bugün

bloomberg ht'de "günden kalanlar" adlı programın sunucusu.
hemi komik hemi güzel hemi zeki, bloomberg ht de günü kapatan insan ama önemlisi kendisi bir peltek.

(bkz: peltek insana karşı duyulan sevgi)

edit: kendisi peltek değildir. şahsımın fazlasıyla hoşuna giden bir konuşma tarzına sahiptir sadece.

beğenilmesinde iyi bir haberci ve programcı olduğu gerçeğinin önüne geçmeyen bir özelliktir bu tarz.
Para şeytani ama bu hanım bir melek. Her seviyede konuşabiliyor. Akıllı ve güzel. Bazen çok fazla makyaj yapıyor. Bu da eksisi.
mükemmel güzel insan, bloomberght sunucularındandır. değerli bir habercidir. boş spiker değil güzel ve zeki bir kadındır. programında okudugu tweetlere verdiği cevaplar efsanedir. iyidir iyi... hem eğlendirir hem öğretir. insana ekonomiyi sevdirir valla bu kadın.
Evlenilecek kadındır. zeki, güzel ve gazeteci.. Daha ne olsun
bi kadın hem güzel hem sevimli hem de zeki olur mu yahu.

kedi canını senin.
hakkında girilen olumlu entry'leri şaşkınlıkla okuduğum sunucudur.

saat 17:00 olduğunda bloomberg ht'yi kapatma sebebidir. zira sadece ekrana gelen tahvil getirilerini okur, dolar ne olmuş, euro ne olmuş'u aktarır. yorum yapar demiyorum, aktaran insandır. o fiyatların altında ne yattığını bilmez, bilse söylerdi herhalde bunca yıl.

bir de aşırı itici bir şekilde "2 yıllık gösterge tahvili bugün köyden indim şehre şekli yapmış" falan der. EURUSD paritesini "yurodalır" diye okur. itici ötesi. kanalda bunu kimse neden uyarmıyor acaba.

o pozisyonda nasıl kalabiliyor inanılır gibi değil. kanalın da kalitesini düşürüyor, yazık. güzel diye, kendini makyaja, burun estetiğine vuruyor diye yıllarca ekranda tutmak nasıl bir mantalitedir, ya rab.

kendisini eleştiren tivitleri de hemen canlı yayında okur, kızar. eleştiriye hiç açık değildir, kendini geliştirmek için hiçbir şey yapmaz ve benim gözümde aynı bankada 20 sene çalışıp emekliliğini bekleyen operasyon yönetmenlerinden bir farkı yoktur. kendisini seven hiçbir izleyiciye de rastlamadım bu arada.
ilk başlarda zorlanmış samimiyet hissi verse de sonraları samimi bir havası olduğu anlaşılıyor.
Az önce 90 mezunu olduğunu okudum , sanırım 47-50 yaş aralığındadır. Çok daha genç gösteriyor.
bloomberg kanalının en izlenilesi, samimi sunucudur.
Bu kadar samimi bi sunucu olamaz. Ekonomi terimlerinden falan anlamasam da denk geldiğimde izliyorum kendisini.
blommberg HT nin başarılı sunucusu.
kitabını çok beğendim.
göbek adı yasemin...
dilini arı sokmuş gibi konuşuyor. entersan.
seksi ekonomici.

(bkz: mature women) kategorisine girer.
Hakan Peker'in kadın versiyonu olan sunucu,ekonomist ve gazeteci. *

https://encrypted-tbn0.gs...aAhyjwpqrYdlfbeORWRsIFZZV

Not: programında eşinden 6 yaş büyük olduğunu ve 68'li olduğunu söylemişti. *
Jest sosyetedeki gizem karakterine benzemektedir.
eğlenceli bir kadın,
bu kadınla oturup rakı içmek keyifli olurdu.
kendi ile bile dalga geçecek güvene sahip.
ekonomi biliyor.
akıllı kadın, kesin yalnızdır.
aslı faslı programı konukları ile çok eğlenceli bir performans çıkıyor ortaya.
aslında bu kadın yemek masası kadını.
afet-i devran.
zeki,
guzel,
sempatik,
mukemmel orantili minyon vucutlu,
ve kahkullu..

esi allahin sevdigi kuluymus. insanin baktikca bakasi geliyor.