bugün

http://m.sondakika.com/ha...anarak-olduruldu-7015376/

Hoşgörü dinine mensup bangledesliler tarafından işlenen kan dondurucu olay.
kafasını islami usullere göre acı çektirmeden(!) kesmediyse allah tarafından kabul edilmeyecek kafa kesme olayıdır.

o merhametlidir, bağışlayandır, affedendir.
Alttaki yorum bizim yobazların daha cahil olduğuna kanıt.

--spoiler--
BEYLER NE BU iSLAMOFOBiNiZ ADAM ATAiST ŞEYTANINI UŞAĞI HiÇBiR DiNE iNANMIYOR NERDEN BiLiYORSUNUZ ONU ÖLDÜRENLERiN MÜSLÜMAN OLDUKLARINI KLiSE PAPAZLARININ HAÇLI SEFERLERiNDEN BERi MÜSLÜMANLARDAN DAHA FAZLA KATLiAM YAPTIKLARINI NE ZAMAN UNUTTUZ.
--spoiler--
buradan allah ın bize düşünmememiz gerektiğini çıkarıyoruz.

evet sizin yarattığınız allah a göre insanlar düşünmemeli direk sizin allah ınıza inanmalı. inanmadı mı vurun kellesini.

bir ateist gördüğünüzde güzelce sohbet edin. dini öğütler verin muhtemelen aklında soru işaretleri vardır onları giderin evet onu da dinleyin. derdi neymiş öğrenin. illa da yok diyorsa ben vazifemi yaptım allah seni ıslah etsin deyin geçin. allah a inanıp inanmaması önemli değil insanlığa yararlı mı zararlı mı önemli olan nokta budur. allah a inanıp inanmaması allah ile olan meselesidir. biz görevimizi yapıp gerisine karışmamalıyız.

bu olayı gerçekleştirenleri kendi allah ıma havale ediyorum.
bakara 191 veya tevbe 5 i uygulamis muslumanlardir.
ak parti döneminde yaşanmıştır.
gerçek islam bu değil tabi.. hiç bu olur mu? yok.. değil... değil... ona ne şüphe?
(bkz: ateistim acaba beni de öldürecekler mi)
allahın emretmediğini, kendi götlerinden ürettikleri sıçmıkları uygulayan müslümanımsılardır.
şimdi islama bok atan yavşaklar islamı savunanlarla da daşşak geçecekler.
islama göre bir canlıyı öldürebilmek için iki sebebin olabilir. birincisi onu yemek. bu da bir insan için geçerli değil. helal kıldığı hayvanları israf etmemek şartıyla öldürme hakkı tanır sana islam.
ikincisi ise can güvenliği. eğer karşındaki seni öldürecekse, canını korumak için karşındakini öldürebilirsin. bu da genelde savaşta olur ve sadece islama ait bir kural değildir. bunların haricinde hiç bir sebeple bir insan bir insanı, hatta bir canlıyı öldüremez. bir insanı öldürenin bütün insanlığı öldürmüş gibi alçaldığı bir dindir islam. ama müslümanlar olarak islamı %99 yanlış anlıyoruz. hatta hiç anlamıyoruz. götümüzden uydurduklarımızı islam adına yapıyoruz. hatta müslümanları geç, müslüman olmayanlar bile müslümanlar adına karar vermeye çalışıyor. böyle de gerzek bir milletiz.