bugün

yobazların boklu götlerine habire soktuğumuz halde (bkz: ebu cehil in hatıratı) inatla tekrarladıkları iftiradır. anal zevke düşkündürler malumunuz üzere.

biliniz ki bunların alayının analarıyla şahsi ilişkim var. pis karılar filan demiyor, itina ile şey ediyorum hepsini. kanıt? ben söylüyorum ya! yetmez mi? hele ki aralarında genişliği ile tanınan birisi var ki anasına ne yapsam "fark etmez" diyor. öyle rahat gavat!..

kanıt dediğin öyle insanın hasmının, kendisinden başka tanık göstermeden, hatta kendisini bile tanık göstermeyip, "duydum" diye anlattığı şeylerden olmaz. kanıtın hası itham edilenin kendi itirafıdır. misal: (bkz: fatih sultan mehmet/#31234662).
kuyruk acısından atılan bir iftiradır. e tabi 600 sene reaya yönettikten sonra kendini yurdun dışında bulunca insan her türlü pisliği yapar.
Bir ay çaylak yapan ilişkidir, tecrübeyle sabittir, çok ta kurcalamamak lazım sonra kemocanlar köpürüyor.
ingiliz belgelerinde geçtiği iddia edilen durum.
En fanatikleri bile susturmuş olay. Ne de olsa ne "yapsa" yakışır.

Bu rezillik size yeter şerolar.
rıza nur adlı zevzekin götünden uydurduğu iftiraların ürünü olan ilişkidir.

burada rıza nur'un tek bir kitabını dahi okumamış olan dingiller de bir bayrak gibi sarılıyor bu iddiaya.
ulan, zaten rıza nur'un hayat ve hatıralarım adlı kitabını bir okusanız zaten nasıl bir şizofrenik vaka olduğunu şıp diye anlarsınız...

hikayeye bakın;
latife'nin akrabaları olan ismail ve melahat ankara'ya geliyor ve çankaya köşkünün bahçesinde vedat uşaklıgil ile mustafa kemal'i uygunsuz vaziyette görüyorlar.

gördükleri zaman dilimi gece.
gördükleri yer balkon.

gece vakti balkona çıkıyorlar ve karanlıkta bu olayı görüyorlar.

nerede?
çankaya köşkünde.

o kadar askerin, hizmetlinin içinde hem de...

kimse görmüyor, ismail ve melahat görüyor sadece. ne tesadüf ki bu olayı da bir tek rıza nur anlatıyor. ismail ile melahat rıza nur'un ajanları demek ki.

bir de ingiliz belgeleri falan denilmiş, ortada belge falan yok.

atatürk italyan mason locasına üyeymiş, italyanlar eşcinsel olduğunu rapor etmiş falan.
yani ben de italyanların yerinde olsam, 1912'de trablus'ta götüme tekmeyi basan mustafa kemal ve enver paşa için neler neler demezdim.

keza 1918-19 yıllarında ingiliz belgelerinde de eşcinsellik rapor edilmiş.
kim hakkında?
ingilizler için "geldikleri gibi giderler" diyen biri hakkında.

yani, gerek italyanların, gerek ingilizlerin "düşman" atatürk için bu tip belgeler üretmesi, kontrespiyonaj faaliyetlerinde bulunması ve dezenformatik raporlar hazırlamasından doğal bir şey yok.

yani belge rapor etmek kabul görüyorsa şayet, ben de şimdiki ingiltere başbakanı david cameroon hakkında bir sürü belge üretebilir, rapor edebilirim.
örneğin "david cameroon, nathan rothschild ile sikişiyormuş" diyebilirim, evet evet, dedim hatta.
rothschild ailesinin prensi nathaniel ile şu anki ingiliz başbakanı sınıf arkadaşıydı, enseye tokat göte parmak bir sürü resimleri var hatta. isteyen bu fotoğraflara kolayca ulaşabilir.

lan bir gidin yahu.

atacak çamur bulamayınca böyle deli saçmalarına bulaşmak...

ben de de salaklık.
neden size cevap veriyorsam artık...
çomarlığın sınırı olmadığını gösteren ilişki. neymiş, ingiliz belgelerinde varmış o zaman doğruymuş. ulan ingiliz belgelerinde malum kişinin hırsız olduğu yazsa "auuvv siyonistler, auuvv amerikanın oyunları, auuvv batı gelişmemizi istemiyor" diye böğüreceksiniz.
ilk milli eğitim bakanı, lozan heyeti üyesi rıza nur'un şizofren olduğunu öğrendik.

ben de bu musul, kerkük'ü hangi deli verdi diyordum.

Üstelik de gece, havada yıldız yok nasıl görecekler?

Ingilizler, italyanlar zaten pis düşman.

Şak şak şak.
https://www.youtube.com/watch?v=LNeL20wYGL8

ilber hoca kendi üslubunca yanıtlamış burada. bunun yanı sıra ben de şunu demek istiyorum, bunca ahlaksızlığa, çocuk istismarına, hırsızlığa arsızlığa ses çıkarmayan kesimin bu konuda ağzının salyalarını akıta akıta konuşması, seviyesinin ayak altı olduğu izlenimini veriyor. velevki böyle bir şey olmuş olsun, ata bugünküler gibi vatanına ihanet mi etmiş? velevki yalan, hiç korkmaz mısın iftiranın vebalini öte tarafta ödemekten? hah ben kime ne diyorum yahu...
he he bir ibneyi becermediği için bir ömürlük iftira atılmış atama.
biz allahın yarattığını, hele ki bize vatan bağışlamışını bağrımıza basarız da elinde kuranla yalanın bini bi paraya, vatan hainlerini insan yerine bile koymayız. zaten allah kelamı vatan hainlerinin yerini şimdiden müjdeliyor. yalanlar, iftiralar bir yere kadar ama gerçek sonsuza kadar sürer.
tüm iftiracı hainlerin allah belasını verecek. az kaldı. yılan, başı ezilirken çok debelenir...
fatihle dracula nın da bir ilişkisi varmış diyolaaaa.
Bir Atatürk kaldı Gay ilan edilmeyen. Yazık size.
mustafa kemal tarafından ülkeden siktir edilmiş bir adamın mustafa kemal hakkında yazdıkları, sevgili yobazlarca sorgusuz sualsiz doğru kabul ediliyor.

şaşırdık mı? asla.

pek sevdikleri rte hakkında rusya devlet başkanı yahut başkaca "dış mihraklar" çeşitli kötü sözler söylediğinde ve ülkemizdeki birkaç kendini bilmez tarafından tasdik edildiğinde "bunlar vatan haini, bunlar rte düşmanlığı yüzünden ülkeyi satar" diyen şerefsizler bugün "ingiliz belgeleri var" diyor.

belge dediği de birkaç rapor.

bu belgelere itibar edenler ise ne gariptir ki tapelere "yok yav olur mu öyle şey", "bunlar montac montac" diyen anadolu hav havları.

aşağılayıp taşak geçince de alınıp bozulurlar.

ne yapalım moruk, adam yerine koyup muhatap mı olalım?
bu ne yaman çelişki. https://scontent-cdg2-1.x...3318227ca&oe=57BB9134
Öncelikle bu palavraya sakın ha inanmayın.Atatürkün lozandaki başarısızlığı yüzünden memlektten siktir ettiği bir manyağın kaleme aldığı kitapta yazmaktadır...Ayrıca doktor rıza nur bu kitapta kendinin bir manyak olduğunuda açıkca yazmıştır.Yani dedikodu ,uydurma palavradır.Ama merak edenlere üstü kapalı özetleyim.(Ama inanmayın)

halit ziya uşaklıgil Latife hanımın amcasıdır.Latife hanım uşakizade muammer beyin kızıdır.uşakizade muammer bey ,halit ziya uşaklıgilin kardeşidir.aslen uşaklı olup izmirde yaşayan bir ailedir.Vedat ise halit ziyanın oğlu,latife hanımın kuzenidir.

Bu dedikodu ise şöyledir; Doktor rıza nurun hayat ve hatıratım adlı kitabının bilmem kaçıncı sayfasında rıza nur , şu anda kanunen nakli suç teşkil eden bir vaka anlatır...Vedad ise, rıza nura göre bu vakada belirtilen bir çirkin fiilin failidir...Bu yüzden boşanmışlarmışmışmışm.....
Daha sonra vedat romanya büyükelçiliğine sürülmüş, 33 yaşından sonraki hayatı bilinmiyor.intihar etmiş diyen var kafasına sıkılmış diyen var belli değil...''' Atatürkü karalamak için şizofren olduğu tescilli birinin yazdığı iki satır cümlede geçen bu olaya inananın, akli dengesinin rıza nurdan farksız olduğunu düşünmüyorum. (bkz: vedat için)
kimseyi ilgilendirmeyen ilişkidir. alan memnun veren memnun kardeşşşş.
atatürk hakkında kötü konuşan herkesi dediklerine inanılmasın diye deli, şizofren vb. ilan eden, işlerine gelen konularda bir kişinin söylediğine inanıp kanıt sayıp işlerine gelmeyen konularda m kemal'in en yakın arkadaşlarından birisinin söylediklerini kanıttan saymayanların çarpıttığı konu. atatürk demek insandan anlamayan birisiydi ki şizofren birisine çok önemli bir yetki verdi.

ben bu ilişki olmuştur demiyorum, iftira olma ihtimali çok yüksek, tarihteki tüm ünlü liderler hakkında gay söylentisi yayılıyor, benim hiçbirisine de inanasım gelmiyor. benim üstünde durduğum nokta kemalistlerin ikiyüzlülüğü. her konuda bu konudaki gibi tavır alsanız size diyeceğim hiçbir şey olmaz. ne fatih'in ne m kemal'in ne mevlana'nın gay olduğunu düşünmüyorum.
atatürk dostlarının zeka seviyesini göstermiştir.
Atatürkle ilgili hiç bir entry girmeyeceğime yemin etmiştim. Çünkü hem atatürk karşıtlarının soysuz iftiraları, hem de karşımdaki insana ana avrat sövmemek için. Siz, kendiniz öyle alışmışsınız ki çocuk skmeye, öyle alışmışsınız ki herşeyi o donunuzun içindekine bağlamaya, siz iflah olmazsınız oğlum. Size bir devleti bırakıp giden insanın arkasından ettiğiniz bu sözler sizin ana babanızın da ne kadar yetersiz, cahil, sokaktaki köpekten farkı olmayan insanlar olduğunun göstergesi. iftira atmakla uğraşma sen, sen mevcut olduğun ailenin, sülalenin varoşluğuna, basitliğine yan. Şimdi çayını al eline, nolacak bu dinsizlerin hali yauuuv diyen cahil babanla, elindeki temizlik bezindeki bakteri sayısı kadar beyin nöronu olmayan ananla uğraş. Evet anana babana saldıracağım, çünkü siz o kadar basit o kadar aşağılık varlıklarsınız ki o kadar alışmışsınız ki at götündeki sinek gibi varoşlarda yaşamaya, sizi başka şey iflah etmez. Anadolu çomarları sizi. Hadi şimdi siktir git.
Akıl hastası olduğunu, anılarında bizzat kendi itiraf eden rıza nur adlı delinin, analarına sövdürmekten zevk alan ensest tohumları tarafından tekrarlanan uydurmasına konu olan ilişkidir.
homofobiklerin başlıktaki ilişki kelimesini kendilerine göre cinsel olarak yorumlayıp atalarına kondurmak istemedikleri bir takım şeyler olabilir burada önemli olan ilişkinin ne tür bir ilişki olduğu değildir. birinin intiharının ardındaki esas nedenin bu ilişki olup olmadığıdır.
Saygı duyulması gerekir. sonuçta mustafa kemal de insan ve faklı tercihlerde bulunabilir belkide laik türkiyeyı bunun için inşa etmek istemiştır.
kimi şerefsiz yobazın "belkide laik türkiyeyı bunun için inşa etmek istemiştır" diye pazarladığı yalandır.

öncelikle dahi anlamındaki "de"ler ayrı yazılır, "türkiyeyi" olmaz "türkiye'yi" olur a cahil!

ikincisi, böyle iddiaların pek işine gelmeyecek benzerleri de var. şuradan yak: (bkz: ebu cehil in hatıratı)

üçüncüsü, senin dediğin için laik türkiye'nin inşası değil, osmanlı'nın ihyası gerekir. ulan osmanlı toplumu kadar oğlancı bir toplum olsa olsa var olduğu iddia edilen lüt kavmi olur.

dördüncüsü, sen sataşmaya çalıştığın kişinin hasımlarının kanıtsız, şahitsiz yalanlarını bırak, pek sevdiğin bazılarının oğlanlara aşklarını anlatmak için bizzat yazdıkları şiirlere bak:

avnîyâ çün devlet el virdi ki mihmân oldı yâr
fursatı fevt itme kim bin câna erzândur üveys

ey avni sevgilin devlete sahip olduğun için sana misafir oldu
fırsatı kaçırma ki veyis bin cana bedeldir

fatih sultan mehmet

fatih'in oğlancılık temalı başka şiirleri de var ama uzatmamak için sadece bunu örnek veriyorum. arananın götüne diğerleri de sokulur.

osmanlı torunu olduklarını iddia edenlerin ahlakı: (bkz: yobazların ahlakı)

yetmediyse şurada (bkz: ahlakı batıdan öğrendik) yazanlar da boklu badeli götüne girsin.

daha da yetmediyse bu da mehmet akif'ten olsun:

"Eski divanlarınız dopdolu oğlanla şarab;"

bilenler bilir. osmanlı divan edebiyatındaki sevgililerin alayı oğlandır. hele şehrengiz denilen bir şehrin güzelliklerinin sayılıp döküldüğü bir şiir türü vardır ki şehrin namlı oğlanları adları ve meslekleri de açıkça yazılıp, övüldükçe övülür.
hayatınız yalan dolan la şalvarı boklu dinciler

hani belge nerede ?

ne oldu kuran kurslarında çocuklara tecavüz edenlere ?

ne oldu ya la vizesiz avrupa ?

hayatınız yalan, bu kadar.
önem arzetmeyen ilişki.
(bkz: at yalanı sikeyim inananı)
(bkz: yobaz iftira şeması)
güncel Önemli Başlıklar