bugün

misafirlikte büyük tuvaletini yapmak.
ortaokul öğretmeninin telefonunu rehberinde bulundurmak.
iki sene önce yurtta kalırken oda arkadaşıma mesaj atmıştım, rabiş cüzdanım yatağın orda mı kalmış diye, sen git bunu yanlış rabia ya ortaokul öğretmenine at, sonra kocasına açıklama yapana kadar canım çıkmıştı.
(bkz: karşılıksız sevmek)
Giden insana kal diye yalvarmaktır.
fren yerine gaza basmak.
asla ama asla sus pus oturan, ağzını bıçak açmayan bir kız ile 15 dakikadan fazla bir yerde oturmayin.
zira aynı boku yiyen en yakın kız arkadaşlarımdan birine sorduğumda bana aynen şunu söyledi. biri ile görüştüğümde onu konustururum konustururum, almak istediğim mesajları alırım. ondan sonra onunla ne yapacağıma karar veririm.
görende adriana lima'ya teklif ediyon zanneder a
q.
en kaliteli tecrübelerdir.
bir başkasını aileden üstün tutma.
Asla evlenmeden önce kimseyle cinsel seks yaşanmamalıdır.
Aldatmak ve aldatilmaya mahal vermek.
sevdiğini bırakmamak. bıraktıysan geri dönmemek.
çünkü bıraktığın gibi bulamayabilirsin ve bu çok büyük acılara sebep olur.
umursamaz biriyle konuşmak.
en kötüsü de bağlanmak.
sizi üzmez sizi siker atar.
bir kıza sevdiğini belli edip fazla yüz vermemek.
Denenmişi, tekrar denemek...
Uzak durun!
Kendinden büyük bir kadına yazmak.
sevgiliniz şu kız güzel mi dediğinde sakın evet veya hayır demeyin iki cevap da çok ters tepiyor.
bir taksiciye asla ben buraların yabancısıyım demeyin. Yoksa yufka yürekli, temiz kalpli taksici abimiz size ufak bir şehir gezintisi sunar.
Kendi değerimizi dışarıya göre belirlemek. Dıştan kontrollü bireyler olup sonra polis yoksa kırmızı ışıkta geçen bireylere dönüşmek.
Buz tutmuş demire dil atmak.

Aman diyim sakın yapmayın...
Kesinlikle düşünmeden hareket etmeyin. Değerlerinizden asla taviz vermeyin. Gururlu olun çünkü kimse artik eskisi gibi değil. Degerinizi bilen insanlar olsun etrafınızda. Ileriyi düşünerek hareket edin. Diyebilin ki; ben bundan pisman olur muyum? Ve her zaman ailenizi, ilerideki cocuklarinizi temsil ettiginizi bilerek yasayin..
Değer verdiğini belli etmemek gerekiyor. En büyük hatam sanırım gerçek düşüncelerimi ortaya dökmem. Değer verdiğiniz fark edildikçe değersizleşiyorsunuz.
bayanlarla alışverişe çıkmayın.
Kimseye hak ettiğinden fazla değer verme ve kimseye zaaflarını gösterme.
Asla asla dememek mesela,büyük konuşulan konulardan imtihan ediliriz hep.
1. Bir insana çirkin demek.
2. Bir yemeğe kötü demek.
3. Herhangi bir insanın hayalleri ile dalga geçmek.