bugün

donumu getirin...
dur dur eksileme bi mantıklı düşün sonra ne yaparsan yap. adam dönmüş milletin karşısına nasıl çıkacak zannediyon...
-hala mı müslüman amk bunlar. hanım koş tüfeğimi getir.

-ben size demedim mi gökten inme sanılan kitaplara göre değil akla ve bilme göre yönetilecek ülke diye. en çok bana soracaksınız en çok bana ben en büyüğüm kalk recep ordan çabuk çabuk sikerim yaptığın işi. ne lan sen benim resmimin yanına resmini koyyuyomuşun adam mı oldun olum sen? kes sikerim azını konuşma öp elimi çabuk.

-kısmet paşaaa
+buyrun hünkarım
-recepi alın burnunu mandalla tıkayıp ağzından bi duble rakı dökün tiryakisi olsun. hayatında hiç içmemiştir bu hergele içse vazgeçmez zaten. benim de aslan sütünü getirin amk daracık yerde yıllardır oh be kral da benim padişahta benim. ha bu arada sibel canı gebertin bu devirde kimse sultan değil falan azını kırın onun.

-sözlüğünde amına koymuşlar kısmet paşa koş zallı getir bana amk.
(bkz: ben tatmin olmadım)
rakı, beyaz leblebi, savorana, müzeyyen senar.
Hadi atam daha fazla geç kalmadan geç harekete gerisini düşünme bizler zaten hazırdayız emirlerine.
-ben bu kadarini becerememistim. benim zamanimda halk aclikdan sefillikden kiriliyordu. goruntu kirliligi olmasin diye careyi koyluyu sehirlere sokmamakda bulmustum , ama siz gercekden koyluyu bu milletin efendisi yapmissiniz. bravo size.

derdi dermisim.
cafer bez getir.
(bkz: yazık)
ulan bu ülkenin hali ne?
(bkz: duydum ki söyleyeceğim ilk şeyi bekliyormuşsunuz)
(bkz: bakın söyledim bile)
(bkz: noluyo lan)
(bkz: atatürk diyor ki)
(bkz: trt1)
(bkz: ben samsun a gidiyorum)
türkiye muasır devlet seviyesine çıkmış. hayaldi gerçek oldu
sizin yapacağınız işi sikiyim.
geçicek.
yanlış geldim galiba.
selebriti olacam diye adımla başlayan lüzumsuz mevzular açıp durmayın gavatlar!
nerede benim yatım, savanoram! daha alem yapacaktık.
"ordular, il hedefiniz akdeniz'dir, ileri" ve sonra "herşeyi yeni baştan kuracağız efendiler" olabilir.
(bkz: chp nerede)
alayınızın mına koyim ben geri dönüyorum.
ilk hedefiniz amerika.
yazıklar olsun.
vazgeçtim geri dönüyorum.
kara murat benim.