bugün

Hosgeldın yazar burası uludag baska yere benzemez kostur bakalım.
nicki istemem yan cebime koy mesajı veren yazar.
fake hesap olduğundan şüphelendiğimdir. he nerden çıkardım bun? sadece his. doğruluk payını bile bilmiyorum. neyse hoşgelmiş sefalar getirmiştir.
umarım troll ya da top değildir.
(#18545726)

kendisi içimizden biri. aklımda bi iki ihtimal var ama burada paylaşmıyorum. hoş gelmiş, biz 3 kişiydik gardaaaaş!
naif birliği başöğretmen yardımcısı adayı. torpil yapacam sana lan, dayın var senin arkanda korkma.
not: dayısıyım.
(bkz: hamur açmayı öğretiyorlardı)
(bkz: #18577106)

yahu bu çocuğu bi eğitemedik. torpil morpil derken patlatacak bombamızı. evladım yiğenim yapma biraz ketum ol.şşşşt

bu arada açıklamaktan da gurur duyarım ki kendisi naif birliğimize atanmış yeni başöğretmenimizdir. yiğenim diye demiyom valla çok donanımlı bir öğretmendir kendisi.

dayısı olarak onu bugünlere getirmek için çok uğraştık. hem torpil felan dediğine bakmayın siz onun; o daha küçük. *
Aslında yazar olmak istemedim .illa yazar ol ol diye tutturan bir arkadaşım vardı.Onun tavsiyesine uydum.Bir de burada gençleri aydınlatmak lazım değil mi.
hemcinslerim arasında şu ana kadar gördüğüm en kafa kişilik.

bir kere, diğerleri gibi paso kuaför, regl, efendime söyleyeyim eski erkek arkadaşı muhabbeti yapmıyor.

eğlendiriyor doğrusu. aktüel konularda misal ısmınak-tunç gibi söyleyecek bir sözü var.
paylaşımlarını takip ettiğim dost yazar. hasmet ibriktaroglu nun ikramları'ndan bir parça sunuyoruz

http://www.youtube.com/watch?v=zqKZ_WIK5ms
adamın en orcinal hali. seri artılayan meleğin dibisi.
çömez hoş geldin koştursun bakalım.
mısırdaki dedemden kalan arsanın biri senin dostum demek istiyorum kendilerine.
Çaylak olmak istedim yazar yaptı beni vicdansızlar.
biz ki; onu k.p.a birliğine kazandırdık. elinde patatesleri düşen ekmeğiyle koştursun efenim sözlükte.