bugün

tamam adam oyunculuk ve tecrübe olarak bir haluk bilginer değildir ama sizce o bedava mı yaptı?
Atatürk üzerinden sömürü yapan insandır.
Fiziksel olarak benziyor oluşunun büyüsüne kapılıp kendini atatürk sanmaya başlayan adamdır.

Stanford hapishanesi diye bir deney vardı, gardiyan olarak görevlendirilen denekler zamanla gardiyan rolünü benimseyip acımasızlaşıyorlardı. Bu adam da böyle oldu sanırım. Atla gezmeler, antep diyen çocuğu Gaziantep diye düzeltmeler falan. "şans eseri benziyorsun ağam, sen o değilsin amk kendine gel" dedirtiyor insana. Yüksek merciilerden acil ıslah diliyorum kendisine.
adam yıllardır bu şekilde dolanmakta ortalıkta, ama nedense bu sene itibariyle sempati kaybetmeye başladı. onun adına gidişatta bir değişiklik olduğunu sanmıyorum, bizim tahammül seviyemiz düşmekte olaylar ve durumlar karşısında, o da payına düşeni almakta.
Bu adama ne kadar sövsem ne kadar saysam az. insan değilsin çünkü insanların özlemini,sevgisini kullanarak prim yapıyorsun(hatta bokunu çıkartıyorsun) ilk gördüğüm zaman tüylerim diken diken olmuştu demiştim böyle bir şey mümkün mü biraz olsun sevgim kabarmıştı ama sen sen inan sevgiye,özleme,ilgiye dair hiç bir şeyi hak etmiyorsun adam. insanları böyle kullanmaman gerektiğini öğrenmen gerekiyor, bence bu yapılan Atam’a, düşüncelerine,hatırasına kocaman bir saygısızlık. Söyleceklerimin en kibar hali bu kadar!
bir kişinin simaen başka birisine benzemesi o kişinin özelliklerini üstünde taşıdığını göstermez.

bizim milletimizin böyle işlerle oyalanmasını acilen bırakması lazımdır.

iyi o zaman fatih'e benzeyen birisini fellik fellik arayalım ve onu da fatih diye sevelim.
bence bu kesim kendine kızmalı bu adamin suçu yok. ekmeğinin derdinde. biz böyle bi duruma nasil düştük bu adama neden bu derece pirim verdik demeli. aynaya bakmalı.
erdiniz yettiniz bi bitmediniz.
ikramlardan göbek yapmış.
görsel
görsel
Ne iş yapar bu abimiz?
Ölmez meslek sahibi. *
Son zamanlarda iyice sacmalamaya basladi.Her yerde ataturk gibi davraniyor. Artik kendini ataturk falan saniyor sanirim. Ee kemalistlerin bu adami cok fazla ovmesi bir yerden de bu adami san sohret kazanmasina ve bu isi ticarete dokmeye itiyor.
iki tokat çekseler de rahatlasak...

Atatürk’ün hatırasına hakaret ediyor...
Yakinda chp nin basina da gecer bu zat. Sonucda ataturku hatirlatiyor olmali. Kemalist mantigi iste.
Yanında bir de ismet eklersek chplilerin ocağını kurutur bunlar. Atla geziyor herif, şaka gibi.
Ataturk'u rezil ettigi,
Ataturk yasasaydi bu herifin kacacak yer arayacagi,
Bir tebessumle bakmak yerine isin ucunu kaciranlarin mal oldugunda hemfikirimde....

Ulan yobazlar !

Size ne oluyorda gotunuz basiniz ayri oynayip milleti sorguluyorsunuz ?

Kendine got kili yakistirmasi yapan,
Rte nin altinda anam varsa anam sucludur diye rte ye tapan,
3 kil,bir hirkanin etrafinda dort donup salya sumuk aglayan tayfa gelmis burada baskasini elestiriyor....
.

Siz once gidin aynaya bir bakip kendi yediginiz boklara gotunuzle gulun,
oda yetmezse bir badelenip kendinize gelin,
Sonra elalemle dalga gecip akil verirsiniz.
Atatürk bu kadar ekmeğini yemedi Atatürk olmanın.
aday gösterilse oy verecek aptal topluluğu bulunan bir fırsatçı adam.
Her şeyin fazlasının zarar olduğunun göstergesidir. Dinin de laikliğin de... Ayrıca tek suç o adamın değil onu ünlü yapanların, onu her türlü açılışa çağırıp egosunu yükseltenlerin de suçudur. Ne yazık ki bu adamı tutuklasalar Atatürk e karşılar vs diyenler de olacaktır. Ama şunu unutmamak lazım ki herkesten bir tane vardır. Atatürk ten de öyle. Kimse onun gibi olamaz. Taksici abimizin dediği gibi her yeşil gözlü Atatürk olsaydı...
Mustafa kemal Atatürk'ün anlaşılmadığın canlı kanlı, etten kemikten ispatı olan adam.

Atatürk bir fikir, ideal ve idealist bir düşünce biçimidir. Bunu yazınsal mirası olan sözlerinden anlıyoruz.

"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu kafidir."

Kafi gelmiyor işte paşam, kafi bulmuyorlar.

Aşırı Yüceltmenin pis ve kötüye gidişat veren tarafı vardır.
Allah çarpsın ki troll değil o gün kordonda atla dolaşıyordu üzerinde de paşa giysisi vardı biri de arkadan ona eskortluk ediyordu, onun da giysisi eski er giysisiydi..
Gözlerimle gördüm..
adamin size ne zararı var? kendi halinde bi insan, boşa doluya yorum yapmanin mantığı nedir?
görsel
Sırf andırıyor diye kendini atatürk zanneden soytarı.