bugün

Ben ateistim diyen her bireyin farkında olmadan kendisiyle çelişmesine sebep olan ve bilinçaltı durumlarına bağlı olarak ortaya çıkan açıklardır. Arkadaş ortamında "kanka allah var güzel kız" diyen ateis buna örnektir.
kanka allah var güzel kız ın asıl cümlesi, '' kanka allahı var güzel kız'' dır. yani kızın allahı var demektedir. saygılar.
Cümleler içinde kullanılan 'allah' kelimeleri dilin kullanımıyla alakalıdır. Ateistlikle veya müslümanlıkla bir alakası yoktur. Ülkemizde müslüman kültürle insanlar yetiştiği için bu kalıp oturmuştur.
kedi kıçını görmüş açık var sanmış tarzı açıklardır,

selamün aleyküm diyene aleyküm selam diyenide var bu onda açık olduğu anlamına gelmez, ayrıca bazı deyimler, söyleyişler oturmuştur ne gerek var yeni icat çıkarmaya.
Genelde sol açık oynarlar.
açık giyimli ateistlere ithaf edilen isim tamlaması.
(bkz: bug)
kapansalar zaten müslüman olurlar.
bir ateistin cümlelerinde dinde geçen kelimeleri kullanması kültürel müslümanlığa girer. bu bir açık değildir.
aslında hepsi makro boyuttan mikro boyuta bu kadar muhteşem sistemin tesadüfen olabileceğini sanmamalarına rağmen Allah inancının yanında gerekliliklerinin işine gelmemesidir. Allahu teala beni bilin, sevin demiş. Elinin tersiyle bu daveti reddedenler büyük hata içindeler. isteyene allah'ın varlığını ve birliğinin kesinliğini anlatabilirim.
(bkz: kanka yukarıda Allah var güzel kız)
(bkz: erased) ...
kendileri dinin en büyük açıklarıdır.
ek olarak:
-gusülsüz gezmeleri