bugün

Cehape zihniyeti olma ihtimali yüksektir.
HALBUKI AKEPE ZIHNIYETI OLSA YAHUDI USTUN FERAGAT MADALYASI ALIRDI.
gözünü fanatiklik bürümüş akp tarafını ciddiye almayan zihniyettir. bu memleketin çocuğudur ve bundan yüz yıl önce yaşananları bugün bile görmektedir.

eğer akp tarafı biz müslümanız atatürk'ü sevmiyoruz diyorsa; müslümanlık'ta ölüye laf yoktur, fatiha vardır.
şüphesiz kemalist bir zihniyettir. hatta atatürkü dindar olarak gösterme cabasindada olabilir.
mason olsa nolacak onu anlamadm? ister mason olsun ister illumunati. sakaryada cakkalede trablusgarpta vatanı ıcın dıse dıs komutnalık yaptı mı yaptı. en son yunanlıyı izmirden yüzdürdümü yüzdürdü. gerisi bu konuyu tartışanlar gibi boş teneke. 5 milyon kere nefes alıp ölüp gideceksiniz ama o yüzyıllarca konuşulacak ... acıdımı? soda iç hadi naş
Atatürk'e mason diyen zihniyetten bir adım öndedir.
Zira hiçbir araştırma yapmaya gerek duymaksızın, uyduruk bir facebook sayfasında gördüğü "Atatürk elini üç beş fotoğrafta koynuyo koyuyo buna da masonlar nizam duruşu diyo bu adam kesin mason yeaa" sallamalarından edindiği bilgilerle Atatürk'ün mason olduğuna karar kılmıştır. Halbuki azıcık araştırılsa mason localarını kapatmak istediği dönemde locaların kendini kapatma kararı aldığını, Atatürk'ün akılda soru işaretleri bırakan ölümünün ardından tekrar açıldığı bilgisinin ayrıntılarına ulaşılabilir.
göt kılı olmayan zihniyettir.

göt kılları bilmez, zira ilkokuldan sonra okumayı bırakmışlardır; türkiye'de mason localarının faaliyetine 1935 yılında mustafa kemal atatürk tarafından son verilmiştir.

mecliste bizzat atatürk'ün baskısıyla mahmut esat bozkurt tarafından önerge verilmiş, karar oylanıp kabul edildikten sonra recep peker tarafından alkışlar arasında milletvekillerine tebliğ edilmiştir.

kararın alınmasının ardından başta dr. mim kemal olmak üzere ayaklanan masonlar meclisten çıkarak mustafa kemal atatürk'ün huzuruna çıkmışlardır. yaptıkları görüşmede bizzat dr. mim kemal tarafından atatürk'e türkiye'de masonların lideri ve meşrik-i azam'ı olması önerilmiş, karşılığında atatürk tarafından şu cevap verilmiştir:

"haydi defolun buradan cehennem olun gidin. yahudi uşakları! benim milletim bana kahraman sıfatı verdi ben sizin gibi bir çift yahudiye uşak mı olacağım? bu gece sabaha kadar türkiye'deki bütün locaları kapatmadığınız taktirde, yarın teşkil edeceğim, divan'ı harb-i örfi'ye hepinizi verir ve astırırım. haydi defolun karşımdan."

aynı gün dr. mim kemal yıldırım telgrafla istanbul, izmir ve adana'ya durumu haber vermiş ve hemen ertesi günü tüm localar kapanma kararlarını imzalı olarak cumhurbaşkanlığı makamına iletmişlerdir.

tamam mı akboylar, anladınız mı?
atatürk zekidir. belki masondur belki onların adamıdır bilinmez. lakin atatürke mason diyenlerin gidip enver paşa gibi tipleri övmesi gariptir. enver paşanın mason olmadığı ne malum. torunun mason olduğu söyleniyor. belki atatürkle aralarındaki husumet danışıklı dövüştü hangisi kazanırsa kazansın masonlar kazanacaktı. tabi olaylara kendi dar dünyasından bakan yurdum insanı bunları akıl edemez.