bugün

yeni şafak adlı paçavrada sözde yazarlık yapmakta olan cemile bayraktar'dır.
şöyle insanlık dışı bir tweet atmış;

--spoiler--
seçime birkaç ay kaldı ama "atama bekleyen öğretmenler" hala başımızın etini yemek için twit atmaya başlamadı, endişeliyim.
--spoiler--

ss'i de şurada;
görsel

bu iğrenç kadına şunu hatırlatmak isterim ki, akp döneminde tam 43 atama bekleyen öğretmen intihar ederek canına kıydı.
43 insan, 43 can.

ve bu 43 insan ile birlikte atama bekleyen onbinlerce insan var.
i n s a n...

bu insanlar öğretmen.
bu insanlara öğretmen sıfatını veren devlet.
bir insanı öğretmen yapıyorsan o insanı atayacaksın.

bayburt'a bile eğitim fakültesi kurup, gençlerin 4-5 senesini çalıp atamamak nedir?
madem çok başınızın etini yiyorlar, kapatın eğitim fakültelerini.

not: başlık karakter sınırına takıldığı için biraz sıkıntılı oldu, idare edin.
Kendisi mis gibi iktidar desteği ile zenginleştiği için açın, işşizin, okumuş ama boşta kalmışın halinden anlamaz.
Ama kafada türban var. Kesin müslümandır bak. Hem de en iyisinden.

De hadi git yahu.
hanımefendi bulunduğu konuma torpil sayesinde geldiğinden anlamaz tabi çalışıp çabalayıp karşılığını alamamanın ne demek olduğunu, şaşırmamak lazım yazdıklarına.
Hamfendiyi zamanında sağlam atamışlar galiba.
https://youtu.be/RMChFeDsIYA

Al izle de utan vicdansız insan. Ne diyor bak öğretmen; "ben tam 11 yıldır annemin gozlerine bakamıyorum..." Utanma oğretmenim asıl utanacak olanlar size böyle saldıranlar.
Atama bekleyip akapeye oy veren öğretmenlerin düşünmesi gereken rezalet.

Şu paylaşıma rağmen akapeye oy verecek onbinlerce atama bekleyen öğretmen var bu ülkede, buna adım gibi eminim.
Istanbul'da sabahçı-öğlenci Eğitim veren Okulların öğlen grubunda doğru düzgün kadrolu Öğretmen yok, ücretli Öğretmen ile vakit öldürüyorlar. Sorarlarsa Öğretmen açığı yok.

Edit: bir matematikçiyi 1500 liraya haftanın 5 günü okulda tutamadıkları için matematik derslerine alakasız bölüm mezunları giriyor. Benim liseden barajı zor geçip, özelde iki yıllık anestezı bölümü okuyan bir kız ücretli matematık ogretmenliği yapıyor. Şark kurnazı çomar bir yandan da kpss kasıyormuş. Çoçukların sikilen Eğitim hayatını düşünen yok.
Akp kadroları gerçekten midemi bulandırıyor.Akp muhafazakâr bir parti olduğunu iddia etmesi ve muhafazakâr tabandan oy almasına rağmen, toplantılarını kadın erkek karışık yapıyor.Bu ülkede muhafazakâr kesimi temsil eden hiçbir parti yok.
başının etini çekirgeler yer inşallah bu kadın/insan kılıklı firavunun.
(bkz: akp li ahlakı)
Soru çalarak atanan bi öğretmenin eğitemediği kişi olma ihtimali üzerinde duruyorum.
vaktinde bu kadın kamusal alanda başörtüsüyle dolaşamazken, öğretmen olamazken, hor görülürken,

mağdurken kimsesizlerin kimsesini beklemekteydi ancak görüyorum ki zaman şimdi bizzat o mağdurların,

kimsesizlerin umutlarına balta vuruyor. bu tamamen zihniyetle alakalı: bizim mağdurlarımız-sizin

mağdurlarınız zihniyetidir. boşuna dememişler güç ve para insanı değiştirir. umarım sarsılıp kendine gelir

fakat gün geçmiyor ki yeni şafak müsveddesi yeni bir fiyasko yazmasın.
bütün dinciler gibi öğretmen düşmanıdır çünkü
görsel
(bkz: türbanlı orospu)