bugün

avrupada bir çok ülkeyi ateistler yönetiyor ve müslümanlar bu ülkelere iltica için denizlerde boğulup bozuk paraya şınav çekiyor.
valla bu dünyada doğu blokunda yani doğu almanya´da falan, ya da sovyetler de romanya´ da, bulgaristan da jivkov falan zamanlarında dönen olaylar acayip idi.

genelleme yapılamaz, ateist de insandır, açgözlü hangi ideolojiye inanırsa inansın açgözlüdür, ve çalar.

ateistlerin hakim oldukları ülkelerden birisi doğu almanya´dır. almanya´lar birleştikten sonra , ben sonradan geldim de, gene de benim bile ödediğim soli kesin bi 10 bin euro olmuştur.

adamlar halklarını bu kadar ihmal etmişler. hildesheim la berlin arasında ice hattı daha bikaç yıl önce bitti.

yani ateist in hakim olmuşu var, ve acayip yemiş herifler...zıbarana kadar yemişler.
çek cumhuriyeti'ni bildiniz mi? hah işte orda, yani burda, * toplumun çoğunluğu ateist, yani seçimle başa gelenler ateist çoğunluğun tercihi. yaya geçidi çizgilerini süs olsun diye koymamışlar, yayalara yol veriyorlar. kadınlar ikinci plana itilmemiş, okuyorlar, çalışıyorlar, toplumun önemli unsurları. genç kızlar gece geç saatte evlerine gönül rahatlığıyla dönebiliyorlar, ailelerinin gözü arkada kalmıyor. doğaya, sanata, tarihi miraslara saygılılar, yol yapacağız diye, zengin abilere villa yapacağız diye ormanları katletmiyorlar, avm yapacağız diye tarihi mirasları yakıp yıkmıyorlar. hele inançlı diye kimseyi hor görmüyorlar, otellerde yakmıyorlar, kapılarına işaret koymuyorlar, kilise basmıyorlar, pederi taşlamıyorlar, din yüzünden kan akmıyor, KAN!!! yani ateistlerin hakim oldukları toplumlarda sonuç en fazla bu.
ucak motorlari hemen calisirdi.
(bkz: yargılanacaksınız)
Allah din kur'an diyerek milyonları götüremezlerdi.
her gün bomba patlamazdı buna emin olabilirsiniz.

ayrıca ortadoğu ülkesi asla olmazdık.

400 ü verin yoksa ölürsünüz de demezdik ki zaten verseniz de artık bu saatten sonra fark etmeyecek gibi.