bugün

rs ne ayol araştırma ve inceleme merkezinin yeni konusudur efendim.

ülkemiz şakirtlerinin içler acısı durumundan bahsetmek bile istemiyorum. zekaya sahip şakirt kardeşlerimizin atatürk'e bok atmak için dediği laflardan bir tanesi de şöyledir; ''atatürk çok içki içiyodu yeaa, zaten ondan genç yaşta siroz oldu öldü gitti.''

amma ve lakin bunu diyen mal şakirt kardeşimiz hayatıdna bir kere olsun alkol kullanmayan mehmet akif ersoy'un da 63 yaşında sirozdan öldüğünü bilmez.
siroza yalnızca alkol sebep olur zanneden mal şakirttir aynı zamanda efendim.*

haa bu arada, muhtemelen bir şakirtin en korktuğu hastalık da sirozdur diye düşünüyorum. sen hem alkol alma hayat boyu, hem sirozdan mefta ol; dedikodunun boyutunu siz düşünün... dikkat edin de sirozdan gitmeyin...*
http://i2.kym-cdn.com/pho...inal/000/173/576/Wat8.jpg
mustafa kemal ölmedi, öldürüldü. hatta kendi ağzından uydurulan ''beni türk hekimlerine emanet ediniz'' sözü de bu ölümü meşrulaştırmak için söylenegelen bir yalandan başka bir şey değildir. çok çekti gazi paşa inönü'den.

kemalizm, bir inönü yutturmacasıdır. bugün biliyoruz ki mustafa kemal paşa, hilafetin dahi önemini kavramış ve ileride müslüman devletlerin hilafet bağı ile bir araya gelmesini salık vermiştir.

tabii mustafa kemal'in fikirlerini öğrenmek de zor aslında. birçok sözü bir öncekini neredeyse tekzip ediyor zira. zannediyorum o dönemde öyle davranmak zorundaydı. zaten kendisine biçilen rolün dışına çıktığında, muhteremin fişini çekip, inönü'yü getirdiler. sonrasında menderes, erdoğan diye gider bu liste.

edit: eksileyen arkadaş 0.4 saniyede eksiledi, google chrome'un sayfayı yenileme hızından daha süratli bir şekilde okuyup eksiledi. tebrikler.
Mehmet Akif siroz hastalığından öldü diye Atatürk'ün de içki içmediği gibi bir kanıya varmak oldukça mantık dışıdır. Zira Atatürk'ün alkolik olduğunu herkes bilir.
Tıbbı bir gerçek var ki: Siroz hastalığına sadece içki sebep olmaz. Ana yemeğin üzerine yenilen meyveler siroza sebep olur. Nedeni; mide kademeli olarak hazmeder, önce yenilen yemeği hazmetmeye başlayacağı için midedeki meyveler hazmedilmeyi beklerken süre uzun olduğu için çürümeye başlar. Bu da midede asit üretir. Midedeki asit siroza neden olur.
Ayrıntılı bilgi için, Mehmet Ali Akbulut'un Can Boğazdan Çıkar isimli kitabına bakılabilir.
Açık ve net gerizekalıdır.
(bkz: evlere şenlik)
Bir bitmedilerya ömür tüketiyorlar.
evet içki içtiği için öldüğü yalan değildir ama bu ölüm sadece içkiye de bağlanmamalıdır,zira rte atatürk ün düşündüklerinin %1 ini düşünse şu an her gün içki fabrikası bitiriyordu,ayrıca atatürk içerken ve içtikten sonra yine memleketi düşünüyordu yani bizi ve ne yazıkki atatürk e dinsiz,ayyaş,vatan haini diyen güruhları da düşünüyordu işte adam bu yüzden içiyordu rahatlamak,daha iyi düşünebilmek için,gönül eğlendirmek için değil.
kemal paşa'nın açtığı ilk fabrikanın ankara bira fabrikası olması, önermenin en büyük ispatıdır.
zemzem içse ölmeyecek miydi diye sorduğumdur.?
alkol içmekten hasta olmuştur, masonlar tarafından imha edilmiştir. Bu imhanın sebebi mason localarını kapatması değil, tabiatın üzerinde güç tanımaması ve masonları kandırmaya çalışmasıdır.
Atatürk'ün libya'da yakalandığı sıtma hastalığının tedavisinde kullanılan ilaçların yan etkileri sebebiyle siroz olduğunu bilmeyen cahil şakirttir.
siroz dan ölen 4.cü murat tır

atatürk zehirlenerek öldürülmüştür.
Arkadaşlar Sultan Süleyman'a kalmayan dünya kimseye kalmaz. Elbet hepimiz o toprağın altına girecegimiz. Bırakın kimin neden olduğunu sorgulamayı siz nasıl oleceksiniz onu düşünün ölüm sonrası yanında ne gotureceksiniz onu düşünün. Orada herkes kendi hesabını verecek. Şimdi kendini inacsiz olanlar baslicaktir öbür taraf yok diye. Olmadığını ispatlayin. Ya varsa ne olacak ozaman onun için ogun anne evladını tanimicak diyorlar sen kalkmissin şundan bundan diyorsun. Boşverin boslaflari.
ingiliz kralının zehirli şarap şişesi hediye ettiği söylenir.