bugün

ateist kimselere sorulabilecek sorulardır. Sonucunda cevaplar alacağınız garantidir. Makul olup olmadığı tartışılabilir.
örn: eğer biz hücreden bölünerek bu halimize geldi isek neden ben hücre halimden hiç bir şey hatırlamıyorum?
15 soru olarak sorulmuş ve de cevaplandırılmış sorulardır.

http://alfa-sorgulama.blo...oylenemeyecek-15-soz.html
şimdi sen cuma namazı kılmıyorsun değil mi?
ordan da yemeğe geçecez hadi gel ya.
Düşünmüyorsun o zaman yok musun ?
(bkz: ateistler bunu da açıklasın) kıvamındaki salakça sorulardır.
Herkesin kabul ettiği bing bang teorisindeki o ilk parçacık yokken nasıl oluştu?
Ateist değilim ama onlar gibi düşününce, verilmeyecek bu kadar basit. Ki bence iyilik veya kötülükler sırf öteki tarafı düşünerek yapılıyorsa hiç yapılmasın daha iyi.

Bundan dolayıdır ki inançsız ama iyi bir insan, inançlı ve iyi bir insandan daha fazla beğenimi alır.
(bkz: kainat nasıl ortaya çıktı diye basit soru sormak)
Ateist kardeşlerime benim de bir sorum olacaktı efendim.
Yediğimiz meyve ve sebzeler tohumlarda yetiştiriliyor. Meyve ve sebzelerin çekirdeklerinden tekrar tohum oluyor bu boyle sürüp gidiyor. Soru şu ilk tohumlar nereden çıktı? Bunun hakkında ne dusundugunuzu gerçekten merak ediyorum.
Tüm soruları cevaplamak isterdim. (bkz: özel mesaj)
Fakat bunu yapmak sözlüğü forum sitesine çeviren olaydır.
(haşa ALLAH yoksa) bizim kaybedecek birşeyimiz yok ama ALLAH varsa siz ne yapacaksınız sevgili ateistler ?
Gece şairine ek olarak soruyorum, eğer hesap verilmeyeceğini düşünüyorsanız nasıl yaşıyorsunuz bu iğrenç dünyada? Aklınız yaşamayı nasıl kaldırıyor?
eğer yobazlar maymundan gelmediyse neden öyle bir izlenim uyandırıyorlar?
Çayın rengi siyahsa demlenince neden kırmızı oluyor? Oglum ateistlere bi çay çek bakayim.
evren tesadüfen oluştu diyorsunuz, ama bilimde de tesadüfe yer yoktur diyorsunuz?!
ama evrenin tesadüfen oluştuğunu söylerken de " bilim öyle diyor " diyorsunuz.
sizce de burda bi saçmalık yok mu?
not: dahi anlamındaki de ile ilgili laf sokanın şimdiden amına koyayım. bu konuda netim.
çok komik oluyorsunuz zaman zaman.
Ulan kuran-ı bile hatmediyorsunuz.
Müslümanlardan daha çok kuran okuyorsunuz.
Not: deizme yakın biriyim.
Ndn islam dgl anltsna brz .)
cenabet şansınız nasıl gidiyor?
tuvalete ekmekle girince size de bir şeyler oluyor mu müslümanlar gibi?
afedersin neden götünüzden sıçıyosunuz ?
hepiniz b for vendetta gibimisiniz?
madem allah'a inanmiyorsunuz tanriyada mı inanmıyorsunuz.
maymundan mı geldiniz?
Türkiye'de bir tane ateist yok. Hepsi bilinemezci. Korkak. Adam akıllı argüman yıksınlar. Sonra ateyiz olsunlar.
beynini kullanmadan yaşamak zor değil mi?

zor olsaydı müslümanlar hayatta kalamazdı.