bugün

mustafa kemal'e piç diyen orospu çocuğunun iddaası.
saçmalıkta çığır açan bir fikirdir nihayetin de. göt'ler fikir beyan etmek için değil ihtiyaç için vardır. canı sıkılan her insanın bu ülke için değerli şahsiyetleri hak etmedikleri tarzda dillerine dolamaları o göt'lerin terbiye konusunda bakir kaldıklarını gösterir. cumhuriyetin kuruluşunda ki mihenk taşının altında sadece atatürk değil tüm osmanlı alemini eli ( bazıları hariç) vardır. bu sebeple eleşti konusunda tekil şahsiyetleri öne sürüp; ülkeyi fikirsel anlamda ayrıştırmak geliştirilmiş basit bir oyundur. önemli olan o mihenk taşının altındaki tüm elleri eleştirebilmektir. bu yapıldığında elini taşın altına koymayanların hangi amaca hizmet ettikleri de açıkca ortaya çıkacaktır.

cevap: @ErenKopuz kaynak götünüz mü? tarih farazi fikirlerle yorumlanamaz. hayır ben yorumlarım diyorsanız; götünüz açıkta kalır. üşütürsünüz...
(bkz: konuşana değil konuşturana bak).

konuşansa ayrı bir şerefsizdir evet.
şakirt makirt değilim ama tweet i atan kişiyi şakirtlere mal etmek çok saçma.
(bkz: ben hayır diyorum)
(bkz: bizimle değilsin)
Bir orospu cocuğu beyanıdır. Atam sen ne büyük adamsın ya, gidişinin ardından onca yıl geçti ama hala insanların zoruna gitmeye devam ediyorsun.
(bkz: çıldırın ibneler)
Adamın mesajlarına baktım da cehalet paçasından, anüsünden akıyor.

daha "değil" yazamayan (Deyil) birinin, "Osmanlı uyanırsa Cahillik sona erer" diyebilmesi nasıl bir komikliktir yarabbi.*
adam belge bile koymuş ortaya;
görsel

şu belgeden sonra ben atatürk'Ün yahudi olduğuna inandım cidden.
facebook adresi:

https://www.facebook.com/erenkopuz?fref=ts

Rizeli olması şaşırttı mı? Tabi ki hayır.*

Edit: Pardon izmitliymiş, Rize'de oturuyormuş.
mantıksız bir iddiadır.

Bu mantıksız iddiaya karşı bile bilgi ile belge ile cevap veremeyen kemalist arkadaşları gördüğümde insanlara acımaktan başka hiç bir şey yapmıyorum. Savunduğunuz şahsiyet hakkında hiç bir bilgisi olmayan geri zekalılar bu iddiayı ortaya atan insana küfür ederek kendi acizliklerini bir kez daha gösteriyorlar.

taktir ettiğim tek cevap. ama doğru ama yalan.

görsel
akıllara direkt kadir mısırlıoğlu getiren iddia. bu gibi twitter cahillerini dert etmemek lazım. çünkü bunlar akp tabanını oluşturan cahil kişiler. kendilerini osmanlı torunu gibi görüyorlar, ne hikmetse. bir daha kurabileceklerini sanıyorlar herhalde. asıl yılanın başı bellidir. birkaç sohbet videosunu izledim. adamın dayandığı belgeler, insanların(pek güvenilmeyecek) anıları ve kişisel yorumları.
iddaa etmek farklıdır ancak küfür ederek hakaret etmek doğru değildir.
bir adet spam hediye ettim kendisine.
şerefsiz iddiası. bunu sakince ve küfürsüz bir yorum yapılmasını bekleyen de sevgi kelebeğidir. ayrıca iddiayı yazanın bir sonraki twitinde itiraf etmesini bekliyoruz.

--spoiler--
annem orospu olduğunu sarhoşken ağzından kaçırdı
--spoiler--
mustafa kemal'in adının mustafa kamal olarak değiştirmesinin ardındaki sebep, tapınakçıdır kendisi. kamal adem ve havva'yı cennetten kovduran melek anlamındadır. http://hakaretyokhakikatv...malin-zohara-gore-anlami/
doğru olsaydı tayyip bu kadar yahudi dostu olmazdı. ikileyin, ibneler sizi.
yahudi değil ateist olsa kime ne dedirtecek deli zırvasıdır.
size ne kardeşim?
her koyun kendi bacağından asılır bunu anlayın artık.
13 yaşında olduğunu tahmin ettiğim lamer tarafından dile getirilmiş iddaadır. selanik doğumlu olan mustafa kemal atatürk'ün nereli olduğunun hatta kökünün soyunun nereye dayandığının bi anlamı olmadığını idrak edemeyen nöron fukaraları tarafından bir başka bok atma çabasıdır.

yani adam gerçekten bunların anasını sikmiş zamanında acısı hala içlerinde demekki. adamın bırakın kendisini resmini fikrini bile ellerinden gelse bıçaklayacaklar.
allah'in verdigi degerli zamani ve oksijeni bosa harcayan insan soylemidir. ulan yahudi olsa nolur, cuke tapan yahudi olsa ne olur ? ne fark eder ?

kotu bir lokantadaki caciga hiyar bile olamayacak kadar tohuma kacmis bazi beyinsizlerin isi gucu birakip insanlarin dini inanclariyla ugrasmasi akil almaz bir olaydir.
Facebook hesabından azıcık sohbet eden biri, bu iddiayı ortaya adan adamın Türk olmadığını anlayabilir.

Çeçen, Afgan veya Suriyeli bir militan olduğu söyleniyor.
güldüren iddia.
ateist de olsa, putperest de olsa, müslüman da olsa hiç farketmemektedir, medeniyetlerin kavşağında, cennetler cenneti bir ülke armağan etmiştir bizlere.
photoscapede harikalar yaratan şakirt sıçmığıdır.yahudi sembolünün ortasına Atatürk resmi koyunca gerçekten ses kaydı gibi inandırıcı olmuştur.

rakı kafasıyla yazmış olsa gerek.
Beyaz Kule yi okursaniz mustafa kemal ataturk un dinin vazifelerini yerine getirdigini ve islamiyeti diger dinlerden ustun buldugunu anlayabilirsiniz sayin zihinsizler.
artık boku çıkmış muhabbetlerden sadece biri. eşekler ziksin sizi.
söz konusu blogun diğer yazıları da mide bulandırıcı.
öyle ahım şahım atatürkçü olmayan benim bile sinirimi bozacak kadar aşağılıkça ve kendini bilmezce yazılmış şeyler.