bir insiyatif.
bir özgürlük.
Atatürk değil miydi 'bir gün bedenim ölecek fakat fikirlerim ebediyata kadar yaşayacak' diyen.Ne bu heykele tapınma sevdası bilmiyorum.
anıya saygısızlıktır.
hakkında ne düşünürsen düşün, ister dinsiz(!) de, ister muslumanligi unutturmaya(!) calisti de, ister caldi(!) de. ama saygi duy saygi, ananin ami. bu adam kurtardi senin gotunu, ananin bacinin namusunu, babanin kellesini. yarrak kafalı düşün lan biraz. bu adam dinsiz olsa, dini unutturmaya calissa şuan musluman olabilir miydin? atatürk gibi, aklina her koyduğunu yapan -kurtulus savasinda ulkeyi toplayip savasi kazanmak- bir insan sence bunu yapamaz miydi? neymiş laiklik getirmiş dinsiz olmusuz? hadi ya? bak laiklik gidince neler oldu. (bkz: tayyip erdoğan devrinde türkiye) atatürk ülkeyi, bunlardan korumak için getirdi o laikliği. ama o muslumaaaan namaz kiliyoor. diyen agzinizi sikeyim. simdi o dusunme isine yaramayan beyninizi de, cumhurbaşkanıniza verdiginiz mabadinizida alin siktirin gidin. ha birde bize putçu diyorlar. neymiş anitkabire tapmaya gidiyormusuz. ulan (edecek küfür bulamadim siz doldurun bir şekile), senin anan baban akraban tanidigin ölünce sen mezarina gitmiyon mu? neymiş, tapınak şeklindeymiş. ulan atatürkün boyle bir plandan haberi bile yoktu. taa 1952 lerde tamamlandı anitkabir. heykellerine tapiyormusuz, hayir. biz sadece saygi duyuyoruz saygi. istediğiniz kadar yikin heykellerini, fikirlerini yikabilecek misiniz? abe amciklar test cozuyordum alikoydunuz bravo. zaten buraya kadar okuyan da cikmamistir.
Kesinlikle marifet değildir. Nasıl birşey olduğunu söylemem sözlük kurallarına aykırı olduğundan yapıldığı yere bağlı olarak sağlam cesaret ister.
ne kadar yıkılırsa yıkılsın yerine yenisi koyulacaktır.
karşılığında kuran yakmanın farz olduğu girişim.
En çok istenen şeylerden biridir.
taşşanı yesinler atamın diye tepki gösterilecek eylem.
güya %99'u müslüman olan ülkede sorun olan eylem. utanın.
yıkın diktiğiniz heykellerimi

ne kadarda konuya uygun ve manidar.

http://www.youtube.com/watch?v=OoCCCWWLwMk
türkiye'nin nankörlük göstergesidir.
kimsenin ibadet hanesinin yıkılmadığı bir dünya istiyoruz kampanyamıza karşı harekettir.
üçün birini almakla sonlanacak eylem.
orospu çocukluğudur. net. sevmiyorsan bile sevene saygı duysana pezevenk.
tarihe yapılan saygısızlıktır. kabul edilecek bir durum değildir.