bugün

ateistliği inançsızlığı seçmiş insanların savunduğu düşünce. bir de hata etmiş ama hatasını kabullenmeyip savunmaya çalışanlar çıkıyor arada.
safın birisine kandırırız kendimizi hesabı.

şimdi yüzyıllardır hak dinlerden birisine doğru düzgün iman etmiş bir insan bekaretin kendisi için, evleneceği kişi için, dini için önemli olduğunu, bunu ilki olacak eşiyle yaşaması
gerektiğini , özelinin yalnız en özel olanla paylaşacağını kabul edip uygulamaya çalışmış.
bu coğrafya da da son yıllara kadar öyleydi. yalnız her şeyde sınırsız özgürlük düşüncesiyle her türlü kısıtlayıcı değerleri hiçe sayan ateism savunucuları bunu değiştirmeye kalkıştı.
temel sözleri ise şöyle:

1) hangi devirde yaşıyoruz.
2) namus bacak arasında olmaz.
3) ilkel beyinli insanları kısıtlayan yobazların davranışları.
4) sevdiğimle ya da keyfimin istediği ile sanane.
5) bekareti sorgulayan insan benim ruhuma hitap etmedikten sonra teyyyy.
6) çağdaşlaşıyoruz, batıya bak sen hala neredesin?

inanmayın onlara! en okumuşundan en alt tabakaya hala çok önemlidir. her haltı yiyen bir insan için bile önemlidir. onlar ve türevleri halkı bu ve buna benzer sözlerle ateismi çaktırmadan
yayarlar. hepsi böyle değildir elbet ama ben önemlidir diyenini görmedim.

hata sonucu olanlar ise tövbe edin , dürüst olun önemli olan aşktır yalansız ama dürüst olun.

herkes koklanmamış gülü koklamak ister,
sadece ona özel olsun diye.
Bir erkek bakir değilse bakire aramAsı da haksızlıktır. Din ve ya mezhep ile alakası yoktur.
inançsız insanların yaşam şeklinde bekaretin önemsiz olması durumudur.
ellenmiş erkeği kim ne yapsın ateiste almaz yobazda .
bekaret de zaten ateistlere önem vermiyormuş geçinip giderler.
son söz: "genelleme yapmak yanlıştır."

kaç tane ateist tanıyorsunuz ve kaç tanesinin bekarete yönelik görüşlerini aldınız da üstüne bir de genelleme yapıyorsunuz? tehlikeli sularda (din, inanç, bekaret...) yüzmenin anlamı yoktur.
eger o ateist türkiyeli ise kesinlikle yanip kül olmasi sart olan bir önermedir söyle ki;

cok yakin bir arkadasimin can ciger kuzu sarmamin sevgilisi bir ateist idi kuzu sarmam da öyle.. uzun süren bir iliskileri oldu birbirlerini cok sevdiler sonrasinda doktora icin türkiye disinda bir ülkeye gitti bizim eniste tabi kuzu sarmam da.. ancak benim eniste kuzu sarmami israrla kendi gittigi ülkeye mecbur geleceksin ben nerdeysen sen ordasin muamelesi yapinca isler degisti..

araya ayrilik girince bunlara hal oldu ayrildilar..

sonrasinda kuzu sarmam baska biriyle beraber olmaya basladi.. tabi bu kisi türk degildi.. eski sevgilinin yani benim eski enistemin aski birden depresti benim guzeller guzeli kuzu sarmama hakaretler etmeye basladi sonunda dayanamadi ve usa'dan avrupa'ya geldi (gezmeye geldigini söyledi ama yemezler) aralarinda kücük bir tartisma gecti tarihe taniklik ettim anlayacaginiz..

ex enistem
"nasil yaptin bunu yillari nasil bir cirpida sildin? o adam sünnetli bile degil" dedi ve kopardi kayisi..

yani ne imis türkiyeli erkeklerin ateist olsun olmasin bekarete önem verdikleri görüldügü üzre sünnetli olmaya bile önem verdigi kanitlanmistir.. oysaki sünnet sünnettir farz degildir..
bir kez olsun kadını kadın olduğu için sevseniz. bir kez olsun namusu bacak arasında aramasanız...ama nerde sizde o medeniyet.

not:tanım falan yok. elimden gelse bu yobazı elleri bağlı bir şekilde kordonda bırakmak istiyorum. orda durdukça belki kafayı yerde hastahane'ye kapatırlar.
günümüzde "bakirim" diyen bir erkeğe farklı gözle bakılıyor, ve baya taşak geçiliyor.
bizi böyle namustan yoksun olarak düşünmeye sevk eden avrupa'ya, çağdaşlığa yazıklar olsun.
bu dahil butun genellemeler yanlistir. esitlikle alakasi yoktur. tamamen inanc ve dusunce yapisi. tâbi sunuda kabul etmek lazım erkekte aynı şekilde kendisi her naneyi yiyip bekarete onem veriyorsa yanlis. bu isin kadini erkegi yok esitlik burada.
güzeldir.
doğru olandır.
insanlık bir zarla olmaz.

bekaret takıntılılar, sapıktır; sapık.
(bkz: bir propaganda aracı olarak bekaret)
(bkz: sözlüğün trajikomik yazarları)
Esasında bekarete önem vermemek inançla ilgili bir durum değildir. Dul kalmış insanla evlenmemek mi lazım? Peygamber de dul bir kadınla evlenmemiş miydi?
şakirtlerin zeka ya önem vermemesi gibi birşeydir. baksanıza yapmışlar doğurmuşlar bırakmışlar ne kadar gerizekalı ama kimsenin umrunda değil.

özetle sana ne sikimin başı şeklinde tepki bulacak olandır.
bu konu din tanımaz. tamamen kişilik ile ilgili. ya da tercih meselesi.
bayanları bilmem ama erkekleri gayet önem verir. zira ben bakire olmazsa sevişmem.
en azından benim için geçerli olmayan düşünce. mesele zar da, değil laf kalabalığı yapmayın. Mesele seni kendine saklaması, onun her şeyiyle sana özel olmasıdır ve tabii ki senin de ona. Neyse işin o kısmını geçiyorum. asıl konu: sen sırf din bekareti önemsiyor diye bekareti önemsiyorsan, sikeyim senin namus anlayışını. ateist olsan namus anlayışın tamamen değişecek, kendini bile satacaksın falan heralde nası bi bilinç altın varsa.
yanlış tespit olup kişinin kendi şahsi seçimidir.hiç kimse karışamaz neye, niçin karar veya önem verip vermemesi.
cinselliğin bir ihtiyaç olduğunu kavradıklarından bekarete önem vermez. herşey bir ince zarda mı bitiyor. kişi sevdiği özel hissettiği biriye özel dakikalar paylaşamazmı? ayrıca boşalmak hem kadının hem erkeğin ihtiyacı değilmi?