Kemalist teorisyen ne diyorsa doğrudur. inanmayan hiçbir inancı övmesin. Richard Dawkins'de aynısını söylüyor.
ateist mateist değildir düpedüz sol gericidir. ayrıca iki yüzlüdür de.

benim alevilerle sünnilerle şiilerle bir derdim yok. ateist platformlarında alevilerle ilgili eleştri yaptığın zaman hemen saldırıyorlar. siz ateist olduğunuza emin misiniz amk. peki o zaman sünnilere eleştri yapıldığı zaman neden destekliyorsunuz.

sırf bir taraf azınlık ve sünniler tarafından eziliyor diye onların görüşünü savunursan o zaman sen iki yüzlüsündür. ikisi de birbirinden farksız, düşünceleri farklı sadece birine göre örtülü bayanlar kötüyken diğerine göre açık bayanlar kötü. sen ileride alevilerin sünnilerden daha çok olup sünnileri ezmeyeceğine nasıl emin olabiliyorsun.

chp deki bazı arkadaşlar cemevinden cenaze çıkartarak prim yapıyor neden diye hiç düşünmüyorsunuz çünkü bu ülkede bazı kesimler diğerlerinden daha kolay kandırılabilir. ben hiç görmedim sizi şehit cenazesinin yanında hep bu dhkpc li ölüm orucundan ölen malların yanındasınız.

diğeri çok düzgün parti ya diğeri o kadar düzgün bir parti ki o partinin döneminde şehitler kelleydi apo piçi de sayındı şehit babası da karaktersiz oluyordu !

ben alevi olsam da chp yi desteklemezdim sünni olsam akp yi desteklemezdim beni kullanamazsın ben hürüm iki mezhepden de isteğim hür iradelerini kullanıp bu tür siyasi partilerin oyunlarına gelmesinler.