bugün

görsel
görsel
Eski nickim.
zaman zaman çok sevdiğim, zaman zaman çok sinir olduğum değerli yazar. ama sıcak bir bağ hissediyorum aramızda. belki biraz soğudu ama olsun.
enis abisine laf kondurmayan eleman.
çok ileri gittiğimin farkındayım
her ne kadar hükümeti sevmesem de üslubum yanlıştı
o yüzden siyasetle uğraşmayı bırakıyorum
bundan sonra sadece oyunlar
filmler
diziler
ve yapay zeka üzerinden yazacağım.
alekso garnatür kardeş affet şu salağı..

malın tekidir bu,kenya'da yamyamlar türklere soykırım yaptı diye yazdı bir ara ,hala gülüyorum.

affet onu saffet..

bu türkçü-kemaliz salaklar olmasa nasıl güleceğiz.

birde hitay var salak ,türkçü kemalizleri tellak yaptı.

şu an gülmekten tıkandım.
Pekala tamam
Bundan sonra siyasi mesajlar yapmamaya karar verdim
O yüzden siyasetçilere sallamayı bırakıyorum artık
Ne haliniz varsa görün
Karışmıyorum.
Kafası zehir... haklı olduğunu düşünüyorum.
--spoiler--
pek 20 yaşında gibi hissetmiyor herhalde kızım şimdi yas tutmanın sırası değil modunda.

--spoiler--

Nasıl olmamı bekliyordun ki?
Pek 20 yaşında gibi hissetmiyor herhalde kızım şimdi yas tutmanın sırası değil modunda.

Enteresan.
--spoiler--
3. şahıslara sözlükte ağır hakaret edip bunun suç olduğunu bilmeyen ergen. belli ki anonim hesap kullanıyorum kafasında. muhtemelen yaşı da küçük. yakında mahkeme tarafından hakkında soruşturma açılabilir.
--spoiler--
Lucifer Michaelson'ı diyorsan adam kendisini öyle tanımlıyor
Onu yazmam normal.
orta anadolulu cahil ırkçı kasabalı yada köylü.

zavallı, ömrü boyunca dışlanacak, kullanılacak ,cahil gelmiş cahil ölecek malın teki.

kleopatra'nın düşmanı, kadın sana ne yaptı tello...

bu kafatasçı kenyalıları sevmez niye mallığından.
''sanılanın aksine çokta güzel ve seksi değildir
gayette çirkin ve iticidir
inanmayanlar kleopatra heykelinin insan versiyonuna bakabilirler.''(alıntı) bu entri muhteşem atasıceltic yazara ait.

merak ettiğim kleopatra heykelinin hayvan versiyonumu varmış
ayrıca bilinen 7(rakam ile yedi) kleopatra var, antik mısır tasvirleri gayet güzel bir kadın olduğunu gösteriyor ,anlatım betimlemeleri de aynı şekilde.

roma tarzı heykellerde daha değişik ama roma tarz bu ,geçenlerde ,galiba çanakkale'de idi atatürk büstü yapmıştı bir sanatçı beğenmemişti insanlar ,benim görüşüm roma tarzı denemiş heykeltıraş büstte ,bizim varoş kemalizlerine ters gelmiş,kaldırılmıştı okuduğuma göre.

sanat sanatçının yaptıklarına kendinden bir şeyler eklemesi ve kendi sanatını da yansıtmasıdır ,kimi iyi bulur kimi beğenmez. değeri yüzyıllar sonra ortaya çıkar.

bak şimdi türk düşmanı hüso der bu cahil.

yazık garabet işte.
--spoiler--
ırkçılık desen var, holiganlık desen var, din düşmanlığı desen var ama konu israil olunca en hümanist bu oldu awq. nasıl bir numune anlamadım gitti.
--spoiler--
Ben hem israil'den
Hemde Filistin'den nefret ederim
Sebebi ise sivilleri katletmeleri
Sen önce kendine bak yobaz
Nickin bile senin ne kadar yobaz olduğunu ispatlıyor.
sayın olmayan türkçü kekolar ..

aman dikkat edelim kenya 'dan yamyam kabile saldırısı gelebilir ,eski düşmanlarımız..

uyanık olalım ..

bakın hazırlık yapıyorlar galiba..

https://www.google.com/ur...KitL_5YEDFQAAAAAdAAAAABAE

bu fotoğraf yeni geldi ,yola çıkmışlar aman soykırım yapabilirler ,seferberlik ilan edelim.

https://cdn1.ntv.com.tr/g...;mode=crop&scale=both
bak bir salak daha gelmiş , yazacak bok atacak bir şey bulamamış 1071 yerine 1073 yazmışım salak bunu bana karşı kullanıyor.
hun tarhanası ,bunlar hunları da türk diye bize kaşkallamaya çalışıyor .

bunlarda beyin nerede biliyor musunuz anüs çeperlerinin yanında basur memesi oluşmuş yüze zeus bunların beynini oraya koymuş.

bu kafa dincilere osmanlı torunuyuz dedileri için saldırır ama götleri sıkıştı mı osmanlıcı olurlar.

tarih literatüründen haberi yok, egemen olduğun sınırların dışında ki toprakları alıp ülkeleri ana vatan topraklarına kattığın zaman bu işgaldir. tabi ayrıntılar gizlidir.

bunlara ingiliz elçiliği pasaport versin ,ingiltere hindistan'ı işgal etmedi özgürlük getirdi der ,sonra kadir mısıroğlu'nu hainlikle suçlarlar.

bunlar böyle bir cins,kadir mısıroğlu'da bunlardandı türkçü sonra değişti.
bu türkçü-kemaliz -ulusalcı çeşitlerden bir halt olmaz.

mustafa kemal 1938'de vefat etti ,savaş girdi araya, çin ve kore devrimleri abd dünya haritası ve siyasetini belirleme başladı, komünizm -sovyetler abd'ye karşı savunmaya geçti.

1960'lar, sağ siyaset ülkede iktidarı aldı(1950) o gün bugün bu türkçü-kemaliz-ulusalcı sürü bir gün ülkeleri için sokağa çıkmadı ,tek bir lider -önder çıkartamadılar hep atatürk'ün mirasını yediler.
ergenekon-balyoz'da çıkarttıkları da bakın kimler: tuncay özkan, doğu perinçek, osmankavala,(dışarıdan) vb.

gezi kalkışması da aynı, hiç bir aktif eylem yok ölen kardeşlerimiz hep soldan.
korkak bunlar ,bir halt edemezler ,mustafa kemal'i savunamazlar.bakın kemal kılıçtar'a anlarsınuz.

işlerine geldi mi aaa,denizgezmiş atatürkçü idi ,aaa mahir çayan m. kemal'i överdi ama sıkıştılar mı komünistler hain.

korkaklar lider çıkartamaz..... !

hassssssiktin ulan ,sizden cacık olmaz,

not; bunların çoğunda %99 türk kanıda yok, mangalda kül bırakanların torunları.

birde kasılmış aaa ben niye türk düşmanına yazdım, yazmasaydın ulan gebeş..

sizin delikanlılığınıza tüküreyim...

acurlar.
atası celtic delikanlı ol sözünün arkasında dur ,kıvırma ..

ulan nasıl bir cinssiniz iftira, yalan ,dolan, ispik hep sizde.

atası celtic,sen kendini kurtarmak için her türlü yalan söyleyen birisin..

buyun gerçekler.
afrika'da bir bölgeyi işgal edip(kenya) sömürmeye giden,osmanlı donanması ve askerlerinin (ki bu donanma askerlerden büyük kısmı çeşitli kavimlerden korsanlardır) bir kaç bölük askerin(kaç kişi oldukları da belli değil) ormana girip orada ki kabilelerden esir almaya çalışırken kabile tarafından öldürülüp et olarak yenildiğini(yiyecek) tarih kayıtları var.. fakat muğlak kayıtlar .. askerler ölmüş geri dönmemiş onu biliyoruz.
sen bu alaya soykırım deyip bizi enayi yerine koymaya çalışıyorsun,aynı şekilde osmanlı ordusu tarafından işgal edilen arap,yunan ,bulgar ve diğer halklara da iftira atıyorsun.

işgalci ordu yenilsse ,yok edilse bu değl soykırım ,katliam bile olmaz ,tarihi literatürr böyle yazar.

bakın ,mora katliamı sivili yapıldı doğrudur:
vlad tepeş'in (kazıklı voyvoda ) 20 bin türk ve müslüman'ı öldürmesi kıyımdır ,tarh tepeş'i mahkum etmiştir.

yunan kralı 1920'de ülkemize girdi ,eğer yunan işgali başarılı olsaydı ,soykırım yapacaklardı emellerine ulaşamadılar, mustafa kemal'in ordusu çoğunu öldürdü denize döktü.
senin kuş beynine göre türklerin yunaları öldürmesi yunanlara yapılan soykırım ,yunan faşistleri de senin gibi düşünüyor. biz anadolu halkını kurtarmaya gelmiştik diyor.
faşist kafa.
sen araplara türklere soykırım uyguladı dedin aynı başlıkta ...
tarihte arapların türklere karşı-daha doğrusu osmanlı'ya belirli bir katliamı ve soykırımı yoktur. (varsa yazın bilelim ) ,arap toprakları ve ortadoğu ,kuzey afrika osmanlı tarafından işgal edilmiştir. osmanlı emperyal devlettir ,hem imparatorluk diyeceksin hem de masumları oynayacaksın, yemezler ..
araplar ayaklanmış kabileler başta suud osmanlı'yı işgal ettiği topraklardan atmak için savaş başlatmış.(bunu ingilizler'in şunun bunu desteği le yapmış olması önemli değildir.)
suriye abd ordusu tarafından işgal edildi ,osmanlı işgalinden farkı yok.
ulusalcılar esad'ı dinciler,milliyetçiler abd tarafını tuttu, ırak'ta aynı dinciler başta abd işgalini kınadılar ,sonra abd tarafına geçtiler. (bkz; dilipak)

ırak'ta ve suriye'de milyonlarca insan öldü,soykırım girişimi oldu tek bir kınama yaptınız mı.
araplar öldü diye sevindiniz.
niye bunları anlattım belki küt kafan anlar diye.
ama sanmıyorum çünkü kafa küt.

sen hiç bir bilgin olmadan salak bir siteden okuyup burada kaba milliyetçiliği satmaya çalıyorsun utanmadan sıkılmadan doğruyu yazana iftira atıyorsun.

be salak, aynı bölgede (kenya) portekizliler osmanlı'yı yenip kovdu, portekiz askerleri de kenya'ya girdi aynı osmanlı askeri gibi öldü ,soykırım mı oldu portekiz ulusuna..

shaka zulu-zulu imparatoru ,binlerce ingiliz öldürdü, hadi zulular ingilizler soykırım yaptılar diyelim mi..
şimdi kalkmış atakergit ,kokoreççi hüsam benle dalga geçiyor diyor.

evet dalga geçiyorum alay ediyorum, kafa buluyorum sen bana bu konu için türk düşmanı de,i ftira et,yalan söyle ,bok at, ben susayım yok öyle üç köfte 25'e....

senin delikanlılığın bu mu, hem cahilsin hem cüretkar hem de sahtekar.
eminim biraz sonra bu yazımda ki konuları çarpıtıp yine yalana dolana başlayacaksın, çünkü karakterin böyle .

utanman sıkılma yok, ahlak sıfır, terbiye falan hak getire.

yazık şu var ülke bunlarla dolu benim gibiler azınlık bulsalar beni kör testere ile keserler ,boğar öldürürler.
ama bunlara biz geçit vermedik vermeyeceğiz.

no pasaran,geçit yok.

yaşasın cumhuriyet...
--spoiler--
videoyu izledim de yamyamların osmanlı askerlerini yemesini ben tarih dersinde bile hiç hatırlamıyorum. ilk defa duydum.
--spoiler--

Tarih derslerinde bu tarz olaylardan pek bahsetmezler
Tıpkı Tripoliçe katliamından
Talkan ve Curcan katliamından bahsetmedikleri gibi.
Hüsamettin atakergite saldırma, malum sende onda bulunan zeka yok, maazallah altından kalkamayacağın birşey söyler bozulup kalırsın.
--spoiler--
kenya'da türklere soykırım yapıldığını iddia ediyor. buda kemalistlerin kadir mısıroğlusu galiba.
--spoiler--

Ben iddia etmedim
Sadece yaşanmış bir olayı anlattım
Kaynak dersen aha da burada:
https://youtu.be/_g3V8B_sBwA?si=aItg94cEgl9j7ptp
Bu videoda yenilen askerlerin hepsi Türk'tü.
atası celtic adalı yazarımız kenya'da yamyamlar tarafından pişirilip yenmek sureti ile zeus'un rahmetine kavuşmuştur, taksiratı affolunsun.

ne işin vardı be kenya'da getti dağ gibi türkçü getti.

kemiklerini getirecektik ama olmadı, kabile erkekleri penis takısı yapmışlar kemikleri...

tövbe tövbe taş yağacak, taş..
donuz listeni de az evvel işaret ettiğim yerine sok.
babanı bulabilsek o telefonu elinden aldırırdık.
tanımadığın bilmediğin insanları utanmadan sıkılmadan olmayan aklınla ''türk düşmanı'' ilan etmeye utanmalısın öncelikle, cahil pezevenk.
çok değerli akademik prim insanıdır .

dünya jenosit sorunu konusunda uzmandır.

şu anda kenya'da hokomola orman yerli kabilesini inceliyormuş.

bu kabile antik zamanlarda kenya ormanında türklere soykırım uygulamış ,inşallah bu olayı açığa çıkartacak ve kenya hokomola kabilesi rezil olup türklerden özür dileyecek..
bravo-alkış..

ne değerli insanlar var ırkımızda..

bu arada tazminat olayı da gündemde kabilenin mal varlığına el koyacağız, saz ev,porsuk kürkünden don,ağaç mızrak,sazdan yapılan döçek ,hatta kemik takılara bile haciz koyacağız.
aç ,açık bırakacağız türk düşmanlarını.

sayın atasıceltic üstadım saygılar aman dikkat et yamyamlar yemesin seni.
heykele tapar bunlar ,sözlükte ki arkadaşları da aynı.

ne heykeli mi beton hermoafrodit heykeli..
--spoiler--
hesapları karıştırdın. magicovento'ya geçecektin kanks
--spoiler--

sözlükte ne kadar deyyus olduğunu bir kere daha anlamış olduk. zibilyon kere feyk hesap açacak kadar bomboş olan aveller, bana feykin var diyor. ulan benim feyk hesaba neden ihtiyacım olsun? ben tek kişilik bir orduyum.