bugün

kadınlara yaptığınız şu iğrenç, tiksinç yakıştırmalardan ne zaman vazgeçeceksiniz acınası sizler?
benim de içinde bulunduğum şey. minyon kızlar daha sevimli ve tatlı gelmekte bana. daha çekiciler ''bence''
Midilli olabilir.

Ayrıca at gibin olsa kaç yazar jokey hep bodur.

Bu da aklıma geldi birden,
"At jokeri"
http://www.youtube.com/watch?v=T8RuSGsDYV4
at gibi karıların boyu ayakta öpüşmekten başka bi sike yaramaz! travesti gibidirler. götleri küçücüktür. götü büyük olanının da kilosu 150'dir. gece üzerinde uyur kalırsa altından sağ çıkamazsın.

yaşasın kız gibi minyon kızlar. ölsün erkeksi karılar!
her şeyin fazlası zarar deyip küçük miktarlarla yetinmeyi hayat felsefesi olarak benimsemiş insan tavrıdır.
http://galeri.uludagsozlu...ir-sorunsal%C4%B1-898149/

buna yüz çevirecek erkek var mı? yokk kızlar bile buna bayılıyor siz hayrdır ???
at gibi hatunu yanında taşımak yürek ister minyon olanın ha varlığı ha yokluğu görmek için dikkatli bakmak gerekir.
Kalp bu gün gelir belkide dünyanın en çirkin denen insanına aşık olur.
minyon atlar da var. pony cinsi (midilli) at gibi.
hatunun dişlerine bakıp yaşı hakkında tahmin yürütmek istemeyen erkeklerin tercihidir.
benimdir. patates gibidirler. küçük tatlı bir patates.
at gibi hatundan kasıt önemlidir.

(bkz: caps yok mu lan caps)
Çünkü minyon kızlara sarılmak daha güzeldir.
Gönül bunun adı kime koyacağız belli olmaz.
Küçük pipili olmanın verdiği içgüdüsel bir harekettir. Ya da dar vajina severler birliğine üyedir arkadaş.
haklı bir yazar beyanıdır yaşasın atlık.
1.81 75 kilo ince yapılı olarak benim ilgimi çeken durum. kadın eel avuca sığcak. Güreş tutup el ense çekmicez heralde. Eski rahmetlilerien 1-2 si eli benim ellerden büyüktü. Herkesin oluru farklı.Olaydım 190 cm 90 kg ozaman atlar ilgimi çekerdi.
Kişisel bir tercihtir.

Bütün kısa boylu kızların, erkeklerin toplaşıp kısa boylu, minyon kızlara methiyeler düzdüğü başlıktır.

züğürt tesellilerinizle bir ömür mutluluklar dilerim.
lakin kısa, uzun, şişman, zayıf olmak değil marifet, insan olabilmek. ne mutlu insan olabilene.
sırtına binilip sefere gidilmeyecekse normaldir.
onu bunu bilmem,

yok at gibi yok minyon...

güzelliğinin farkında olan kadınlardan monster of cock görmüşçesine kaçın, uzayın, yol alın...

bu özgüven daha çok at klasmanında baş gösteriyor ve güzelim kadınları bülent ersoy 'a eviriyor.

iş de "beni mutlaka zengin erkekler sikebilir" kıvamına geliyor.

kendileini kuğu falan zannediyorlar mk tırıvestileri.
Bende bunu anlamıyorum amk! Kızın ayağı 39-40 numara oluyor "oha amk o nasıl kız ayağı" diyorsunuz kızın boyu kısa oluyor "bu ne amk" diyorsunuz... La olm siz ne istiyorsunuz?

Hem 1.80 boy olsun hem 36 numara ayakları olsun... Oldu amk halanda amcan olsun.
yapılacak en doğru hamledir. uzun boyun bir çekici yanı yok.
(bkz: benim lan bu)

tabi neden diye soracak olursanız cevap veremem. zevkler ve renkler tartışılmaz.
Minyon kadının çekiciliği bitter çikolatanın ağızda bıraktığı enfes tat ile yarışır. Sütlü çikolata sevenler anlayamaz
Çok uzun boylu hanım efendiler, gün gelir profilden yamuk görünürler. Bizim şirkette var bir tanesi.