bugün

Benim içinde ılduğum durum. Biri beni kurtarsın.
iki gündür calmayan telefonum ve elimde bilgisayarım ile aranıza katılıyorum. tüm yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim.
iyi yani kafanızi aleti olmadan sikebilen bir disi olmamasi.
gereksiz tüketim.
çekicidir.
uludağ sözlük de entry giren erkektir.

(bkz: ühühüüü)
iki yüzlü insanlara sırtını dönüp yalnız yaşamayı kendisine felsefe edinmiş yüce şahsiyet.
izlenimler: yaklaşık değil,tam olarak 8 paket sigara kutusu ortalığa atılmış her biri kendi halinde, okudukça üst üste konan kitaplar kanepe ve yatak ve yerlerde asla kombin olup bir araya gelemeyecek üst baş,sigara dumanından sararmış perde,duvar be fakat her ne varsa bir odaya dair ... uzun soluklu bir macera filminin sonundan çok felsefik yorumlarla değil de yarabere içinde can.havliyle motto olarak suya koşan bir savaşzedenin endamsızlığıyla kendini ele veren olağan olmayan doğallık . ya da böyle jargonmonoksit durumlara hallenmeden,sokak başında cigarasina yumulmus fayton abinin deyimiyle ,hayat çok duman,çok ateş ve çok yürek be çocuk, deyip çok uzatarak ve gereksiz anlamlar yükleyerek ve siz bu cümleyi okurken ve direnirken ki direnmek çok melodram bir kelimedir,ben burda şunu da yazabilirdim açıkça: halimizi ve odayı bok götürüyor çokça, birileri başka birilerinin omuzlarına basa basa, doğuruyor tüm yolsuzlukları ortalık malı olmuş ülkem 3 tarafı denizle 5 tarafı sarilmisken düşmanla bu ada ama son vermemeli bu cümleye çünkü vardır devam ettirecek birileri ,ümitsiz ,mutsuz ve entry giren hoyratca, dilim varmaz bunca olana bu darb ı mes ele cürmü masala ait her ne varsa.(betimlemelerden yola çıkarak kestirilemeyecek sonlara yol alıyorsanız farkına varmadan ve bir odada kalıyorsanız 1 hafta ,perdeler çekik bir cinlinin aklınıza gelecek ilk organı kadar yalnizsinizdir,asosyallik mi ? güldürmeyin sigara icesim geliyor )
ölmüş de haberi olmayan erkektir. yardım edilesidir.
Tek dostu kötü havalardır. Asosyal kişiler kötü havaları severler. Çünkü bilir ki kötü havalarda millet piknik yapamaz, yada dilediği gibi gezip tozamaz. işte bu da asosyallerin hoşuna gider. oh be evde oturan bir ben değilmişimdiye kendilerini teselli ederler.
benim lan bu.

az değil, hiç arkadaşım yok. aslında asosyal olmak benim tercihim değil, insanlar benden uzak duruyor. ben de pek yanaşmıyorum.

durum böyle olunca "asosyal" yaftası yiyoruz, hayat.
kesinikle seksi, çekici, karizmatik, samimi gibi kavramlara uzak, dışlanan erkektir. isterse brad pitt olsun, konuşamayan veya konuşma ihtiyacı duymayan erkeği kimse istemez. suskun insanlara hatalıymış, olmaması gerekenmiş gibi bakar toplum. dışlanır yani.
filmlere konu olan erkek.

(bkz: lars and the real girl)
sozluk erkeklerinin yuzde 95'ini kapsar.
Kuul dersin ama bu ızdıraptır. (bkz: itiraf)
Benim.galiba Mecrubum boyle olmaya,seçme şansım yok. Alistim artik.
pesimisti de eklerseniz bu tamamen ben demektir.
benimdir. kültürlü ve eğlenceli insanlardır.
yalnizlikligi sorun olarak değil mukafat olarak görürüm genelde.
Hiç beklemezdim ama bu aralar ben olabilirim.
malesef benim maddi manevi yalnızlık içindeyim kendimi arif sag mahzuni şerif musa eroglu güler duman gibi önemli insanların anamı derin söylemlerine bıraktım .
Asosyal ise zaten yalnız erkektir. (bkz: ) gereksiz sözcük kullanımına bağlı anlatım bozukluğu
Herkeş de kendini yaziyır gene. Kahkihkohkoh.. Ezikler
ihtiyacım olan erkektir. Ben böyle seviyorum. Çirkin, dışlanmış, yalnız, asosyal vs böyle bir adamla takılmak daha kolay geliyor sanki.
arkadaşlarının, sevgilisinin ve ailesinin kıymetini en iyi bilecek erkektir.
güncel Önemli Başlıklar