bugün

bir araplover ikiyuzlulugudur.
Biz sizin seks duskunu, kariya doymayan pedoflinizden bahsedince ortaligi ayaga kaldiriyorsunuz ki bu bir rivayet degil, gercek, e mina koduklarimin, o zaman ne dikime ekmek yediginiz cumhuriyeti kuran adama saldirip duruyorsunuz ?
görsel
iyi de Atatürk'ü neden dinle kıyaslıyorsunuz? Atatürk deyince aklınıza ne geliyor? Atatürk'e çok farklı anlamlar yüklüyorsunuz. Atatürk normal bir insandı sadece.
atatürk denince aklına din gelen kişi düşüncesi. biz bunlara beyin fukarası dediğimiz zaman kızıyorlar ata nın dinle ne alakası var lan. gerçekten çok yazık.
--spoiler--
iyi de atatürk'ü neden dinle birbirine karıştırıyorsunuz? atatürk deyince aklınıza ne geliyor? atatürk'e çok farklı anlamlar yüklüyorsunuz. atatürk normal bir insandı sadece.
--spoiler--

Herkesin deger verdigi birsey veya birileri vardir. Sen allahtan geldigine inandigin dine saygi duyarsin, ben ulkemin kuerucusuna saygi duyarim, bir hintli okuze..... Bu demek degil ki ben ataturk e tapiyorum.

Bunu anlamak bu kadar zor olmamali.
--spoiler--
biz bunlara beyin fukarası dediğimiz zaman kızıyorlar
--spoiler--

bizim gibi beyin fukarasi olmak sizin gibi beyinsiz olmaktan iyidir.
Bizde azda olsa var gene birseyler.
Doğrudur Atatürk’ün dinle alakası yoktur. Atatürk senin doğudan batıya ayak bastığın Türkiye Cumhuriyetinin kurucusudur. ister dibini dövdüren ibne ol ister milletin karısına kızına köz koyan siyasal islamcı. Atatürk’ün cumhuriyetinde yaşıyorsan saygı duyacaksın orospu çocuğu kimsenin senin orta Doğu’da çocuk badeleyen pedofil dinine saygı duyması gerekmez.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar