bugün

evet ilk insan hz ademi inkar etmek için sırf KURANa karşı olayım diye savundukları bu saçma teori hala kanıtlanamadı

ALLAHın varlığına kanıt arayanlar sığındıkları limana kanıt bulamadılar.
evrim kanıtlandı diyenler götünden başka ne kaynak vereceki?
Evrim geçiren yaratıkların ara formlarına ait tek bir fosil bulunabildi mi? Hayır. Doğal seleksiyon ve mutasyonun oluşması istatiksel olarak imkansız mı? Evet. Mendel kalıtım kanunlarıyla türlerin kazandıkları özellikleri değil sadece gen bilgilerini diğer nesillere aktardığını dolayısıyla doğal seleksiyonun imkansız olduğunu ispatladı mı? Evet.

Bu mu evrimin ispatı? Evrim bilimsel bi teori değil tamamen materyalizmi savunmak adına uydurulmuş üstü bilimle örtülmüş ideolojik ve mesnedsiz bir düşüncedir.
Ateistler bilimle pek uğraşmaz ancak dinlere saldırıp dururlar en azından bizdekiler öyle yaparlar.

Bunun yanısıra üç beş tane ateist bilim adamı ismi listeleyip kendileri bilimin ölçüsüymüş gibi davranmasını çok iyi bilirler.
Teorilerin ispat edilmeyeceğindendir, teoriler asla yasa olamazlar ve yasalardan daha geniş bilgiye sahiptirler. Ayrıca kimse teori ispat etmez, bilim bu işi yapıyor, biz de aksi ispatlanıncaya dek kabul gören şeyleri savunmalıyız.
Not: biz derken insanlardan bahsettim.
Allah ı ıspat eden müslüman beyanıdır.
maymunların insandan evrilmiş olduğu yönünde bir teoriyle; ispata yaklaşabileceklerini düşündüğüm, bilimsel boşluktur.
Darwin in evrim teorisine eşi bile inanmamıştır, koyu bir Katolik olan eşi ölene kadar Darwin in ruhu için dua etmiştir, nereden mi biliyorum evrim dersinde hocamız Darwin in hayatını izletmişti.
sen mutlu mutlu yaşa diye ispat etmiyorlardır belkide.
Sen bırak evrimi teoremi.

Geçen gün hatim vardı baktım 2 ateist arkadaş mevlüt pilavını kaşık kaşık götürüyorlardı, tabi ben şok *
Yalandır.
Bizim amcaoğlu geçen ispatladı ama, dış mihraklar izin vermedi açıklamasına. Bayaa bi ibnelik yaptılar, nezarete atmalar, yolda çevirmeler falan. Neyse, o günden beri her gün 3 kilo kola alıp yere döküyoz, batsin ipneler.
https://www.youtube.com/watch?v=ebRDmAfLuvQ
Kanıtlanmamış bir şeye inanıp tanrının varlığına inanlar ile kanıtlanmamış bir şeye inanıyorlar diye dalga geçerler. Komik durumdadır bir çoğu, kötü olan ise bunun farkında olmamalarıdır.
bu kadar yazıyı yazabilecek beyni var ama allahın olmadığını anlayamıyor büyük ihtimal cennete sızmak için inanmış gibi yapıyor.