bugün

ateistlerden beklenendir. en azından ayda bi kere gidin lan. bu kadar da ateist olunmaz ki canım. ne kaybedeceksiniz? evde oturup allah'ın olmadığını nasıl ispatlarım diye dört döneceğinize gidin camiye oturun bi buz gibi abdest falan alın. kendinize yazık valla evde otura otura sapıtırsınız mazallah.
http://inciswf.com/1306014808.swf
-bu ciddi mi?
-olamaz
-olabilme ihtimali?
-düşünmek istemiyorum
kesinlikle en azından cumaya gitmeliler,malının 40 da biri değil de yüzde birini vermeli falan.
mesela kurban bayramında küçükbaş ya da büyükbaş hayvan kesmese de tavuk kesmeli, keklik avlamalı, horoz dövüştürmeli falan.
bu gerekliliği ateistler bile açıklayamaz.
(bkz: biri siksin la şunu)
(bkz: başlık sıçıyom başlık sıçıyom popom kuru kalıyo)
müslümanların en azından bir kere tanrıyı reddetmeleri gerekliliği ile doğru orantılı olan önerme.
ama baydı artık, bir başlık açayım, ateiste iki geçireyim olayı. sana ne aq herifler cumaya gitsin mi gitmesin mi, sen kendi hesabını bir ver önce, yok kesin ateistler bir şey yapmışlar bu çocuğa.
aslında gülünmesi gerekenler 1400 yıl önce insan eliyle yazılmış kitaplara inananlardır, ateistler değil.
Hakkaten ne güzel olurdu, kıvamında cümlelerle karşılanandır.

Özledim valla o atmosferi. Böyle kalabalık kitle, samimi bir ortam, uyum sorunu filan da yaşamıyor insan. Pat diye muhabbete dalıyor avluda. Gül suyu kokuları, beyaz takkeler, yaşlı amcalar...

Yeter amk. Yalan la, kendimi kandırmaya çalıştım ama olmadı. Ne bilim, belki kendimi dine kazandırırsam, hem bir insanı mümin yaptığım için hem de tevbe edip hakk yoluna katıldığım için sevap kazanırım dedim. Böyle hani chip para, bonus filan gibi. Ama olmayınca olmuyor işte. Kahretsin ki iq 120nin üzerinde.
cuma cumartesi parti var pazar akşamı olur mu?
hadi cumayı da geçtim en azından otobüste koltuğa otururken "bism" deyin. bu da bir şeydir.