bugün

Bu bencillikle evde kalma olasılığı en yüksek olan kadınların bulunduğu burç grubu.
(bkz: beni tanıdılar siz gaçın)
Albenisi yüksek hanımlar. Girdikleri ortamda parlarlar adeta. Çok saf da bir yapıları vardır. Saftan kastım masum yani,kötüyü düşünmez. Bu nedenle dost kazığı yediği Çok olmuştur.
Not:Aslan burcu olmayan yazar beyanıdır.
dışardan aslan zannerdesin içerden bakınca koftur kof.. çünkü saftır saf...
ilallah ettirir. (bkz: eski sevgili)
En guzel kadinlarin burcudur. Aslandan sonra ikizler gelir.
Salaktırlar, hiç sevmem onları, eski sevgilimdir.
eger bir kadin size ben aslan burcuyum diyorsa kacin ondan. her turlu aptallik gerizekallik embesillik uste cikma cabasi vardir bu canlida. acil kaç cok sinir bozucudur.
Aşırı dışa dönüklüğüyle boğa erkeğini çileden çıkartabilir tecrübeyle sabittir.
Aslan burcu kadınlarının tıpkı Aslan yelesi gibi gür ve kalın telli saçları vardır. Saçları ve tenleri genellikle açık renklidir. Yuvarlak yüz hatlarına sahiptirler. Gözlerinin oldukça dikkat çekici ve iyi gördüğünü söylemek gerekir. Boyları genellikle ya kısa ya da ortadır. Yemek yemekten büyük zevk alan Aslan burcu kadınlarının bazıları kilolu olabilir. Giyim konusunda ne iyi ne de kötü oldukları söylenemez. Genellikle modayı takip ederler ancak seçimlerinde kimi zaman yanılabilirler. Ama her türlü, insanlar tarafından beğenilen bir fizik yapısına ve giyim tarzına sahip olduklarını söylemek gerekir.
Zor vazgeçer ama bi bıraktı mı sittin sene olmaz o iş.
yabancılara karşı çok şüpheci ve temkinliyken
yakınlarınada bi o kadar saftır ne derlerse inanır.
Buyrun benim.
kız kardeşim olur. sıcak kanlı ve güler yüzlüdür.
Gordugunuz yerde kosarak uzaklasin yanindan. Sinir bozmaktan baska hic bir boka yaramazlar. Hep kendisi en iyisi en superi. Ulan bu ayna bozuk kilolu gosteriyor beni diyen 1 agustos doğumlu gördü bu gozler be. Bozuk tartilari soylemiyorum bile. Hic bir zaman kendilerinde kusur yok bunlarin. Dünyanın en mukemmeli o. Dunya onun etrafinda donuyor. Gerçekten fazlasiyla sinir bozucular. Bidaha karsima cikmayin lütfen aslan burcu kadinlari. Ulan ölüyorum bi bardak su ver desen ojem kurumadi daha bekle az sonra öl der. Ne yaparsaniz begenmez ne ederseniz begenmez.
iyi bağırtılan türdeki bir kadındır. aynen.
Köylü ve arabesk. Tek çekilir tarafları cinsellik, o da alevlendirebilirseniz.
(bkz: narsist)

Tamam anladık en çok senn. Kendini öv de bu kadar açıktan övme bacım komik duruyorsun.
Kendilerine şunu söylemek isterim ki;

Seni vazgeçilmez olduğuna inandırmış olabilirler.
Ama ben bu rüyadan uyanmanı sağlayabilirim. Övünmek gibi olmasın çok güzel sktir çekerim.

Not : Koç burcu erkeği.
koç kadını kadar azgın olamayan kadınlardır.
Pençelerinin ardına saklanan kedilerdir.
Duygusal ve bunu bi o kadar dışarı yansıtmayan sert insanlardır.
Zor kadın tabirinin beden bulmuş hali olmaları sevdiği insana büyük bi sadakat duymalarına engel değildir.
sahiplenir kıskanır yeri gelir annelik yeri gelir çocukluk yapar.

tanımayan herkes ne kadar ciddi bi tavrı olduğunu söyler ama siz onun aslında geceleri ayıcığıyla uyuyan küçük bir kız olduğunu bilirsiniz.

her başarılı erkeğin ardındaki güç kaynağı kadındır aslan kadını.

Nerden mi biliyorum.
uzak durun.
kükreyerek çılgınca sevişir. evet..
En ateşli sevişmelerin kadını olan kadındır.
Biraz da çapkın olurlar.
Libidosu koç burcu kadını kadar yüksek olmayan kadınlardır. Azgındırlar ancak, koç kadınları yatakta bir başka..