bugün

Döl israfı.

https://www.instagram.com.../?igsh=MXVpa3Bvdjc4cmVlbg==
Oksijen israfı bir cahil.
buradaki oros... diye başlayan kelime tespit midir, yoksa küfür mü?
Fahişedir. Net.
vurduruyordur...
Gereken cevap verilmiş.
Osmanli kam bek diyen o kadin, acaba eline dogru duzgun bir kitap alip, tarih okumus mudur?

Hep kulaktan duyma bilgilerden isimize ve cikarimiza denk dusenleri dogru algiliyoruz. Sonra da cehalet niye artiyor.

Halimiz ortada maalesef. Umarim toplum olarak toparlariz.
O karının tesadüfen onu söylemediğine inanıyorum. Birilerinin beslediği, cumhuriyet düşmanı bir kadın olma ihtimali yüksek.
Sonuçta ingilizler ve onları sevenler boş durmuyor.
cahil cesareti dediğimiz tam da bu olsa gerek.
Osmanlı come Back diyen ne alaka. Acilen malım gömlek giydirilip cocuguda sosyal hizmetler tarafından yetistirilmeli.
iki saattir niye Atatürk diye diye bağıran karıyı linclemisler diye düşünüyorum.
Böylelerine seçme ve seçilme hakkı verilmemesi gerekirdi.O taptığı Osmanlı’da hangi tarlada bir marabannın evden dışarı kafasını bile çıkarıp böyle böğüremeyecek 5. karısı olacaktı?
biz bunlara ingiliz tohumu yunan tohumu diyince suçlu oluyoruz. die ne amk come back ne ? osmanlıca da come back diye cümle mi varmış lan. bir padişahın lakabı come back king falan mıymış neymiş mevzu ?
Çekemeyene uygun fiyatlı anten takılır. Ablayı ilk sıraya yazdım dekoderden kurtulsun gariban.