bugün

atatürk yaşasaydı tandanslı süpersonik beyin fırtınası yapan arkadaşlara hatırlatmak isterim. 1938 kasım'ın 10'u saat 09:05...

illa onu yaşatmak istiyorsan fantezilerinde değil eylemlerinle yaşat... sana bıraktıklarını sahip çık ve onları ileri taşımaya gayret et arkadaşım... yaşasaydı diye yaptığın beyin fırtınasını onun eserlerini nasıl geliştiririm diye yapsaydın daha faydalı olurdun ...
(bkz: ölmüş lan atatürk)
(bkz: duydunuz mu)
herkesin kaldıramadığı gerçektir.

star tv'de ufak bir kıza söylediler hüngür hüngür ağladı..
bir tek atatürk değil o neslin tamamının bıraktıkları olarak ekleme yapmak istediğim başlık.
çok doğru bir tespittir. kahraman beklemeyin. kahraman biziz, sizsiniz.

sonunu düşünmeyen değil, ileriyi gören kahraman olur.
(bkz: valla ölmüş lan mezarı bile var)
(bkz: vay amına koyim neler dönmüş)
7 yaşındaki şişman portakal kardeşimin ara ara canı sıkıldıkça bana hatırlattığı şey..

s : step back *
şp: şişman portakal

şp: sana bi sır vericem zıpır şişman..
s : söyle bakalım şişman portakal??
şp: atatürk öldü!
s :'!^!'+'^+^! .. peki..
Kimler ölmedi ki ?
hatırlayanı ve seveni yoksa ölmüştür bir insan.
(bkz: çekemeyen anten taksın)
atatürk diyeni maaşa bağladıkları için kabullenilmeyen gerçek.
geçenlerde mümtazer türköne' nin genç bakışta dile getirdiği gerçek. mümtazer türköne' yi pek sevmem ama bunu doğru söylemişti. evet atatürk öldü; kabullenin ve diğer tarihi şahsiyetlere yaptığınız muameleyi yapın.
Unutma.......!
görsel
O sonsuza kadar yaşayacak. Bazılarını rahatsız etse bile.
Herkes bi gün ölür önemli olan arkasında ne bıraktığıdır. Benim açımdan baktığınız zaman ona hayran koskoca bir gençlik bırakmıştır. atatürkün ilkelerine ve fikirlerine ne olurla olsun, kim unutturmaya çalışırsa çalışsın sahip çıkacağız.
(bkz: fikirler ölmez)
herkes ölecek elbet, o hariç.

ömrünüz vefa ederse siz de göreceksiniz. hatta kıçınıza yakmak için aldığınız tüm o kınayı kıçınıza sokacaksınız.
bedeni toprak olmuş olabilir. fikirleri ve düşünceleri hala bu topraklar üzerinde daimdir ilelebet de daim olacaktır.
Fikirler kurşun geçirmez. O yüzden hayatlara yürekleri ile dokunabilenler hiçbir zaman ölmez.
Salyalarınıı sil, iğrenç görünüyorsun.
Atatürk'ün öldüğü gerçeğinin farkındayız, fikirlerinin ölmediğini savunuyoruz.

Ancak vefatının üzerinden 80 yıl geçmiş bir insan ile hala mücadele etmeye çalışan, kendisini onunla kıyaslayan kişilerdir aslında Atatürk'ün öldüğü gerçeğini kabul etmeyenler..
R.T.E öleceği gerçeğiyle paralel doğrudur.
bunu atatürkün arkasına sığınan zavallıların kulağına bağıra bağıra söylesende inanmazlar çünkü kıçı sıkıştıkca atam atam diye çığırırlar anca.
“Bu maskenin altında etten fazlası var. Bu maskenin altında fikirler var ve fikirlere kurşun işlemez.”

Düşünceleri asla öldüremeyeceksiniz sayın çomarlar...
kusura bakmayın kemalist kardeşlerim, Atatürk de sen ben gibi etten kemikten bir insandı. her canlı gibi o da ölümü tattı. Venüs ya da Plüton gezegeninden falan gelmedi. o yüzden "Atatürk yaşasaydı böyle olurdu, Atatürk yaşasaydı şöyle olurdu, atatürk yaşasaydı öyle olurdu" gibi başlıklar açmayın reca ediyorum. adam öldü lan kabullenin şunu artık. manyak mısınız nesiniz.
Hayır ölmedi.
Atam sen kalk da ben yatam.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar