bugün

kuyruk acıları olan insanlardır. atatürk'e küfür eden, hakarette bulunanlar ya siyasal islamcı ya kürtçü ya da cihangir solcusudur.

nasıl koymuşsa atam zamanında adamlar hala inliyor.

sadece sevmeyenlerine bakarak bile atatürk'ün yolunun doğru olduğunu anlıyorum.
onur, şeref, haysiyet, gurur, zeka, mantık, vefa vs. gibi insanı insan yapan ne kadar değer varsa hepsinden yoksundur.
Eğer bu insan Kemalist sistem tarafından ezilmiş bir kürtse kısmen haklıdır da turcolara ne oluyor, sonuçta Mustafa Kemal Kürt halkına karşı sert davranmış.
nankörlüğü şiar edinmiş tiplerdir. büyük çoğunluğu "yol yabdı" diyerek bir tane adamı gece gündüz dillerler ama o yolları yapabilmesini sağlayan adama küfür ederler. bu kadarda sivri zekalılardır. bu ülkenin özgür olmasını ve o yaladıkları adamın siyasete atılabilmesini sağlayan adama gene onun sağladığı imkanlar ve özgürlük ile girebildikleri internetten vs sövüyorlar.
görsel
bu yaşıma geldim hiç görmediğim insanlardır ama islam dinine allaha küfür edeni çok gördüm. evet.
ortalık ailesine mensup kişilerdir.
filmleri yapılmış insalardır (bkz: O Çocukları)
Koruma kanunu diye havlayıp duran tipler.
Reyizine sövene de kanun var sikerler der, Silivri bu zamanlarda soğuk olur derler, sabaha karşı evden alırlar derler, şu an kime hakaret etsen suçtur da bunu anlamak için önce zeka gerekir.
Amcık ağızlı olurlar.
Hakkında ortaya atılan iftiralara cevap veremeyecek olan ölmüş bir insana hakaret edebilen haysiyetsiz varlıklar.

Ek: Kişinin hatırasına hakaret suçunun cezası şu şekildedir (TCK m.130): Bir kimsenin öldükten sonra hatırasına en az üç kişiyle ihtilat ederek hakaret eden kişi, üç aydan iki yıla kadar hapis veya adlî para cezası ile cezalandırılır. Ceza, hakaretin alenen işlenmesi halinde, altıda biri oranında artırılır (TCK m.130/1).
kadir mısıroğluna küfür eden çocuklarla aynı kişilerdir. gerçekten çok yazık..
görsel
Kadir mısıroğlu için bir şey söyleyince "ölen insanların arkasından kötü konuşulmaz" diyen ikiyüzlü ahmaklar sürüsü.
Ne olduğunu bilmesen de bu ülkeye faydası olmuş ve küllerinden doğmasına sebep olmuş bir öndere küfür etmek kimsenin haddine olmasa gerek. Sevmek sevmemek bambaşka meseleler. Asıl mesele haddini bilmek olsa gerek...