bugün

kimi yaşam formlarında gözlenebilen ve doğrudan doğruya "ben atatürk düşmanıyım" diyememe neticesi olarak insanı türlü komikliklere sevkeden ezkliktir.

yazık lan kimin çocuklarıysa...

bu adamlar lafa geldi mi "atatürk'e biz de saygı duyuyoruz. o muazzam bir asker ve askeri dehadır." derler ve fakat üstükapalı olarak "iki tane ayyaşın çıkardığı yasa" veya "bunların kökü bereketsiz" gibi "komik" beyanlara imza atar.

bu nasıl bir ezikliktir arkadaş, nasıl bir hazım sorunudur. kişinin bağırsaklarını düğüm düğüm yapar da "yediğini sıçamadan" ölür kişi alimallah. arabada uyuyakalınca bile "bir panik kokusu" sarar etrafı.

daha dur efendi, Allah senin belanı nasıl verecek; sen nasıl can vereceksin, onu da görecek yardakçıların. ama işte gene görmeyecekler bunun nasıl bir felâket olduğunu ve "zehirlendi", "ık oldu", "bık oldu" diye bahaneler üretecekler vicdanlarının yükünü hafifletmek, kendilerini kandırmak için.
gerekli kanunların kaldırılması durumunda değil açıktan elinde tabelayla gezebilecek insanları tanıyorum.
gerekli kanunların kaldırılması durumunda değil açıktan elinde tabelayla gezebilecek orospu çocukları biliyorum.
bir tebanın 7'den 70'e yaşadığı ezikliktir. ne komikler lan böyle süklüm-büklüm...
söz konusu eziklik; eğer ki kanunlarla, yasalarla, yasaklarla korunuyorsa varın o ezikliğin kime ait olduğunu siz bulun derler adama.

çölde doğmuş en büyük orospu çocuğu lafını yazabilirsin buraya. alttan alttan işaret ettiğin anlatmak isteidğin kişiyi anlatabilirsin. yazıldı. aç bak ekşiyi her gün bu tarz başlıklar entryler havada uçuşuyor.
yasak değil. kanun yok. yasa yok. serbesttt... rahat..

okuyorum. geriliyorum. hırsımdan köpürüyorum.

ama bişey yapamıyorum.

en büyük hakime en büyük mahkemeye bırakıyorum cezasını o adamların...

"ahirette görüşürüz bebeğim" diyorum en fazla.

kendi adıma; düşmanlıkla alakası yok bu işin. sadece adamı insanlıktan çıkarıp sıfır hatasız, peygamber hatta Allah yerine koymayın yeter.
hakareti sanki gundelik bi seymis gibi goren hakaret etmezse yasayamiyacak insaninin gotten uydurdu ezikliktir.
tabi alismislar kendilerinden olmayana hakaret etmeye. hakaret bunlar icin bi hak gundelik olagan seyler.
biri cikip kendilerime hakaret etse ahanda iste siz busunuz soyliyecek bisey bulamayinca hakaret ediyosunuz dicek kadar da yuzsuzlerdir.
baya baya açıktan düşmanlık edilmektedir.bunu görememek için kör olmak lazım. tüm cumhuriyet kuruluşları ve değerleri böyle sömürülüp tahrip edilirken bunun adı düşmanlık değilde nedir...
bugün de kendisini kıvrak kalçaları ile;

"iki ayyaş derken kastedilen ahmet, mehmet değildir. farklı yerlere çekilmemelidir."

şeklinde göstermiştir.