bugün

(bkz: atatürk ün hiç çat kapı iftara gitmemesi)
camiiler fotoğraf çekinilsin diye mi var? yoksa yok müslüman olmadığı anlamına gelmez. müslüman olmasa, müslüman ülkesi için neden savaşsın ki? neden kurtarsın bu ülkeyi, insanları.
1- atatürk hiç camiiye gitmemiş olabilir, bu da bir kesime koyabilir açık ve net.
gitmiş de olabilir, ancak camii fotoğraf çektirilecek bir mekan değil, ibadethanedir. bilemeyiz gitti mi gitmedi mi, yada gittiyse ne yaptı.
ki zaten bizi ne, size ne, sana ne?

2- cuma namazını kıldığı camiinin önünde poz veren, camiinin önünde çocuklara hediye dağıtıp camii çevresinde patırtı çıkartanların kim olduğunu biliyoruz zaten bir de isim mi vereyim?
bayram namazını hangi camii de kılacağını 1 ay önceden duyuran yöneticilere alışan halk acaba atatürk hangi camii de teravih kıldı diye meraklanıyorsa lütfen gitsin ve başka bir kıtada yaşasın.

3- atatürk'ün camiide çekilmiş fotoğrafı yok diyelim. benim de yok.senin var mı? niye gittin camiiye, ne için fotoğraf çektirdin. amacın ne yani?

kısacası meraklıları bir çay koysun da içelim.
bir hoca efendinin camide çekilmiş videosu değildir sevgili şakirt; öyle üç kuruşa beş köfte photoshop ile bırakmayız adamı..

kutsalı hiçe sayan hoca efendinin ibadethaneyi çarşamba pazarına çevirirken gösterdiği oscar ödüllük performans ibretlik, buyrun.

http://www.youtube.com/wa...obile=1&v=hJp-t_lsvcU
bugün atatürk yaşıyor olsaydı kendisi ile aynı şehirde bulunmaktan bile çekinmesi muhtemel olan yavşak, cahil ve de sevimsiz tiplerin büyük önder ile dalga geçme çabasıdır daha doğrusu hadsizliğidir.

tabi bir de unutmamak lazım, kendini bilmeyen adam haddini nasıl bilsin?
Hemen namaza başlıyorum.
fotoşokçu şakirtlerin işidir.
bu sizin hayatinizda neyi deistirdi? dedirten başlık. daha mi cok, yada daha mi az sevmeye başladınız? atatürke olan bakışınızmı değişti? eyer hakikatten böyle bir şey varsa, bir fotografa dönen bir kişiliğe sahipsiniz hayırlı olsun. kişiliğinizi güle güle kullaniniz.
orospu çocuklarının paint çalışmasıdır.
güldürmüştür. Zira "cami" yazılsa daha doğru olur ama, gariptir, haa bir de bu fotoğrafa inananlar vardır ki o güruhlara da acımaktan başka elden bir şey gelmez. Hepsinden öte, her şeyi geçtim, ya hu ben fotoğrafçılıkla ilgilenen bir insanım, bu fotoğrafta ayan beyan görülüyor, ya photoshop var (ki varsa da cs2 kullanılmış zira shop olduğu ve amatörce yapıldığı çok belli) veya bu paintle de çok rahat yapılabilir, ki fotoğrafta bir oynanma olduğu çok belli arkadaşım, garip kafalar içerisindesiniz.
süper fotoşok ya da fotoşort mucizesidir.
http://inciswf.com/1277738426.swf en iyi cevap budur arkadaş.
takke de yakışmış atama be . * dalga geçenleri görünce çok üzlüyorum .
yapmayın arkadaşlar lütfen !
(bkz: resim öğretmeni)
(bkz: tokyo camii)
(bkz: atatürk ün dalga konusu olmasının sebebi)
abi ben resme acayip güldüm ama burada gülünecek daha çok insan varmış. hele ki bir de sözlük ahalisisiniz bu resmi gerçek sananlar var oha sözlüğü terk edin lan kışt.
ne güzeldir gurur duyulmaldır sadece!!
ve de sadece!!
-gibi!!
Camiler ve hür insanlara farz olan ibadetleri kendi vatanlarında rahatlıkla yapabilmeleri için yapmış olduğu savaşlardaki fotografları kadar yansımamış fotoğrafır.
görsel
ilerleyen günlerde gülen'in önündeki sephaya bir büyük rakı konulmasına sebep olacak oynanmış resim çalışması.
mercimek kadar beyinleriyle bu işlere yorum yapmaya kalkanların düştükleri durumdur.

foto çok komik olmuş, hala gülüyorum*

+aga bu photoshop olmasın?
-yok len, resim öğretmenime yolladım, gerçek dedi.
+haaa, tamam o zaman.
bu fotoğrafın gerçek olduğunu düşünen var mıdır sorusunu akla getirmiştir.
(bkz: he amk çok komikmiş)
aslında atatürk ün her an ne yaptığının fotoğrafları arşivlerde gizli fakat basına gıdım gıdım gönderiliyor devlet fazla coşmasın diye.