bugün

Abi islam'a inanmıyorsanız zaten sıkıntı yok. Devaaaaaam!
Türkçe sorunun mu var? Ben orada inanmıyorsan sıkıntı yok demişim.

Nasıl bir algilamaniz var anlamıyorum.

Kemalizim de her şey zorunlu olduğu içindir belki.

Korkma bizde zorlama yok.
Tapma değil minnet duyma diyelim.
IQ yetersizliği mevcut. Cevaplarimi anlayacak zeka ve Türkçe bilgin de yok maalesef. Sana iyi günler.
Kafir olmak isteyenler için şeytanın önerdiği birçok yol var zaten,oda cehennemde yanına yandaş arıyor,iman edecekler içinde bir çok sebep var.isteyen istediğini seçsin.
sürekli cinayeti teşvik eden bir arap tanrısına inanmaktansa "zaruri olmadıkça savaş cinayettir" diyen bir adama taparım.
Islamda zorlama yokmuş gibi entresan hikayeler öğrendiğimiz başlık Puahaha. Bugün pakistanda bi kadın allaha hakaret etti diye idama mahkum edildi, bay gerzek kardeşim nerde bu masum ve barış dolu islam bi turlu bulamadık.

Ayrıca atatürke sevgi boyutun tapmaya kadar gitmesine kimse karşı çıkamaz tabi. Ama bi ülkeyi düşmandan kurtarmak her vatandaşın borcu diye biliyorum yani zorunlu tapmak olmaz ama insanda vicdan varsa atatürke büyük saygı yinede olması lazım tabi.
muhafazakarlar ancak allaha tapıyor. hatta rte bile allahın karşısında bir hiçtir. biz muhafazakarlar bunu hep söylüyoruz. bak ben bunu söyleyebiliyorum. ama kemalistlerin birçoğu bunu söyleyemiyor. onlar bunu atatürke iman etmeyi normal karşılıyor