bugün

ateistlerin bekarete önem vermemesi

eger o ateist türkiyeli ise kesinlikle yanip kül olmasi sart olan bir önermedir söyle ki;

cok yakin bir arkadasimin can ciger kuzu sarmamin sevgilisi bir ateist idi kuzu sarmam da öyle.. uzun süren bir iliskileri oldu birbirlerini cok sevdiler sonrasinda doktora icin türkiye disinda bir ülkeye gitti bizim eniste tabi kuzu sarmam da.. ancak benim eniste kuzu sarmami israrla kendi gittigi ülkeye mecbur geleceksin ben nerdeysen sen ordasin muamelesi yapinca isler degisti..

araya ayrilik girince bunlara hal oldu ayrildilar..

sonrasinda kuzu sarmam baska biriyle beraber olmaya basladi.. tabi bu kisi türk degildi.. eski sevgilinin yani benim eski enistemin aski birden depresti benim guzeller guzeli kuzu sarmama hakaretler etmeye basladi sonunda dayanamadi ve usa'dan avrupa'ya geldi (gezmeye geldigini söyledi ama yemezler) aralarinda kücük bir tartisma gecti tarihe taniklik ettim anlayacaginiz..

ex enistem
"nasil yaptin bunu yillari nasil bir cirpida sildin? o adam sünnetli bile degil" dedi ve kopardi kayisi..

yani ne imis türkiyeli erkeklerin ateist olsun olmasin bekarete önem verdikleri görüldügü üzre sünnetli olmaya bile önem verdigi kanitlanmistir.. oysaki sünnet sünnettir farz degildir..