bugün

sözlükte dincilere karşı mücadele eden, özgürlükten yana modernlikten yana, laiklikten yana olan ve sonuna kadar antidinci olan yazarların birliğidir.

edit: dinci hackerler iş başında.
birliğin başı kim merak edilen birlik.
burada bu kadar dinsizi görünce insanın üye olası geliyor hani belki üç beş dinden imandan konuşuruz da birileri islâm'a mensup olur .
bir agnostik olarak desteklediğim birlik.
Benimde bir ateist olarak destekleyebileceğim, olursa içinde bulunacağım birlik.
Ateist yazarlar birliğidir.

Ateist adam kendi doğrularını bulmuştur. Neden dine karşı durma gereği duysun ki? Biraz mantık. Mantı değil bak mantık mantık.
Kisaltmasi "ayb" dir.
laiklik ve özgürlükten yana ama antidinci. hobi olarak mı yapıyorsunuz bunu amk?
ufacık tefecik içi dolu turşucuk bir yazar paktıdır. bu ufacık birliğin dahi bir öncüsü, çekip çeviren birisi varken... sizi protesto ediyorum.
çok yararlı birliktir.
Hepimiz marjinaliz yuppi. Denilesi birlik.
görsel
çelişkilere boğulan birlik. olm işiniz gücünüz yok mu lan? madem inanmıyorsunuz, aydınlanmış beyinlerinizle gidin bilimsel keşifler yapın, insanların hayatlarını kurtarın. o müthiş! aklınızı dinlerle savaşarak harcamayın.
Dahil olabileceğimdir.
içinde bulunduğum ve her daim hizmetinde olduğum birlik.

edit: allah dincilerin evlerine ateşler salsın, bi kaşık suda boğsun onları, yahudileri ortadoğu cehenneminde kızarmış ineğe çevirsin. isa lanetler salsın hristolara, buda yaksın yıksın uzakdoğuyu, denizler kabarsın gökyüzü yansın karışsın hayatta bir tek ateyizler kalsın.
http://www.thecropped.com/c.asp?id=10186
yakında başlarına bir felaket gelirse allah allah yandım anam diye bağırmamalarını tavsiye ederim. çünkü duyacak kimse olmayacak...

korkma titre!
ezan kılınmaz namaz kılınır, batıl hakkı hep örtmeye çalışır, sizin mantık ineğe tapana saygı duyup sonsuz kudrete herşeyin yaratıcısının gönderdiği dine saldırmaya çalışır. zina yapma, içki içme işine gelmedi değil mi? inek yasak koymaz siz de bu yüzden saygı duyarsınız ateistlik psikolojiktir.
Arkadaşlar ne kadar inanmasaniz da gusul önemli gözünüzü seveyim metroya falan biniyonuz risk altında bırakıyorsunuz insanları.

Gusul alın gusul önemli. Teşekkürler.
kimseyle birlik olmamak için dinsiz oldum zaten. ben birlik olmam, her şeyi tek yaparım. salt yalnızlık.
dogmaların üzerine bir güneş gibi açacak olan birliktir.

Hurah! Eved.