet isimli mümin kardeşime mormonları mı anlatacağım ? ayrıca bu çift taraflı bir polemik olduğu için müslüman bir insan incil üzerinden görüş bildirmeyeceği için, ateistte incil üzerinden konuşmaz. bundan normal bir şey yoktur sanıyorsam.

ayrıca "varsa biz bir şey kaybetmeyiz ama siz göte gelirsiniz" ikiyüzlülüğünü yapan doğmacılar, hangi akla mantığa sığınarak ateistlere ikiyüzlü diyor o işin ayrı bir mavrası olsa gerek. ilginç.
(bkz: dincilerin ve pkk lıların ikiyüzlülüğü)
(bkz: dincilerin hüsamettin cindoruk ikiyüzlülüğü)
(bkz: malumun ilamı)
"kafirleri gördüğünüz yerde öldürün" diyen bir kitaba inanmaları, ve bir de islam hoşgörü dini demeleridir.

edit: arkadaşlar uyardı, onu ateistler değil müslümanlar yapıyor dediler. dalgınlığıma gelmiş.