bugün

Arkadaşlar link paylaşır mısınız rica ediyorum. Şimdiden teşekkürler.
ifşa eden siteyi değil de kızın yaptığını mı ayıplıyorsunuz ?

Salt şu başlık altındaki entryler dahi Türkiye profilini gözler önüne seriyor. Sabah kalktığıyla akşam yattığı aynı olmayan tipler dahi kızın masumiyetinden, evlenilecek kız olup olmadığından söz etmiş. Ahlaktan dem vurup link peşinde koşanlar da cabası.. bu kadar ikiyüzlü olmak hiç rahatsız etmiyor mu sizi ?

Sizin çarpık ahlak ve masumiyet anlayışınız yüzünden bu haldeyiz sevgili link kovalayan evlenilecek (!) Yurdum erkekleri ! Sizleri de unutmamak lazım, düşen her kadının üzerinden en sivri topuklularıyla geçmeyi görev bilen güzel yurdumun masum (!) Kadınları..
ifşa olmuş. O değil de biz neden bakıyoruz?

Kızın kendisi servis etmedikten sonra bu fotoğrafları hiçbirimizin onu ayıplama gibi bi hakkı yoktur. Hatta o görsellere bakmak gibi bir hakkımız da.

iki kişi kendi arasında ne bok yerse yer.

isterlerse popolarına damacana sokarlar kendileri bilirler bize ne?

Bu kızdan daha rezil olan kişiler ahlaki açıdan yargı dagıtanlar ve böyle üzücü bir meseleden espiri çıkarmaya çalışanlardır.
ifşası çıkan fakat ifşacısından çok eleştirilen oyuncu. Merak etmedim araştırmadım. Durumu Eleştiren, tiksindim diyen birçok kişinin bile link link diye salyalı gezdiğine eminim. Neymiş sevgilisiyle tuvalete oturmuş beraber sıçmışlar. Size ne? isterse amuda kalkarak sıçarlar. Ayak yalayan insanların eleştirdiği şeylere bak. Evlenilecek kız sanıyorduk falan.
Müjde evlenilecek kızlar da sevişebiliyor. Neyse neden anlatıyorum, kime anlatıyorum ki?
Bir insan bir insanı niye hackleme gereği duyar ki? Üzülmedim desem yalan olur. Aslı'nın yerinde olduğunuzu düşünün çok boktan bir durum olmalı.
yapılan şerefsizlik
ayrıca fotolar kötü.
ifşası çıkacak ne kadınlar var dünyada. Bunu mu buldular?
kendisinin yaptığı ahlaksızlık değil.

kendisinin özel hayatının ifşa edilmesi ahlaksızlık asıl.
Çok üzücü gerçekten. bir insanın hayatını mahvetmek bu kadar kolay mı
Ozel hayata son derece saygi duyarim. Isteyen istedigi sekilde resim ceker, isteyen cesitli videolarini ceker.

Ancak Sene olmus 2020. Hala icloud hesabi kullanan var. Hadi onu gectim mustehcen fotolar icloud da mi tutulur amk.

Bir omur boyu karsina cikacak iste.
ne olmuş ne bitmiş bilmiyorum ama yazık. birşeyler yazarken kendi istemediğiniz birşeyin ortaya çıktığını düşünün ona göre yorum yapın. illa ifşa olmanıza gerek yok.
Yalan değil az önce bizzat tek tek inceledim ama kobraya yem olacak bi malzeme yok. Erkek dayanışması adına kıyak geçebilirim ;).
Bu karının iğrenç fotoğraflarını gördükten sonra pipim artık sadece işerken aklıma gelecek o ne iğrençliktir yahu resmen arkeklikten soğudum.

Not. Bakmayın beyler iğrenç.
en ozel bolgesine ksdar gordum. Keske gormeseydim. Bu goruntuleri hafizamdan nasil silebilirim acaba duası. enter.
"Popülizm" denen şey dünyada ve ülkemde peynir ekmek gibi tüketilir bir davranış olmuş. insanlar sosyal medyasındaki insanlardan 3-5 like veya follower almak için sahte davranışlarla veya hoş sözlerle diğer insanları kandırır olmuş. Hastalıklı toplum yapısından dolayı insanlar normal ve anormal şeyleri birbirine karıştırır oldu.

Asla bir insanı incitmek istemem ancak bu aslı bekiroğlu olayı bir şeyler yazmamı gerektiriyor. Kusura bakmayın ama insanların özeli bizi ilgilendirmez lafı eskiden mektuplar vs. için ortaya atılmış 'nomodern' bi kelimedir. Bu devirde bu kadar hack bilmem ne olayları dönüyorken sen gidip sevgilinle afedersiniz 'tuvalet pozu' atıyorsan bu da ortaya çıkıyorsa sonra kusura bakmayacaksın. insanlar bunu kullanır, üstüne yorum yapar!. Tarihin her döneminde bu tür anormal cinsel istismarları konuşulmuş, eleştirilmiş veya beğeniyle karşılanmıştır.

Kimse kimseden daha düzgün veya daha yanlış değil. Aslı bekiroğlu sütten çıkmış ak kaşık olmadığı gibi toplumun değerlerini ve görüşlerini absürt fotoğraflara bakıp hakkında konuşuyorlar diye laf atacak hakkı kendisinde bulunmamaktadır. Kendinize gelin ve saçmalamayın.
Zamanında sözlükte de bi tarafları kalkan bir kız vardı. indirdiler. Entry bu kadar.
herkesin kendi hayatını aşırı etik değerler ve iyi ahlak ile sürdürüyormuş gibi yüklendiği ünlü. telefonunda ister götünün fotoğrafını taşır, ister başka yerinin. kime ne gerçekten? sevgilisiyle olan fotoğraflarından bize ne? bunu gerçekten ayıp buluyorum. neymiş yetenekli değilmiş, şımartılmışmış. ne alakası var kardeşim her yeteneksiz ünlünün ifşasını mı yayınlasınlar o zaman.

gerçekten üzüldüm görüntülere. inanılmaz bir ifşa & linç kültürünün kurbanı oldu kadın.
Libido katili zat.
cinsel hayatıyla zerre kadar ilgilenmediğim ve özel hayatına resmen saldırılmış bir insanın fotoğraflarına ulaşmak için salyalarımı akıtarak dolaşmadığımdan ötürü, benim için sadece eskilerin fenomeni son zamanların oyuncusu olan kadın.
Hiç “empati” diye bir şey duydunuz mu?

Görüntülerde her ne varsa kişinin özelidir.

“Galerinizdeki her fotoyu insanlarla paylaşacaksınız” Deseler kaçımız kabul eder?

Bir de ortada bir suç var yani...

Bir insanın kendi isteği dışında paylaşılıyor.

Görüntülere bakmadım, her ne ise kişinin özelidir.

Asıl ayıp olan bunu paylaşmak ve paylaşımlar üzerinden genç bir insana saldırmak, dalga geçmektir.
dün mesaj kutumu "link var mı" diye dolduranlar, bugün tck 134, empati, özel hayatın gizliliği falan diyor. her konudan prim yapmaya çalışacak kadar riyakarsınız amk. yağmur nereye yağarsa, tarlanızı oraya taşıyorsunuz.
Çok üzüldüğüm zat..

Hiç bir kadın bunu haketmiyor..

Melaike kimse değil herkesin bir özel hayatı fantezileri var..

Sanmayın ki yüzünden gülücük olanlar melaike.. Onlarında farklı bir dünyası var..

Seninleyiz.
Sorumlularını yargıya çıkaracakmış.
Üzüldüm açıkçası. Aslında yaptığı şeyin fazlada abartılacak yanı yok. Sonuçta özel hayatı ve özel hayatında birçok kişinin yaptığı tarzda birşey.

Ama günümüzde meşhurlara saldırı, hack leme bu kadar bilinen birşeyken özel resimlerini internet ulaşımlı bir yerde saklamak büyük aptallık meşhur biri için.

O yüzden haketmiş başına gelen rezilliği.

Ama genede üzüldüm kıza. Sokağa bile çıkamayacak duruma geldi zavallı.

Bu arada resimleri Gördüm. Hiçte güzel bir vücudu yok. Neyin resmini çekipte saklamış o kadar?
Konunun uzatılmayıp kapatılması gerekir artık. 24 yaşında genç bir kadın. Onun özelini açığa çıkarıp neden ailesi, akrabaları ve arkadaşları karşısında zor duruma sokuyorsunuz?