bugün

işid gibi dini kullanıp allah deyip katliam yapan beyinsizlerin türemesini engelledi.
getirdi ne oldu. dinsiz oldu şimdi oraya doğru yine yol alıyor yine iş dine döndü.
siyasette devlette cemati şusu busu. akıllanacağımız değil çekeceğimiz göreceğimiz var. hak ediyoruz çünkü.
Olmamasi gereken bir yeniliktir herkesin kendi dinini istediği gibi yaşamasında ne sıkıntı vardır diye düşünülebilen yeniliktir.
laikliğin dine karışmadığını bilmeyen yazar beyanı. dinini kim engelledi hafız.
cahil beyanı.
Başörtülü bayan kamuda çalışamayacaksa ben buna karşı çıkarım hafız.
şu sıralar ihtiyacımız olan durum. zira din en çok kullanılan olgudur ülkemizde şu sıralar.
Kemalistlerin zoruna giden beyandir.
laiklik nedir diye açıp bir bakma gereksinimi bile görmemiş cahil beyanıdır. kimse sana illa şuna inanıcaksın demedi kardeşim. sen çok yanlış gelmişsin sen bi git.
asil dinini istediğin gibi yaşa diye getirdi.Şuanda başinda seni yöneten bir sarikli halife olmadiğina şükret.Görüyoruz dinin nasil kullanildiğini.Bide laiklik olmasaydi neler olurdu sen düşün
Kanıtlar ortadadır. Dini devlet işlerine karıştıran islam ülkeleri bugün dünyayı yöneten süper güçler olmadıklarına göre Atatürk doğruyu yapmıştır.
ülkedeki din ve vicdan özgürlüğünü kısıtlamıştır.

allah akıl fikir verilesi yazarlarımızı da ortaya çıkarmıştır.

--spoiler--

asil dinini istediğin gibi yaşa diye getirdi.şuanda başinda seni yöneten bir sarikli halife olmadiğina şükret.görüyoruz dinin nasil kullanildiğini.bide laiklik olmasaydi neler olurdu sen düşün

--spoiler--

akıllara âkif'in dilinden dökülenleri getirdi.

Kul olmak çağdışıyken, soyunmak çağdaşlık,
Din kardeşliğini bıraktık biz, ecnebiyle kaynaştık,
Sünnet sakal yobazlık, topsakalsa medeni,
Unuttun sen ey vefasız, ehli sünnet dedeni.

M. âkif ersoy.

madem laik bir devlet diyanet bununla bağdaşıyor mu? hadi bunu geçtim şu yukardakine ayar oldum. siyasette adam dini tabi kullanır. ortam müsait. herkes istediğini destekliyor. burada vicdan meselesi araya giriyor. bi' de laik olmasaydı demiş lan.

şimdi bu konuda her muhalifi tayyipçi damgalamak da moda da neyse.
Gerekli olandir. Malum zamanda, bölücüler din maskesi altina saklaniyorlardi.
geçen gün iftara gittim bir yakinima ve yaşli bir amca yaklaşik 80 yaşinda, televizyonda BB çikinca şunlari söyledi;bu adama bişey olur mu yaa baksana her kelimesinde Allah geçiyor. Oy verme kriterleri bu yani.Allah diyorsa oy ver.