bugün

almanyada yaşayan bir gurbetçidir. almanya güzeli seçilmiş bir cok dizi ve filmde rol almıştır.
ben küçükken yazlıkta komşumuzdu bunlar. o zamanlar çok güzel bir kızdı. bütün site hastaydı. yeni halini pek beğenmedim ama, ayrıca kendisinin memelerini görmüşlüğüm vardır.
bilmem kaç yılında miss germany seçilmiş abladır. bundan 4-5 sene evvel idi sanırım, o zamanlar türkiye'de "almanya'nın en güzel kızı türk oleyyy" şeklinde salakça haberler yapılmıştı hakkında.
bir de ali kırca'nın sunduğu ana haber bültenine konuk olduğunu hatırlıyorum; ali kırca kızın öldürülen babası hakkında konuşmak istemişti ve bunun için kızı canlı yayında o denli zorlamıştı ki, hala aklımdan çıkmamış demek ki. sayın kırca reyting toplamak için kendisinden "babam biz küçükken öldürüldü" şeklinde ajitasyon yapmasını istemiş olacak ki, konuyu açmak için hep bir fırsat yakalamaya çalışmıştı. kızın da bu konudan son derece rahatsızlık duyduğunu ve kırca'yı defalarca kez reddettiğini hatırlıyorum. ama tuhaf olan, kırca'nın kızı salak zannedip, her lafın ucunu o konuya dayandırıp, ağzından laf almaya çalışmasıydı. ve her denemede aslı hanım daha da çok sinirleniyordu haklı olarak. gerçekten saçma bir söyleşi geçmişti aralarında. ali kırca "ağzından laf alma" girişimlerini bir türlü sonlandırmamıştı nedense.

yıllar sonra şimdi de sırat diye bir dizide vamp kadın rolünü vermişler aslı hanıma.
ama ne yazık ki oyunculuk sıfır, bence o rolün hakkını verebilecek güzellik de yok. gerçekten çok alelade bir tip, hatta çirkin denilebilecek bir yüz. sokakta görsem belki dikkatimi çeker ama televizyonda asla dikkat çekebilecek bir kadın değil.
son günlerde, hepinizin de bildiği üzere almanya'dan oyuncu ithal etmek moda oldu, sanıyorum aslı bayram da bu ekolün ekmeğini yiyor şu anda.
dershanedeki kpss sınıfının en ön sırasında oturan kişi.