bugün

Yalandır. Ben seviyorum.

Not: kedi seven kızlar eqlesin ❤

Beybi!
adnan oktar hariç. ama illaki estetikli olacak. allah vergisi kedicik henüz bulunamamıştır.
" olur mu böyle saçmalık " diyerek şiddetle kınıyorum.

görsel
görsel
görsel
" bu ne lan o zaman " dedirtir.

görsel
Yalnız en az değişim yasemin ayşe kirişte olmuş. Bence en güzel kedicik de o zaten.

Baba filminde marlon brandonun meşhur sahnede kedi sevmesi meselesi için bir yerde okudum ki , o sahne çekilirken o kedi içeri girmiş marlon Brando kediyi alıp sevince yönetmen de sahneyi akışına bırakmış.

Yıllar sonra kurtlar vadisinde laz ziya karakterine kedi sevdirdiklerinde bu ayrıntıyı hatırlayıp gülümsedim zira mafya babası kedi sever gibi ikonik bir film oldu baba.

Aslında kedi seven erkek kadınlardan yana sanılanın aksine şanslı değil zira kadınlar kediden korkuyor.

Kedileri pis buluyorlar ve en önemlisi kediyi sevmenize tahammül edemiyorlar.
Sevmenin cinsiyeti olmaz.
valla her sabah kartal soğanlık metro istasyonundan metroya biniyorum, metro girişinde tombiş bir kedi var, bakışları filan bir görseniz hep bayık bakışlı, her sabah mutlu olmamın sebebi resmen, nasıl sevmeyeyim ya bayılıyorum kedilere.
Sevenler var bizzat tanıyorum ama ben sevmemeyi bırakın nefret ederim. Herhangi bir zarar vermem kesinlikle, zarar veren birininde karşınında dururum ama sevmem. itici bir hayvan bir kere, nankörlüğü var ve daha bir sürü şey.
seviyorum ben onlarda beni seviyo tabi. çoğunluğu kaçıyor benden ama her fırsatta onları çağırıyorum ya da yemek veriyorum.