1. 1.
    bu çocuğun okuyup bir halt olacağını sanmıyorum eğer olursa bile muhtemelen 18'ini doldurduktan sonra ailesini kesinlikle tanımayacaktır. bunun gibilerin sonu maalesef intihar oluyor.
    10 -2 ... tumblroglu
  2. 2.
    ben de nefret ediyorum aferin adam olucak bu.
    2 ... ebu fesat
  3. 3.
    gideceği okulun sık sık dezenfekte edilmesi gerekmiş.

yemin ederim savcılar popüler olan şeyleri soruşturmaktan zevk almasa acayip söverdim.
    4 -2 ... telefoncu ekrem ii
  4. 4.
    O yaşta çocuklar ailesini çok da önemsemezler ki zaten. Özel durumunun da etkisi var mutlaka ama zaten o yaşlarda her şeye muhalefet ve asi zamanları çocukların. Anne baba da belli ki karşılayamayacakları eğitim için destek bulmak istiyorlar. Bence çok da haklılar. Çocuk için yetersizler. Atakan da bunun farkında. Ama ben o hallerini daha çok çocukluğuna bağlıyorum.
    1 -2 ... aglaie
  5. 5.
    baya baya bokunu çıkardık. belki adam olacaktı, şimdi aa biliydim bok çıkacağını diyen çocuk gibi bir şey olacağını sanıyorum ileride. ne kadar bilirse bilsin, sokrates'in dediği gibi bildiğim tek şey hiçbir şey bilmediğimdir eşiğine ulaşamayacaktır.

zaman yalnızca meyveleri olgunlaştırır diyoruz ama yanlış, insanları da olgunlaştırır. daha bu yaşta ana babasından daha çok şey bildiğini sanan, kitap okuduğu için belirli bir kitleye ahkam kesebileceğine inanan bir çocuk e-ği-ti-le-mez.
    2 -2 ... no god no master
  6. 6.
    Herşeyin fazlası zarar. Bunu bir kez daha görmüş olduk. Bünyeye cok ağırlık binmiş gibi . Bu çocuğun geleceğine dikkat etmek gerekiyor. Yerinde duramıyor.
    1 ... giden gider
  7. 7.
    sen bir şeye ederinden fazla değer verirsen böyle sıçar tepene.

Annesinin niyeti belli, oğlunu kullanarak belli bir şeyler elde etmeye çalışıyor. Ama çocuğu maalesef güç zehirlenmesine başlamış bile.. zeki olabilir ama bunun farkında olması kötü..
    1 ... kekedoyouloveme
  8. 8.
    bu çocuk ağzına hiç tokat yememiş sonu intihardır. bunların bir faydası olmaz.
    3 ... ruzhan
  9. 9.
    10 yıl sonra kerhaneden toplarsınız bu çocuğu.
    4 ... vanligogh
  10. 10.
    Nefret demeyelim de yine biz ona, antipati diyelim. fakat belli oluyor. Maalesef üzücü. Sonuçta Cümleye çocuk diye başlıyoruz. Sürekli felsefe kitapları okuyor. Bu çok tehlikeli. Adeta aşırı doz Zehir yüklemesi. Zira Okuduklarının çoğu dinsiz filozofların kitapları. Fikirleri de ona göre. Etkilenmemesi mümkün değil. üstelik o tezlerin mantıklı karşı tezlerini içeren mesela gazalinin haşiyelerini okuduğunu da sanmıyorum. O yaşlarda henüz kimlik ve kişilik oturmamıştır. ileride düzelir diye yine de umutlu olmak istiyorum. inşallah diyelim.
    2 -1 ... gazeloglu