bugün

renkli kalemlerini kahverengi anarchy desenli converse sırt çantasına doldurdu ve evden çıktı. yağmur yağdığı için şemsiyesini evde bıraktı. lastiği saçlarından çekip çıkardı ve saçlarını dağıttı. yavaş adımlarla sahile doğru ilerlerken yağmurlu havayı ciğerlerine çekti. toprağın kokusunu kalbine doldurdu şükrederek. kararını vermişti işte sonunda. ruhunu boyamaya gidecekti hayatının en güzel şeyiyle ve sonsuzla mühürleyecekti aşkını. kısa süre sonra sahildeki kumlara çıplak ayaklarını basmaya başladı ve kumlar parmaklarının arasına girmeye başladı. dizlerinin üzerine çöktü ve eşsiz yaratıcının dizaynına, gökyüzüne kaybolup gitti. o güzel yüzün gözlerinde bulduğu bu kaybolmuşluk hissinden kendini sıyırabilmesi ancak gecenin ilerleyen saatlerinde mümkün oldu. sonra çantasını açıp içinden kalemlerini çıkardı ve ruhunu yazılarla boyamaya başladı. o kadar ince çalışıyordu ki bu boyama işi ancak sabahın erken saatlerinde son buldu ve son bulduğunda ruhu rengarenk olmuş, sonsuzun o eşsiz mührüyle mühürlenmişti. kalemler ellerinden düştü ve yorgunlukla kumsala yığıldı.

ruhuna yazdıkları bir zikir olarak kalbinde büyüdü, büyüdü. dışardan duyulduğunda bu eşsiz melodi "aşşenur" halini almıştı.

hoşgeldin kalbinde yaşadığım eşsiz güzellik ve kalbimin sonsuz sahibi.
hoşgelmiş altıncı nesil yazardır. zekidir, çeviktir, çalışkan mı bilmiyorum. (dişçi olduğuna göre öyledir mutlaka, borumu bu)
eşarplı. bir simgenin ve direnişin sembolü. inancını yaşamanın ve yaşatmanın bir insan için en zor olduğu ve kendisine yapılan fikri zulümlerle bunun daha da zorlaştığı en büyük cahiliye devri olan çağımızda allah'ın kurallarına uygun yaşamak isteyen birisi. hiçbirinizin tam olarak anlayamadığı ve sadece gülle sembolleştirilen o önder ve peygamberin tam olarak anladığı ve bize sunduğu islamı üzerine yük edinmiş ve elinden geldiğince onu taşımaya çalışan ve bundan mutlu olan sahibem.

gönlümü çalıp beni gönlünde yaşatan ve gönlümün sultanı olan insan. eşsizliğin ve sonsuzluğun birleştiği harika insan.

kalbimi dudaklarından kalbine indiren ve kalbi kalbim, kalbim de kalbi olan, onun ben, benim de o olduğu, benimle birlikte "tek" olan sonsuzum.