bugün

40 senedir bu dernektekiler hindi gibi ne düşünüyor sorunsalıdır.
add ler chp baltasına sap olma atölyesidir. yegane maksadın, söz konusu partide görev almak olduğu atatürkçü düşünce dernekleri din düşmanlığı, cahilce icra edilen laiklik ve bizi atatürk kurtardı mesabesinde kurulan cümlelerden ibaret geliştirdikleri düşünce ufkuyla bizi bizden ederler. .
chp.yi nasıl iktidar yapsak diye düşünüyor şeklinde cevaplanması gereken sorunsal.
bugün itibariyle sevgili cumhurbaşkanımız sayınabdullah gülün yaptığı ve iyice sıktığı kapağı nasıl açarız diye düşünmektedir.
önceden düşünülmüştür o...
(bkz: bursa atatürkçü düşünce derneği)
senin düşünemediklerini.
hiç değilse düşünceler döner orada, gittim, gördüm. çok değerli hocalar da vardı gittiğim yerdeki dernekte, sınav zamanı çok yardımcı

oldular sağolsunlar.

peki (bkz: deniz feneri derneği) nereyi aydınlattı sorunsalı ne olacak? kendi ceplerini mi?
atatürk çü düşünmeyenleri sevmezler. hatta hemen yobaz lafını yapıştırıp kendilerini kurtarırlar. kısaca toplumu kamplaştırırlar . insanlara giydiklerine göre muamele edip mini etek giyene destek türban takana köstek olurlar. aferim size
milyon tl lik büstler düsünüyor.
ataturk ismi arkasinda durup kanını emdikleri bu vatana hayirsiz ne varsa onu dusunurler.
sadece düşünüyorlar fakat bir icraatleri yok. ismini vermeyeyim bir şubesine gittim geçenlerde, beş dakka sohbetin ardından gençlik kolları başkanı olmamı teklif ettiler. belki atatürkçü değilim sii kandırıyorum nasıl beş dakkada bu kanıya vardınız?

ayrıyetten bir icraatleri de yok pek. en azından benim bulunduğum yer için durum böyle.
belki de suriyeli mülteciler!(?) kyk yurtlarına yerleşirken van'daki depremzedeler (yol yapımına ve örtülü ödeneğe kayan trilyonlarca deprem vergisinden sonra ev yapacak okul tamir edecek beş kuruş kalmamış tabi) niye soğukta karda çadırlarda ve konteynırlarda kalıyor diye merak ediyor ediyor olabilirler.

ya da bunu sadece ben merak ediyor da olabilirim. hmm bi de demokratik açılım sürecine yüksekova dahil değil mi acaba diye düşünüyor da olabilirim. hmm bi de paralı askerlik olmayacak dedikten kaç gün sonra yine ''arkadaşlarımız çalışmaya başladı'' diyecekler onu da düşünüyorum. hmm bi de hani yanlış yerden başlanan 3.köprü yapımında kesilen onca ağaç tekrar dikilecek mi? orası tekrar yeşil alan olacak mı yoksa çoktan birilerine satıldı mı onu da merak ediyorum? hmm bi de bu dershane olayından nasıl sıyrılacaklar onu merak ediyorum...

add ci değilim sade vatandaşım ama bunları düşünüyor olabilirler diye düşünüyorum. zira göt kılı olmayan herkes bunları düşünüyo olabilir...
hiç bişey düşünmüyorlar. alıyorlar maaşı yatıyorlar aşağı, milletin atatürk sevgisini sömürüyorlar. bunların çarkı da böyle işliyor.
atatürk üzerinden rant yaparlar atatürk üzerinden siyaset yaparlar atatürk üzerinden oy isterler yıl 2014 bıkmadınızmı daha.
yobazlardan daha tehlikelilerdir. en azından onların safı belli, sevmiyorlar.

fakat atatürk'ü kalkan olarak kullanıp sırtından para almak, yardım almak hainliktir. bugüne kadar yaptığı iş 1 elin parmaklarını geçmiyor. yalnızca yaptıkları, çıkıp "üniversitelere türbanlılar girmemeli" demek.
dikkate alınacak şeyler değil.
görsel
Atatürkü düşünmedikleri kesin.
Atatürkün adını kullanarak bu milleti nasıl sömürürüz diye düşünüyordur bu sinsiler.